309
Korn összes albumainak és egyebeinek cseréje-beréje, letöltőhelyek.
  • Fehercsoki
    #269
    Never never is dubstep szar...
  • Marki
    #268
    Ez a Never Never még elmegy, de remélem, nem lesz megint tele dubfossal az album.

    Minden esetre a Love and Meth nem rossz.
  • WhiteStar
    #267
    belebuzult a dubstepbe... elég szomorú

    minden rajongó azt mondja h follow the leaderes világhoz kéne visszatérni, ők mondják ja ja sőt jobb is lesz, erre fel kiadnak egy ugyanolyan foshalmazt mint az előző

  • Fehercsoki
    #266
    Az egész JD hibája... Nyomorult lett.
  • WhiteStar
    #265
    októberben jön az új album, amiről azt nyilatkozták, hogy visszatérés lesz az alapokhoz
    de ezen szám alapján szar lesz, mint az előző album
    lesz rajta egy közös szám noisiaval
  • Fehercsoki
    #264
    Ez nem is korn, ez valami dubstep szar.
  • WhiteStar
    #263
  • Gabe3
    #262
    Üdv!
    Eladó a teljes Korn-gyűjteményem, ami a következő darabokból áll:
    Korn, Life Is Peachy, Follow The Leader, Issues, Untouchables (limitált), Take A Look In The Mirror, See You On The Other Side (dobozos, 2 CD-s).
    Mindegyik teljesen újszerű állapotban van, kb. egyszer helyeztem be őket a gépbe. :) Árban megegyezünk.
    Ugyanitt eladóak még a következő nu-metal cédék, szintén igen jó állapotban:
    Limp Bizkit: Three Dollar Bill Yall's, Significant Other, Chocolate Starfish (nem hivatalos, ajándékba odaadom egy másik mellé :) ), New Old Songs, Eat You Alive Single, Results May Vary (Limitált, extra dévédés), The Unquestionable Truth 1, Greatest Hitz + póló
    Crazy Town: The Gift Of Game, Darkhorse
    Papa Roach: Lovehatetragedy (limitált)
    Érdeklődni lehet: [email protected]
  • Marki
    #261
    Azért is fura ez az éles váltás, mert a Remember Who You Are album már-már visszanyúlt a klasszikus KoRn hangzáshoz. Vagy ha ahhoz nem is, a See You on the Otherside szintjét sikerült megütni.
  • Kmarha
    #260
    ebben nincs semmi :)

    Még szerencse hogy azzal kezdte hogy nem lemez kritika, mert igaza van, ez csak egy kiszólás saját magáról, amit akár meg is tarthatott volna, úgy kevésbé lenne "ciki"

    Gondolom te konkrétan a végére gondoltál, azaz hogy mindenki megmaradhatna a saját, elsőnek belőtt stílusánál.

    A véleményem szerint szerencse hogy nem így működik a világ, mert rengetek remek alkotás nem született volna meg. Egy hátul ütője van: a végeredmény nem egyszer csak melléktermék lesz, mely hamar süllyesztőbe kerül.

  • charly85
    #259
    kicsit nagyképű és általánosító ugyan a csaj khm..."elemzése" de azért van benne valami: http://rhythmistherapy.wordpress.com/2011/12/06/lemez-nem-kritika-korn-the-path-of-totality/
  • Frosty01
    #258
    remélem nem tartják ezt a rossz szokásukat és hanyagolják a jövőben az ilyesmit. azt rémálmodtam hogy a következő albumukra ráeresztették az autotunet
  • tigeroo
    #257
    nem jött be. noisia, skrillex, kedvenc dnb/dubstep zenészeim és csúfság volt ez az egész kollaboráció (számukra, nem a kornnak)
    kicsit olyan kapuzárási pánikosra vették szerintem, elképzelem ahogy meghallanak valami dubstep dropot és gyorsan megbeszélik hogy "ez jó lesz? mer' nemtom hogy most ez jó vagy szar, MÁJK SZTED EZ JÓ??")

    celldweller sokkal jobban csinálja ezt az egész módit. (mármint metál-electro ötvözés)
    pl. ez
  • Frosty01
    #256
    fura fura az tény. bár...

    a többi számot kiegészíteni jó lesz :D
  • Marki
    #255
    Másodikán beszereztem.
    1-2 szám erejéig jó ez a metal - dubstep duó, de egy egész albumon át, hát...

