12
Vidkartyara Hutes .hogy .mivel,mit,stb
  • Anee
    #12
    900Ft a boltban áfával
    leggyengébb Celeron 66FSB-s elég
  • ___
    #11
    koszi.. en is feleslegesnek tartottam csak most nincs a kozelemben kisebb borda !!na majd szerzek valahonnet.!!
  • Anee
    #10
    teljesen felesleges
    egy low-end PIIes elég
    de nem a hűtőn múlik a világ a gpu minőségétől függ
  • ___
    #9
    koszi a valaszokat!!! holnap nekiesek a kartyanak.
    amugy a kedoldalu ragaszto mennyire eros??? mert a magra egy fop32es hutonek a bordaja menne ra.Vagy folosleges rarakni egy ekkora bordat??
  • Anee
    #8
    mondok még egyszerűbbet...
    sima zsír/nem disznó hanem autóhoz vagy keróhoz használt/ az remekül iszonyatjól vezeti a hőt s tart is.
    Bár én radeonra csináltam hútést azt ajánlom ram hűtésre a sima gumis megoldás is megteszi
    Ami:
    Szügséges 4 befőttesgumi,+zsír + egy Pentium Ies hűtőborda+venti kombó
    Elkészítés:
    1:fogod feldarabolod a PI bordáját 4 darabba s azt a 4et felrakod a bordákra úgy hogy közé teszel zsírt.
    2:kicsavarozod a videokártyát a befogóhoz rögzítő csavart s a befőttesgumikkal rögzíted
    Ez a ram nállam ez a hűtés kihozta 197MHzig az 5.5ns-os SDRRamot.Bár most eg PIIes várgtam szét ami 201MHzen is stabil azóta megszünt a tuningkedvem
    A magot úgy hűsd hogy télleg 2oldalas ragasztó de baszottulkicsire levágod/maxx 1-2mm/ s azt rakod a mag legeslegeslegszélére s a magra bőven rakhatsz hővezetőt.
    Mivel a szélén kisebb a hőtermelés ezért jó ott
    a maghűtésre egy PI vagy PII vagy egy kész Titan vagy SCS videokártya/+NB/ hűtőt s azt teszed rá
    kb ennyi
  • ___
    #5
    "Körömlakk" ez most komoly???
  • ___
    #2
    hi..adott egy asus gforce3 ti200as kartya(225/520-on stabil) es szeretnek a magra es a ramokra is hutest rakni!!!
    a kerdes az lenne hogy a memoriara mivel tudok rogziteni bordat ugy hogy az ott is maradjon ,es ha kell akkor le is tudjam szedni!!!
    + ha valaki csinalt mar ilyet irjon mar eredmenyeket hogy neki igy meddig sikerult felhuznia!!
  • TheZsenyka
    #1
    Na mi van?