24
PC emulatorok Playstationre
  • Beni521
    #24
    A PS2 lehet jobb, de én PC-s vok
  • turho
    #23
    Egyrést a vasat kell emulálni, másrést "félelemből" nem mellékelik, szóval azért, hogy ne legyen támadható a készítője. Bios nélkül alkalmatlan a futásra, viszont a bios a SONY tulajdona, az "te lopod el", nem ők mellékelik. Így te követed el a stiklit :) Sok emulátornál, és modchipnél van így, hogy a "gázos" része üres, azt oldd meg te.
  • dinomano
    #22
    ahhoz kepest h. allergias vagy a PS-re; az egyik legnagyobb sorozat meg kellene rá...Hmmm... :-P (Egy PS1-tulaj..)
  • Agy Halott #21
    en a Epsxe 1.6.0-át használom es nagyon zsír! DE! az a bajom, hogy nem találok játékokat hozzá a neten, amit le tudnék tölteni! a Tekken 3-mat mar megtaliztam és müxik minden. nem tud vki segiteni, hogy honnan lehet letolteni PS1 jatékokat?
  • barret
    #20
    kazaa-val talalsz bios filét.spch 1001,spch 7502.
  • barret
    #19
    a bios-file emulálja a ps hardwerét.másra nem jó.
  • Ramza
    #17
    Akkor a flame mellé egy kis jótanács :)
    Psx emuból érdemes használni a már ajánlott VGS-t, ami majdnem minden játékkal kompatibilis, de nem engedi a grafika "tápolását", és ezért nem nyújt nagyobb élményt, mint egy sima psx.
    Amit igazán érdemes használni szerintem, az az ePSXe nevű program, ami ráadásul freeware... (www.epsxe.com)
    Öléggé nehéz konfigurálni, külön le kell szedni hozzá pl. a psx bios-t és hasonló baromságokat (nem kell megijedni, a program readme-jében minden le van írva rendesen, csak türelem kell a végigolvasásához és a konfiguráláshoz). Hogy miért ez a sok fáradozás? Mert ha felraktad, akkor érdekes élményben lesz részed. Köszönhetően a DirectX-nek az égig növelhető a felbontás, különböző psx-en soha nem látott effektek kapcsolhatók be, stb. A legdurvább élmény az volt, amikor a Metal Gear Solidot megnéztem emuval: szebb, mint a retyin portolt pc-s verzió (a psx-esről talán ne is beszéljünk...), és a gépigény sem hatalmas. Természetesen csodát ne várjon senki, bár a full 3d-s játékok nagyon durván néznek ki a psx-hez képest (a "rögzített hátterű" játékok nem mutatnak szebben, hiszen az alacsony felbontású háttérrel nem tud mit kezdeni a DirectX).
    Hát röviden ennyi, szerintem nem kell ódzkodni tőle, igenis "pc-n psx" rulla :)
    Ps2 emulátorról viszont még jó ideig ne álmodjon senki, majd néhány év múlva eljön annak is az ideje.
  • galocza
    #15
    000
    ZÉRUS!
  • Hustler_hu
    #14
    another lame TOP(p)ic(k) ... 1337 ...
  • dracoon
    #10
    eclectic: komolyan nemtom, en pc n nottem fel, pc xt tol a p4 ig.

    isten mentsen engem egy ps tol, csak azert kerdeztem, hogy a final fantasy 9-10 reszeket vegig tudom e jatszani valahogy ps nelkul. egyebkent allergias vagyok a ps re.

    gery1980: koszonom:))) en is szeretlek!!
  • Gery1980
    #9
    Tényleg van működő psx emulátor.Én már láttam.De abszolút nincs ínyemre a dolog.Vagy konzol, vagy PC.Nem kellenek ezek a kombinációk.Ez olyan mint a zsidó, antiszemita házasság:)
  • magus
    #8
    nem szar a pses. vannak nagyon jók
  • Gery1980
    #6
    Dracoon!Gratula a topichoz!:)
  • dracoon
    #4
    aaaa elirtam psx emu pcre akart lenni... :)))
  • Sephi
    #3
    Jezus atya ur .... ember kezeltesd magad hallod? Ennyire allat nem lehecc!
  • rolika
    #2
    Mi ez f.szság? PC-emu PS-re??? Hát ezt honnan szedted, barátom?
  • dracoon
    #1
    Hi !

    Mi a kulonbseg a psx es a ps2 kozott?

    Van ps2 re pcs emulator?

    Ha tud vki barmelyikre, akkor pliz kuldje at!!!

    icq : 150745679
    irc : #dungeonsiege

    thx