681
1497745_10151883285609576_1735581302_n.j
  • DeeTox
    #1
    Nincsenek meg valakinek véletlenül a 101,105,114,117,123,202,313,315 -ös rész bármilyen formátumban?Márcsak ezek hiányoznak a gyűjteményből...Ha valakit érdekelnek irjon és adok ftp elérést.
    Csodálkozom,hogy még nem indult ilyen fórum,pedig ez az egyik legjobb sorozat a South Park mellett.
  • KeKKSZike
    #2
    Neked meg van az összes rész? :D
  • DeeTox
    #3
    nem csak ami a TV2-n ment eddig,kb a 3.sorozat feléig.(Eddig 5 giga:))
  • KeKKSZike
    #4
    3.sorozat?
  • Gery1980
    #5
    Asszem 8 szezon a teljes kollekció.De lehet hogy a 8. volt az utolsó:(
  • KeKKSZike
    #6
    Az a baj, hogy én mindig össze-vissza látom!
    Elkezdtem a HBO-n, majd valamiért abbahagytam, most a Tv2-őn kezdtem el nézni, de egy csomó részt már láttam, de nem baj! :) Mert megbírom nézni mégegyszer, annyira tetszik! :)
  • Cikó
    #7
    DeeTox!
    Ez igaz? Tényleg feltudnád pakolni valahova? Engem érdekel a téma!!
  • DeeTox
    #8
    Igen 8 sorozat van eddig,de már csinálják a 9-iket.
    Cikó:ha megadod az IP-det,akkor megoldható(csak azért mert a külsős IP-k le vannak tiltva nekem,és engedélyeztetnem kell a tiédet)
    küldj egy mailt a [email protected] -ra és majd elküldöm a ftp címemet.
  • Cikó
    #9
    Sajna még egyenlőre tárgytalan a dolog, mivel csak sima axelero-s netem van, azzal meg nincs értelme belekezdeni a töltögetésbe. De valszeg nemsokára kábelen fogok nyomulni.
  • Sman2
    #10
    Engem is érdekelne a teljes sorozat letöltése, mert iszonyúan szuper!!!
    Ennél jobbat még nem készítettek :) ...(sajna a South Parkhoz nem volt szerencsém, nincs HBO-nk)...:(
    Szóval, ha van megoldás, honnan lehet letölteni szóljon valaki, kösszi.
  • DeeTox
    #11
    Ha a South Park érdekel,akkor látogass el a http://free.x3.hu/kenny/index2.html oldalra,ott letöltheted az eddig lement összes részt.De mivel ez Jóbarátok oldal,ezért ha érdekelne az összes rész,akkor irj mailt és adok accountot.Hála az egyik segitőkész társunknak mostmár az összes rész megvan a 3.sorozat feléig.
  • DeeTox
    #12
    Télleg,nem tudjátok van-e 124-es epizód?Nincs meg az vkinek, ha van?
  • Bogáncs
    #13
    Nekem megvan majdnem az összes rész VHS kazettán /HBO és TV2 sorrendben ,kb 15 kazetta/. Hogy lehet megállapítani , hogy melyik milyen sorszámú? Hogy bírom én ezt átküldeni?
  • KeKKSZike
    #14
    Én is szeretem a Jóbarátokat, de fel venni nem szoktam...
  • DeeTox
    #15
    A legegyszerűbb,ha meglátogatod a "http://jobaratok.zona.hu/jobaratok/indexx.html" oldalt,ott megvan az összes rész leirása,címe és "sorszáma".
    Mire akarod átküldeni?videóról sz.gépre?Ahhoz köll egy video bemenetes videokártya,ami elég ritka manapság.
    Ja ha valakinek van 313 (3.sorozat 13-as epizód) -as rész,szóljon mert mostmár csak az hiányzik a gyűjteményből,azon kívűl fullra megvan az összes rész az első 3 sorozatból.Ha vkit érdekel,szóljon...
  • Pheel
    #16
    Egy tuner is elég, ami közel sem olyan ritka manapság.
  • Lazarus
    #17
    Kér valaki Banános vanilliás húsos sütit?
  • Jasmin
    #18
    engem érdekel!!!!
  • Efreet
    #19
    jól hangzik... hogy kell elkészíteni?
  • Efreet
    #20
    ... kettőt lapozol a szakácskönyvben, mint a mákos bab-nál? :))))
  • Lazarus
    #21
    az a leg1xűbb ha a receptkönyvet folyamatosan lapozgatod és 1-1 szót elcsípsz belőle
  • Lazarus
    #22
    úgy is lehet :)
  • Efreet
    #23
    bár... lehet, hogy még normálisra is meg lehet csinálni... banán vanilia jó együtt... valami édes husi kell hozzá... ledarálva... hmmhmm...
  • Lazarus
    #24
    Naja, ott van pölö a meggymártásos mittomén milyen húsee
  • Efreet
    #25
    meg a lekváros sültcsirke... ami szintén nagyon fincsi... szóval lehet, hogy nem is mondtál akkora hülyeséget :)))
  • Lazarus
    #26
    Lekváros sültcsirke? Ez bizar
  • Efreet
    #27
    pedig nagggggyon fincsi! ne baracklekvárra gondolj... olyasmire, amit a vadhúsokhoz szoktak adni.. áfonya, ribizli... erdei bogyós lekvárok-dzsemek. elsőre hallva tényleg bizarr :))
  • Waterhorse
    #28
    De azt csak Rachel tudja jól elkészíteni, én csak az övéböl eszek mert az még Joey-nak is ízlett:))
  • cenobite
    #29
    OFF

    Ha már kajáknál tartunk: mákos lecsó, utána egy kis pacal-fagyi, majd egy szalonnás Orbit.

    ON

    Sorry... mostanában ezen nyekegüng a haverokkal.
  • Hangianix
    #30
    Mézes csirkét nem ettetek? Én külön mindkettőt szeretem, de azt csak az illem miatt ettem meg.
  • Efreet
    #31
    valami mézes krémmel töltött baromfihúst (asszem kacsa volt) már ettem, nem volt rossz... (pedig a mézet úgy önmagában meglehetősen nem szeretem)
  • Breki33
    #32
    húúúúúúúúúúú most kezdődik P
  • Punker
    #33
    ez jó rész
  • shaba23 #34
    Most szedem a 2-9 évadot :)
    nem várom meg a dvdket
  • TTTT
    #35
    Most fejezték be az utolsó (10.!!!!) évadot.Amerikában kb. most adják ki a 7. évadot.Kár,hogy dec.-ig kell várni a teljes sorozatra.De állítólag a Starsky és Hutch teljes sorozatot is.
  • TTTT
    #36
    Nem lehet valahogy ósszekötni a TV-t és a sz.gépet úgy,hogy a TV-t a gépen lehessen nézni,vagy akár fel is lehessen a gépre venni a filmeket (persze gondolom ehhez kell egy erre megfelelő program is)?
  • Police88
    #37
    kell venni egy tv tuner kártyát!
  • Punker
    #38
    jó volt az új rész
  • Punker
    #39
    a patkányos rész megy :))
  • cseri001
    #40
    Itten :) fent van már a 10. sorozat is, igaz, feliratos...
    Tegnap találtam rá.