54
Refresh rate változtatás
  • NeoMaN
    #54
    XP-ben alapból bennevan
    :)
    hardver-egér-tulajdonságok...
    valami ilyesmi, fejből most nemttom :)
  • ollie
    #52
    ne optimálisra állítsd, nekem sem mindig jó úgy, hanem állíts be egy értéket
  • steweee
    #51
    a monitor meghajtódrivere fel van telepítve?ha nincs, akkor ne csodálkozz!
  • Roll
    #49
    A Powestrip nem a windows része.Az egy külön progi.
  • NeoMaN
    #47
    ....megadtad a winnek...
  • NeoMaN
    #46
    ajmá...
    Jobbklikk az asztalon-->tulajdonságok-->beállítások-->speciális-->csatoló-->frissítés gyakorisága-->OPTIMÁLIS
    ENNYI!
    Jah, valószínűleg csak azután működik, miután megadtad a winnwk, hogy milyen moncsid van, PnP vagy default monitorral szvsz nem műxik.
    Csá!
  • NeoMaN
    #44
    Ja, és ezt persze mindern felbontásnál megcsinálod.
    Maxra húzva használhatod így a monitorodat, és tökmindegy neki, hogy DX vagy OGL vagy csak desktop...
  • NeoMaN
    #43
    Jobbklikk lent a powerstrip ikonon-->képernyőprofilok-->konfigurálás-->Speciális időzítési beállítások-->Függőleges geometriánál a Frissítés gyíkoriságát 0,1Hz-enként emelheted (ahogy módosítasz rögtön kivillan az alkalmaz gomb-->ajánlott az összes geometria lezárása és az ultrafinom szemcsézettség bejelölése is, FREKVENCIÁK LEZÁRÁSA MINDENKÉPP-->Alkalmaz
    Ennél jobban nemtom leírni, hogy kell hasznyáni...
  • ollie
    #42
    mi van, ha nincs apply??? nálam az apply gomb mindig szürke marad.
  • BaLeeX
    #41
    Én múltkor majdnem agybajt kaptam. Nézd meg a felbontást még1szer. Én 1280x768 vagy valami ilyesmit állítottam be 1024x768 helyett és azért ment 60on.
    Amúgy a powerstript tényleg jó, vagy a Refreshlock nevű progi.
  • NeoMaN
    #40
    Beállítod a felbontást, a frissítési frekit, aztán apply.
    POWERSTRIPNÉL NINCS JOBB JELEN PILLANATBAN.
    Valamit rosszul csinálsz.
  • direwolf
    #37
    elindítod, és a driver szekciónál van egy jobbra-lefelé mutató nyíl (fül?). Katt, és ott a 60Hz fix gomb
  • direwolf
    #35
    Mberek!

    Ne szívjatok annyit, használjátok a RivaTuner-t! Egy gombnyomára beállítja a max frissítéseket a registryben, és a következő drivercseréig elfelejtheted az egész szart.
    Plusz tud olyan is, hogy suspend, vagy hibernate után visszaállítja a tuning értékeket (ehhez viszont rezidensen mennie kell)
  • Goodwill
    #33
    23.11
  • Goodwill
    #32
    a zipben 1 db inf fájl van: nvaml.inf
    ????
  • Pheel
    #31
    Ez a driver zipjében van nv4_disp.inf.
  • Goodwill
    #30
    valaki segít nekem? úgy tűnik, borg feladta... :(
  • MadMag
    #29
    Hello!

    Próbáljátok meg a PowerStrip nevű progit ... most jött ki a 3.15-ös verziója.

    Üdv!
  • Pheel
    #28
    Esetleg egy régebbi detonator driver, amíg nem lesz kompatibilis az újjal a RefFix?
  • I.C.ram
    #27
    Sziasztok!

    Nekem egy Samsung SyncMaster 957df-em van es ugyanaz a problemam hogy 3d-s jatekoknal nem muxik a refresh es az nvidia refresh fixje meg nem muxik a legujabb detonator driverrel :(( van valami mas refresh fix progi??
  • Goodwill
    #26
    borg
  • Goodwill
    #25
  • Goodwill
    #24
    plz
  • Goodwill
    #23
    ok, csak ezt a fájlt nem találom. hol van?
  • Borg
    #22
    Vagy ami még egyszerűbb, hogy még a driver install előtt, az nv4_disp.inf-ben átirod a megfelelő kártyatipus részlegénél, a megfelelő felbontás/szinmélyégnél, hogy mennyi akarod hogy menjen.
    Abban a sorban csak az az egy refresh maradjon amit akarsz, + a sor végén a 0... nem egy nagy ördöngösség.
  • Borg
    #21
    eh te az minden windowsban van.
    Futtatáshoz beirod "regedit", aztán OK, és bláh, fut.

    Csak nekem XPm van, és lövésem sincs hogy hol volt már 9Xben az nv key, ahol át kell irni. Valaki más talán tudna ebben segiteni neked.
  • Goodwill
    #20
    pf, hát ez nem fog menni...regeditem nincs (asszem), de ha lenne se tudnám hogy kéne csinálni szerintem
  • Borg
    #19
    de, regedit, aztán átirod a megfelelő felbontásoknál amit kell hertzeket.
    Minden refreshfix progi ezt csinálja..
  • Goodwill
    #18
    még mindig jobb lenne a 60hz-nél...te se tudsz ref. rate fixet 98-hoz????
  • Borg
    #17
    amugymeg ha nincs OSD-> nem valami modern monitor-> sok Hz-et se várj el tőle.. ilyenek általában ha 75-85Hzen viszik az 1024et..
  • Borg
    #16
    OnScreenDisplay

    Megjelenik gombnyomásra egy beállitó kép a képben.
    Felbontást, frekvenciákat, és egyéb beálitási lehetőségeket találsz rajta.
  • Goodwill
    #15
    nem hinném (mivel az se tom, miaszar az)
  • Borg
    #14
    nincs OSD a monitorodon?
  • Goodwill
    #13
    egyáltalán hogy a csába lehet megnézni játék közben, mennyi a képfrissítés? ja és még mindig kéne nekem 98-hoz rr.fix...
  • Goodwill
    #11
    na ott megtaláltam a 2000/XP verziót, 98-as van 1általán?
  • Goodwill
    #10
    nekem 98-hoz kellene refresh rate fix (23.11 det.ral műxik, ugye?), a guru3d-n nem találtam, where is it???????
  • Hanzo
    #9
    A legújabb miben van refresh rate fixáló?Az nVidia driverben?Melyikben?
  • Hanzo
    #8
    Köszi
  • Borg
    #7
    bocs
    az guru3d.com
    én voltam a zümi
  • SGonzalez
    #6
    http://www.planetquake.com/ztn/nvreffix/
    De vigyázz, mert azt írja hogy a legújabb detonatorokkal nem működik. Ja és a legújabbiknak van egy olyan kiadása amibe benne van az a refresh rate fixáló