681
1497745_10151883285609576_1735581302_n.j
  • wizy
    #41
    a mai rész se volt rossz:-)
  • Punker
    #42
    mai? HBO-n? mert az a tegnapi ismétlése :)
  • wizy
    #43
    tudom, de tegnap nem láttam:-)
  • Bandee1987
    #44
    Végleg búcsúznak a Jóbarátok
  • Bandee1987
    #45
    1-2 órán belül kezdődik az utolsó Jóbarátok rész az NBC-n. Kétórás extra adás lesz, vagy mi.
  • Punker
    #46
    TV2-n lassan kezdődik
  • winnie
    #47
    kvázi kétórás. az első óra (2*20 perc) egy retrospektív volt, hogy mik történtek az eddigi részekben - legjobb jelenetek stb. a második óra (40 perc) volt az igazi cucc.

    torrentről téphető ezerrel (illetve nyilván most lassabban, mivel mindenki szedi) a 2*1 óra!
  • Nyiri
    #48
    Mindenutt azt olvasom, hogy a szereplok azt nyilatkoztak, hogy "De jo volt a sorozat." "Hu de jol ereztuk magunkat."
    "Elsirtam magam a vegen" stb...

    Akkor miert is hagytak abba? :)

    Ha annyira birtak egymast, akkor miert fejeztek be az utolso szezont kevesebb resszel?

    En birtam a sorozatot, de nem hiszem hogy egy ilyen jol meno musort ok nelkul befejeznek.

    A szineszeknek tuti nincs nagy karrieruk mas temaban. Egyik sem forgatott emlitesre melto filmet az elmult ket evben.
  • Punker
    #49
    ma volt az uccsó rész az HBO-n jó volt :)
  • Bandew
    #50
    ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ!!!!!!!!
    Most láttam azt a részt, amikor Ross kifehéríti a fogát és világít neki az UV fényben, majd összeszartam magam! :-DDD
  • Punker
    #51
    az jó rész volt.
  • iko
    #52
    nagyon bírtam a sorozatot ha lesz pénzem megveszem majd dvd-n mind a 10 szezont
  • Ch_Slater
    #53
    uhh. még csak mostanában vetítették itthon? azt hittem már itt is rég lement (legalábbis azt gondoltam hogy az éjcsbió csak pár hetes késéssel adja). én még májusban láttam, amikor Londonban laktam. Bár ott elég nagy feneket kerítettek neki. Amúgy is van minden nap a channel 4-on legalább 2 friends rész, de aznap azzal ment az egész délelőtti műsor hogy friends marathon, pl. a Günther a studióban volt, meg ilyenek, aztan este uccsó rész, aztan 1 órás behind the friends műsor.

    Jah lenne egy kérdésem, mert magyarul csak pár részt láttam régen: Mit mond Joey magyarul a How you doin'? helyett?
  • Punkerwork
    #54
    kb fél év csúszással adja az HBO (gondolom az összes részt egyszerre szinkronizálják) Joey kérdése pedig "Na mi a helyzet?" (aszem)
  • Lteebee
    #55
    Posztert szeretne egy cimbim.

    Tud valaki segíteni?
  • Punkerwork
    #56
    milyet? mert pl a DVD-k poszterét el lehet kunyerálni 1-2 boltban :)
  • BaLeeX
    #57
    Nagy Rém Rendes rajongó vagyok, de most elkezdtem dvd-n nézni ezt a sorozatot is és legalább olyan jó, mint az. :)

    Azért az durva, hogy a vége felé epizódonként 1 millió dollárt kaptak a szereplők...
  • BaLeeX
    #58
    Esetleg nincs valakinek DVD borítója az 1 dvd/szezon-os divx-es változathoz?

    Mert ugye az eredeti dvd borítók 3 borító / szezonosak.
  • Punkerwork
    #59
    DC-n talán van átszerkesztett.
  • Punker
    #60
    ma 20:00-tól ismétlik.
  • Bandew
    #61
    Na, ma befejeztem a Jóbarátokat!
    Ez annyit tesz, hogy végignéztem az ÖSSZES részt, ez elejétől a végéig.
    Igazán kellemes pillanatokat okoztak, kár, hogy vége.
  • iko
    #62
    WOW. Honnan szedted?
  • Bandew
    #63
    Google-ba beírod, hogy Jóbarátok és már meg is találod. :-)
  • Bucser
    #64
    HBO-n is ma volt az utolsó rész...
  • gnom
    #65
    nemsokara jon Joey az HBO-n. szerintem van olyan jo mint az eredeti
  • Punkerwork
    #67
    plz ne warez-olj.
  • winnie
    #68
    szerintem nincs. de ízlés kérdése:)
  • MerlinW
    #69
    hoppá, miez a drasztikus változás?:D Én nem warezolok, megvettem dvd-n.
    Csak találtam az oldalt, gondoltam hasznát veszitek...
  • Adrian Graves
    #70
    A Joey -szerintem- el se éri a régi Jóbarátok hangulatát. Ami azért mókás, mert épp ő találta ki, hogy nem szerepel többet a sorozatban,egyedi karriert kezd, és végül ezért lett vége. Valahol megértem az álláspontját, de azért sajnálom. Bár, így is kellett venni egy új DVD tartót, hogy mind beférjen...
  • winnie
    #71
    Ami azért mókás, mert épp ő találta ki, hogy nem szerepel többet a sorozatban,egyedi karriert kezd, és végül ezért lett vége.

    ???? miért akart volna egyedi karriert?

    azért lett vége, mert a színészek megunták. nagy nehezen rábeszélték őket még a 10. évadra, de aztán tényleg vége lett. a joey-t már elég régóta tervezték, igazából matt leblanc az, akinek nem sikerült egy nornális szerepet sem szereznie mozifilmbe, így várható volt, hogy örömmel csap bele a producerek kezébe.
  • janos666 #72
    LEtöltöttem az egész 2-es évadot Friends.S02.iNTERNAL.DVDRip.XviD-iND verzióban. Csak az a gondom hogy 4,5Mb-s a feliratfile, úgyhogy gondolom tényleg international, csak az a kérdésem milyen lejátszóban bírom beállítani a nyelvét? Valami DVD lejátszót próbáljak BSplayer meg windowsMP helyett?
  • janos666 #73
    (mármint részenként 4,5MB-s)
  • winnie
    #74
    a subrip nevű programmal tudod kiszedni belőle a téged érdeklő nyelv feliratait.
  • janos666 #75
    Kösz, megpróbálom. De egyesével minden egyes részt?
    A WInDVD meg sem nyitja, a DivX filmekkel ellentétben...
  • janos666 #76
    Egyébként közben rájöttem hogy van benne 9 felirat, de magyar az nincs. Valószínűleg most törölhetek le 9GB-t.
  • cybert
    #77
    Hi! Tudjátok mi volt az a zene ami a mai rész végén ment amikor joe és rachel összejöttek? előre is köszi
  • Prof William
    #78
    A jóbarátok DVD-ken van magyar szinkron?
    Anélkül nem lenne az igazi!
  • ngcsnet
    #79
    kár hogy vége lesz. meg lehet szerezni a részeket magyarul valahogy?
  • ngcsnet
    #80
    dvd? kiadták dvd-n? az összes részt?
  • ngcsnet
    #81
    sajna nemtom...