    A Get Up és a Way Too Far jön be eddig a legjobban.
  • 5c0rp330n
    #254
    es telleg'
  • Frosty01
    #253
    megjelent a új album C:
  • Marki
    #252
    Ezzel a számmal nagyot szakíthatnának, de egyelőre se klipről, se kislemezről nincs szó :(
  • Frosty01
    #251
    új szarráhallgatnivaló, tNX
  • 5c0rp330n
    #250
    egeszen jo
  • Marki
    #249
  • Frosty01
    #248
    imádom az uj albumot :DDDD még mindig.
  • 5c0rp330n
    #247
    egeszen jofelenek tunik nekem.
  • Marki
    #246
    Végig hallgattam az albumot.
    Egyrészt örülök, hogy visszataláltak a régi hangzáshoz, viszont hiányolom a változatosságot. Az utóbbi két album sokaknak csalódás volt, de tetszett, hogy egyaránt vannak rajta pörgős számok (Twisted Transistor, Bitch We Got a Problem), zúzós számok (Hypocrites, Killing), vidám számok (Politics, Love and Luxury), szomorú számok (Tearjerker, Kiss).

    Ezzel szemben az új albumon szinte mindegyik szám ugyanolyan hangvételű. Jónak jó, de kissé unalmas.
  • 5c0rp330n
    #245
    amig nincs lossless, nem nyilatkozok :)
  • lpmaskmancick
    #244
    szerintem kurvajó lett az új album, nagyon bejön ez az oldschoolos vonal, és száműzték az elektronikát, kajakra mintha visszanyúltak volna a gyökerekhez. jon nagyon jól énekel szerintem. basszus is király, igazi elsőalbumos feelingje van.
  • Fehercsoki
    #243
    Na vélemények az új albumról?
  • Marki
    #242
    Új nóta!
  • 5c0rp330n
    #241
  • Marki
    #240
    Olyan :(

    Ráadásul nagyon el is hallgattak a srácok. Új albumról nem tudok, és új klipről sem (legutóbb a soundtrack volt). Pedig az Untitled albumról kétlem, hogy csak két videoklip kerül ki.
  • Frosty01
    #239
    olyan mint egy blog :S
  • Marki
    #238
    Új KoRn oldal

    Az előző oldal(ak)hoz képest mintha visszafejlődtek volna
  • Frosty01
    #237
    ø„¸¨°º¤ø„¸¸„ø¤º°¨¸„ø¤º°¨
    ¨°º¤ø„¸ KoRn „ø¤º°¨copy and paste if
    ¸„ø¤º°¨ ROCKS!! ``°º¤ø„¸your a korn fan
    ¸„ø¤º°¨¸„ø¤º°¨¨°º¤ø„¸¨°º¤ø ♫☻╚oVe☻♫ KoRn
    ♫☻╚oVe☻♫ KoRn
  • zvaragabor
    #236
    http://www.youtube.com/watch?v=hv93Gf-4W58
  • Frosty01
    #235
    új album mikor lesz?
  • Frosty01
    #234
    most az untouchables albumot hallgatom... és majd beélvezek az algámba

    nagyon jól esik újrahallgatni a régieket is néha, és annyira de annyira jó.......
  • Marki
    #233
    Megint újítottak a KoRn weboldalán.
    Látható a legújabb klip, a Hold On..

    Hát, nem ezt vártam...
    Eleve nem ebből a számból keleltt volna szvsz klipet csinálni.
    Remélem, a következő a Bitch we..., a Kiss, vagy a Love & luxury lesz..
  • Enosh Chan
    #232
    Haverral is arrol beszeltunk msnen hogy fura neki igy mondtam is neki hogy az albumok nagy reszet tobbszor meg kell hallgatni hogy tetszedjen :)
  • Marki
    #231
    Én is; így utólag nincs is rajta rossz szám, csak a KoRn-tól roppant szokatlan volt elsőre.
  • Enosh Chan
    #230
    nekem is azok a legjoban :) de a tobbit is kepes vagyok meghallgatni