1234
CPU Hűtő
  • Spenser
    #54
    Na én ma vettem egy TITAN TTC-6TB-t.
    A napokban fel is rakom ha lesszrá időm....
    Van esetleg valakinek IJJEN ???
  • Laalee
    #52
    mihez kepest :D

    en orultem hogy vegre megszabadulok tole...
  • Spenser
    #50
    nekem most az van és nem hangos mármit fop 32.
  • Laalee
    #49
    34db mar eleg soknak mondhato hutes eseten egy fop32 nek volt kb annyi, es azt ki nem allhattam
  • Csucsu
    #48
    Ha jól tudom a Coolink Cool U2Lite is 8 cm-es van és jobb a hűtőteljesítménye, ugyanakkor 4dB különbség....meg kellene hallgatni mindkettőt...
    speciel én még egyiket sem hallottam, de aki már igen az írjon !!
    Sok az a 4 dB ??
  • Borg
    #47
    Hát 34DB a k sok.
    A D5TB3mon 8centis FAN van, 3000RPMen, és 29dB alatt.
  • Csucsu
    #46
    Coolink Cool U2Lite :valakinek erről tapasztalat?
    (2900 RPM, 34dB)
    A gyakorlatban hogy muzsikál ?
    Főleg a hangjára lennék kíváncsi !!
    Vagy inkább Titan D5TB ?
    Soltek lapra rámegy egyáltalán ?
  • Laalee
    #45
    hat ha dragabb biztos azt akarjak radtukmalni :D de amugy lehet mas a vantije igy halkabb, bar a simanik is alig van hangja és a hutese is jo.
  • Borg
    #44
    Én még 6osat nem is láttam, de a 3asnak a hütési teljesitményére nem panaszkodott eddig senki.
    Igaz nekem tual p3 van alatta, ami 30C-on megy:)
  • Spenser
    #43
    Csak azért kérdem mert Bementem az eggyik boltba és a : D5TB 3 3000 FT , D5TB 6 3900 ft. És ott azt mondták hogy a T5DB 6 jobban hűt és halkabb is????
    Vajon igaz, érdemesebb megven azt???
  • Spenser
    #40
    Na kosszike ezzel nem sokra megyek:(((
    Végül is engem az érdekellne hogy mejjik az amejjik jobban hűűt?????
    Ja és ne legyen rajjta csipogo...
  • Borg
    #39
    Nekem 3-as van, 8cm-venti van rajta, és a többihez képest halk is.
  • Spenser
    #38
    Halli engem az érdekelne hogy Mejjik jobb ezek közül a hűtök közül???????

    Titan TTC-D5TB 3 , 4 , 6 ???

    Legyetek szivesek Aki tud az valaszoljon mert nagyon érdekelne a dolog??????
    Kösszi...
  • FreeHome
    #32
    Nekem is D5TB van a procin, és szerintem nagyon jó. A felhelyézéssel kapcsolatban, pedig annyit, hogy én a WBK68 leszorítóját használom, mert meg sem akartam kockáztatni azt, hogy nagyon feszegessem a proci foglalatát. És még valami. Kicsit gyengítettem a szorításán úgy, hogy kiszereltem a leszorítót, és ellenkező irányba hajlítgattam kicsit.
  • direwolf
    #31
    Borg!

    Nem jellemző... munkatársam még 3-ast kapott, és ugyan az a hangja ( a venti is ugyanaz )
  • Laalee
    #30
    duron hoz meg nagyon megfelelö a d3t is na az szinte hangtalan.
  • Borg
    #29
    titanoknak tényleg nagyon bika a szoritása, nekem D5TB3 van, és paráztam rendesen hogy mikor tépi le a socketet...
    Amugy szerintem a 3 halkabb mint a 4.
  • Laalee
    #28
    szinte semmi, emiatt nem erdemes leszedned
  • direwolf
    #27
    Sziasztok!

