12
  • tomcs
    #12
    az ilyen tomeges szureseket a leg1xubben valamilyen szemelyesen megbeszelt viragnyelvvel le7 kijatszani, mit gondolsz 1 terrorista az emailjaban leirja hogy a kovacs jozsit holnap delutan felrobbantom a westend elott???? nem. mondjuk igy fog inkabb hangzani kb. holnap a nyuszi megeszi a turos belest de szuvas lesz a foga. es ezt elrejtik 1 olyan szovegkornyezeten ahova ez a mondat tokeletesen passzol. kesz. olyan megfigyelorendszer meg nincs ami minden uzenetet elolvastat megfeleloen gyanakvo emberekkel akik meg kombinalni is tudnak......
    oke, a hulyebbeket elkap6jak, de 1 profi nem hogy nem nevezi a neven a dolgokat de meg csak nem is a jol bevalt szlengbol valogat, ha meg nem zoldnek vagy cuccnak hivod hanem fogkefenek (vegulis csak meg kell elotte beszelni) akkor tuti biztonsag
  • Supergamer_real
    #10
    B, ebben anak igaza van.Uj torveny ervenyes az egesz netre.Az ISP (11.e utan) kotelesek logolni a latogatott weboldalakat, illetve az emaileket egy evre visszamenoleg.
  • b
    #9
    > Ha jol tudom el is

    és honnan tudod jól? te láttad? vagy te írtad?
  • CAD
    #6
    Szerintem meg >> nekunk << nincs mitol felni... nem ezzel fogjak a warez gamek es rip filmeket felkutatni. En nem hinnem hogy nagyon parazni kene, bar ez a big brother effektus nekem sem tetszik... na mind1, belepek A partba, oszt megyek a nemeztbiztonsagi hivatalba informatikusnak :)
  • b
    #4
    szerintem az rendszer csak a zindexesek képzeletében él.
  • Laci73
    #2
    Szinte 100%-ig biztos vagyok benne hogy léteznek egyéb, nagyságrendekkel fejlettebb és titkosabb megfigyelési módszerek. Persze ezzel nem azokat figyelik akik mondjuk letöltenek egy ISO-t vagy két mp3-at...