6
Bele megy vagy nem megy bele? Ez itt a kérdés...
  • SGonzalez
    #6
    Jó ok. Már utánanéztem meg más fórumon si írták. Mondjuk ez volt a logikus hogy nem megy bele. Mert ppga-nak ppga, csak kevesebb lábbal(=socket7). Ez van
    Kösz!!!
  • Borg
    #5
    Eh..az MVP3 az super socket7. Hiába megy az 100FSBvel, abba te semmilyen ppga fcpga procit nem raksz bele, átalakitóval sem. Max 500as k6-2t..
  • SGonzalez
    #4
    És akkor ugye kell majd hozzá bios frissítés hogy felismerje?! Eddig ok, de csak 99 aug-os frissítés van ehez az alaplaphoz. Vagy menne a nélkül is??
  • asysoft
    #3
    Az Intel már jó ideje lockolja a szorzót (a P2 óta), így a Celeron is lockolva van. Van FCPGA-PPGA átalakító.
  • SGonzalez
    #2
    Ja és még egy kérdés. A celeronoknál lockolva van a szorzó??
  • SGonzalez
    #1
    Van egy pc partner alaplapom, ppga-s.(asszem via mvp3 chipset, de nem vagyok benne biztos, mert a north+south bridge nem egyezik meg azzal ami a via honlapon van). Ez bírja a 100mhz-es fsb-t. Ebbe bele tudok e rakni egy 100mhz-es fsb-n működő pIII-at valamilyen átalakítóval? Van ppga-fcpga átalakító? A proci feszültséggel nem lenne baj, megnéztem, annyit még tud az alaplap. ÉS ha bele is menne, nem fogná vissza az alaplap? PLS segítsetek!!