23
  • Bekomman
    #23
    Mondhatnák hogy Japánban gazdasági válság van, de ennyire kevés gépet eladni szégyen, nem csak karcol, hanem tele is van rendszerhibákkal, dehát windows hajtja.
  • Bekomman
    #22
    Egy 140 centis csaj mellett olyan piszok nagynak látszik minden.
  • Laalee
    #19
    hat ha ilyen egy japan modell akor erthetö hogy miert inkabb konzolon csüngenek a japanok... :)
  • Preacher
    #18
    Szegény kiscsaj alig bírja el a gépet ;)
  • b
    #14
    milyen helyes "kis" fogai vannak a csajnak. :)
  • CybearBoy
    #13
    Én pl. nagyon élveztem a Rally Trophyt a PC-men a Logitech kormányom társaságában. Konzolokat meg még nem próbáltam, így nem tudom összehasonlítani velük, de nekem a PC tökéletesen megfelel, és szerintem amíg ilyen játékok vannak PC-re (RT, Jedi Outcast, Medal of Honor: Allied Assault, Counter-Strike, stb.) addig nem is veszek semmilyen konzolt.
  • mohus
    #12
    Szega Killhadog!
    ajánlom kukkantsd meg a WRC-t ps2-re....nekem van pc-m, de...sajna mostanában nincsen rá említésre méltó autós anyag...
    az X-box meg egy jó konzol, ha van rá léd akkor mindenképp vegyél...PC-re csak RPG-t, stratégiát és FPS-t ajánlok...nomeg a STURMOVIK repcsiszimut...az nagyon ott van. A többit autóka , bunyóka és egyéb unicumok...fénypuska, kanapé, joypad, nagyTV és kényelem stb...csakis konzolon emészhető...persze ez az én egyedi véleményem...

    mohuss
  • Gabest
    #11
    az álam én vagyok ... ja nem az a jáksó
  • killahdog
    #9
    :))) japánoknak az idiota játékaik kellenek..... akkor NEM ÉRDEMLIK MEG ! :))
    amugy atom gépem van de egy x-box on gondolkodom még :) amugy rühellem ps-t :) Ja izé láttam ezt a PS2 es áruházi gépet... ment rajta egy rally... hát a rally 2000 állam szebben megy :)))
  • Alien!
    #8
    Holnap,a következő hír ugyanez lesz csak Európával.....
  • PyRex
    #7
    Nemtom voltam mar Japan gadzsival, de nem volt nagy szam, vagy o volt szar, vagy en vagyok nagyon jo :)))))

    PyRex
  • CSOCSO
    #6
    ez igy igaz van egy kis vidom tényleg pici..vagy fél mega ha nem egy.. és egy cs pucsit de a mellével az ágyon fexik már a pasi meg neki pont fordítva tehát ő mondjuk északnak mig a csaj délnek.. és a pali tök furán tossza anőt de iylet még nem láttam!!!
  • Kosh
    #5
    a japánok legendásak a szexuális kultúrájukról, egy ilyen kis "kancsal" olyanokat tud ám, hogy azt hinnéd a menyországban jársz és te vagy isten
  • verti.go
    #4
    ilyeneknek? miért, milyenek??
  • Laci73
    #1
    Nekem is lesz kis kancsal japán barátnőm.