    Vettem egy Titan TTC-D5TB(4) hűtőt. A boltban megegyeztünk, hogy ha nem lesz elég halk, visszavihetem, ezért nem az ezüstpasztát használtam, hanem egy kis Coolink-hez adott szilikont. Mivel bevált, marad, de elég húzós volt rászenvedni, nincs kedvem mégegyszer eljátszani. Szóval mennyi különbség lehet a szilikon, és az ezüstpaszta között?
  • Pheel
    #22
    Jellemzően a harmadik egy külön kapott thermokábel érzékelője. Ezt a kábelt az alaplapra kell dugni, a leírásban benne van a port, hogy hová. Kábel nélkül esélyes némi fals adat :)
  • Laalee
    #20
    a dragabbak fordulatszám szabályozósak, tehat attol függ mennyire terheled le a tapot, amugy eleg halk, foleg ha csak ugy üresjaratban megy a gep es semmi fogyasztas nincs.
  • mikike
    #19
    hány decibeles?
    (mintha tudnám, hogy milyen hangos ha megmondod)
    nincs táp venyó nélkül?
    ez genyóság
  • Laalee
    #18
    enermax arul nagyon jo es csendes taphutőket, ezt
  • baker
    #17
    hát a táp ventije lehet hangos, azt csak eccerüen cseréld ki egy halkabbra
  • Pheel
    #16
    venyó: én azonnal a vinyóra asszociálok. Gondolom egyedül.
  • mikike
    #15
    GlobalWin WBK-58 II
    25 dB
    bár kurvára nem tudom mennyi egy deciBel

    bár igazából az enyém halkabb mint a vízhűtés, mivel nincs bent egy venyó sem (Cel800ra minek)
    csak a táp kurva hangos
    ebből mi a leghalkabb?
  • PeTTi
    #14
    Nézd meg a mistral árjegyzékét,ott mindröl van valami info,még a zajrol is.
    A vizhűtőnél halkabbat már nagyon keresni kell.
  • mikike
    #13
    engem az érdekelne melyik hűtő a leghalkabb
  • FreeHome
    #12
    Szerintem is jó a Titan D5TB. Nekem a 800-as Duron-om megy 900-on, VCore=1,72 V és 27 fok van nálam itthon. A proci terhelés nélkül így 39 fokos, terheléssel 42-43 fokos. Ugyanez WBK68-al terhelés nélkül 42, terheléssel 47-48 fokos volt. Úgyhogy most van egy WBK68-am eladó. Kinek kell?
  • Laalee
    #11
    xp 1800+ ig ajanljak azt a hutot... amugy enis most csreltem le a regi fop-38at erre hutese jobb hangja alig van, es a gepet se razza szét, 3000 et pörög. szerintem eleg jo vetelnek szamit.
  • Borg
    #10
    Hát ja, itt a különbség... nade ez nem az a topic.
  • Borg
    #9
    Kösz, de inkább nem vártam, mivel egy processzor életőében meg K nagy idő 129perc hűtő nélkül! és közben/utána aligha irhattam volna ide.
  • PeTTi
    #7
    129 perc egy fórum,életében nem idő.Ha igazán érdekelt volna mások véleménye akkor nem rohantál volna rögtön el egy boltba.Igen itt nagyon sok segítőkész ember megfordul ,naponta visszajár és ha tud segít.Ha HAGYJÁK.
    Állíthatom, hogy behatóan foglakozom a külömböző hűtésekkel.
  • Borg
    #6
    Pentium III-S 1133B/512cache (tualatin 0.13)
  • Spenser
    #4
    Mijjen az a proci???
  • Borg
    #3
    na, gyors reakciók és a rengeteg segitőkész ember ellenére, vettem egy Titan TTC-D5TB(3) hűtőt, mivel az intel retail hűtő hirtlen iszonyat hangos lett és ingadozni kezdett +-1000rel a fordulatszáma, igy nem szarakodtam inkább sokáig. Pedig már úgy a szivemhez nőtt, halk volt mint állat 3600on, és 31fokon hajtotta a procit.

    Namost ez az új cucc, annak ellenére hogy KIBASZOTTUL erős a clipje, alig birtam rászenvedni, 3082RPM-en megy, 8CMes ventivel, hangja==az intelével ami volt, és ugyancsak 30-32fokon tartja a procit.
    Meg volt hozzá silver paszta is, amiből egy cseppet el is használtam ...
    ... az ujjamra, és még egyet a borda aljára:)

    Összeségében (HA LE NEM TÉPI A SOCKETET...) akkor megért 3000 pénzt...
  • Borg
    #2
    Engem meg az érdekelne melyik a leghalkabb?
    Nem kell 8000RPMes, csak halk legyen, és azért hűtsön is.
    Mondjuk az a réz bordás coolink vékony ventillátorral? vagy melyik jó?
  • Spenser
    #1
    Hello mindenki Az érdekelne engem, hogy mejjik Hűtő a jobb???
    Coolink Cool 122
    Vagy
    Titan D5TB
    A válaszokat köszi elörre is...