18
  • mir
    #18
    kissé félrehúzhatott a kezed, amikor ezt írtad, és lmaid elfoglalták a valóság helyét...
  • marque
    #17
    "..első generációs P4 1,3 , és egy Thunderbird 1200 Mhz. Mindkettő tökéletesen megy, teljesítményük is közel azonos"

    Jeez. Ezt nem gondoltad komolyan! :(?
  • Veriel
    #10
    Nem vagyok az.

    "Koztudottan szar"

    Hehe, latszik ertesz hozza ;))
  • Veriel
    #8
    Semmi, egyszeruen szorakoztat, hogy ennyire idegesek lesznek ettol nehanyan.
    En pl. tuti lennek ideges attol, ha valaki az intellel poenkodna. De hat, nem vagyunk egyformak (ami a processzorvasarlasi szokasainkban is tukrozodik).
  • Yfel
    #7
    Mi bajuk van ha nem sértelek meg a kérdéssel?

    Attól függetlenül, hogy én P4-re váltottam athlonról, hogy ne legyen olyan eszetlen hangos a gépem működés közben; szerintem mindkét platform iszonyú jó teljesítményt ad.
  • mir
    #6
    Veriel:
    mennyit fizessek, hogy 1 hétig ne játszd itt az agyad?
  • Veriel
    #5
    Jo hat szegeny AMD-sek lelket patyolgatni kell. Nincs ebben semmi rossz, van nekik eleg bajuk amugy is.
  • Pheel
    #4
    Hülye vagyok. Helyesen:
    Ez a cikk tökéletes példája az SG címválasztásai politikájának. Nem hazudik, csak ferdít. Ehh
  • Pheel
    #3
    Ez a cikk tökéletes példája az SG címválasztásai politikáját. Nem hazudik, csak ferdít. Ehh
  • mir
    #2
    bizony...
    szerintem sem kellene ezek mellett azzal a valami intellel is foglalkoznia... kész időpocsékolás.
  • Veriel
    #1
    Hat, semmi sem tokeletes.