25
  • Laalee
    #25
    de meg ha olyan bazi jol keres, akkor is elerheti a fizetese az 1500-2000 usd t ez meg kint a betanitott munkas :)
  • Diver
    #23
    AtisH, hol vagy?
  • Supergamer_real
    #22
    Az altalanos megoldas vagy az optikai kabel vagy egy 2002ben gyartott philips gyartmanyu cd iro.

    Mint mar mondtam a philipsnek eleg lett abbol, hogy a pl a Sony hagyja, hogy rategyek a cd logot a pl Cactus Shieldes CD-kre, mert egyes aztali lejatszokban sem mukodik. Igy az uj iroi egyszeruen "kikerulik" a masolasvedelmet es termeszetesen minosegvesztes nelkul keszitenek masolatot a cdkrol.Ez meg a Sonynak nem tetszik.

    Az optikai kabel meg a mindenki altal ismert bar kozel sem olcso megoldas, no nem mintha a cd iro olyan nagyon olcso lenne.Optikai kabel a HiFibe majd a gepbe ha van megfelelo hangkartyad.
  • lacibacsi
    #14
    Celine nem tartozik a kedvenceim közé, de azért minden új albumát egyszer-egyszer meghallgatom. Így volt ez a mostanival is, ami másolásvédelem ide, vagy oda, már a megjelenés elott egy héttel elérheto volt a neten (legalább öt mp3 oldalon), a legkülönfélébb minoségben grabbelve.

    Ennyit a másolásvédelemrol....
  • galocza
    #13
    mint az már szóba került jobb helyeken 1 biztonsági kópiát készíthet az ember fia magának. ezt megakadályozzák ezzel a hózással, úgyhogy nyugodtan be lehet kapni.
    mért nem készítenek előbb ellophatatlan autókat és olyan kést amivel nem vághatjuk el az anyósunk torkát ha sokat dumál? mert azt nem 1 nagy multi bánja... (na jó, nem túl jó asszociáció, de hétfő reggel van)
  • b
    #12
    na, aki sakirát hallgat az meg is érdemli. :>
  • braindance
    #10
    A Shakira is ugyanilyen, nem ette meg a gépem. Úgyhogy inkább átvettem MD-re. :)

    Ne haragudjanak már, de tartsák meg maguknak a 6000 Ft.-os cd-ket.
  • pascal
    #9
    Aha. Akkor bocs a Audio CDk védelméhez kicsit hurka vagyok :)
  • pascal
    #7
    NA! De télleg én is a kütyümön játszom le a CDket, nincs is rendes CDlejátszóm, igaz főleg mp3at hallgatok de attól hogy valaki a gépen hallgatja a zenét attól még egyáltalán nem biztos hogy le is akarja másolni!! Majd ha kifejlesztik hogy lemásolni ne lehessen csak hallgatni akkar alkalmazzák addig pedig ne a vevőkön kísérletezzenek. De ha már szóba is jött hogy megvan egyes helyeken mp3 ban: a Daemon Tools 3.02 létrehoz egy virtuális CD meghajtót és bármijen ISO filet belepakol ráadásul szimulálja a Safedisk, Secrurom és Laserlok másolás védelmeket (ezek a legelterjedtebbek). Szóval sony suxx
  • bala_
    #6
    hehe, érdekes volt látni megszerzett mp3-mak és a scannelt borítón , hogy pc-n nem játszható le!:))Ennyit a másolásvédelemről...Hahha
  • killahdog
    #1
    *********************** sony :)