27
Gázt neki :)
  • ngcsnet
    #27
    pl. trackMania, én azzal játszok multiban, xp alól
  • M@TriX
    #26
    zup
  • M@TriX
    #25
    valaki tudna olyan autós játékot mondani amit lehet XP és Linux alól is nyomni LANban?
  • FREAK
    #22
    de általában nem jó dice féle játékokkal netezni, lanon is borzalmas a netkód, neten csak collision OFF-al játszható, úgy meg minek....
  • FREAK
    #21
    az nem crackes


    gamecopyworld a jó cím
  • Guriga
    #20
    Sports Car Gt jöhetne...
  • Mnemomic
    #19
    Hi!


    Nem akarok beleszólni de tapasztalatom szerint a sportscar GT neten játszhatatlan már 3 emberrel de azért próbáljátok meg hátha..
  • Snomag
    #17
    Nekem ok, már csak be kell szerezni :)
  • Pheel
    #16
    Legyen Sportscar GT is! Most éppen azzal nyomulok és szívesen kipróbálnám neten is. :)
  • Snomag
    #15
    5let nem rossz, megmondjátok mivel nyomjátok majd és számíthattok rám, legalább lesz sikerélményetek :))
    ja és chellom van :]
  • Cikó
    #13
    www.dice.se
  • Krinyo
    #11
    aggyon nekem valaki egy gamet és énis megyek :D
  • Cikó
    #10
    Tedd fel a 3.2-es patchet és rögtön látni fogod a szerver címeket.
  • radeer
    #9
    Oki, ez a rally masters serverhez , mármint elindításához, milyen patch vagy valami kell? Már felraktama gémet, mert nekem a game lobby nem működik ( írt CD ).

    Colin 2, fenn van nekem is már, de Insane-hoz is jelentkezhetne valaki...
  • CSOCSO
    #8
    nálam van colin 2 van nfs5
  • Cikó
    #7
    Sziasztok!

    Én pár haverommal szinte mindennap nyomatom a Rally Masters-t neten keresztül (a Telenordia szerveren), és szeretnénk ha minnél többen jönnétek játszani. Általában 3-4 magyar van fent, jó lenne ha ez megduplázódna!!!
  • FREAK
    #6
    mondjuk 4x4 evo-t kihagynám.....

    helyett inkább Leadfoot stadium offroad
  • FREAK
    #5
    jöhet bármi

    májustól elvileg adsl-em is lesz, szóval lassan akár komolyabb bajnokságról is lehetne szó (részemről)
  • radeer
    #4
    Colin 2, Rally Master , 4x4 EVO , Insane . Nálam ezek vannak.
  • Guriga
    #2
    Hali!

    Engem érdekelne egy jó kis autós összecsapás.
    Igaz nem vagyok nagymenő, de lelkesedésben nincs hiány. F1GP3, Toca 2, Colin 2, Revolt, NFS jöhet. Interneten még nem játszottam egyikkel sem, csak helyi hálón.
  • radeer
    #1
    Emlékszem 1-2 éve milyen nagyokta csatáztam NFS5-el, aztán Insane-al. Majd Master Rally-val nyomultam kicsit.
    Nos, a sok FPS után ismét szeretnék ellenfeleket találni egy jó kis online összecsapásra az autóversenyek szerelmeseinek világából. Nem baj ha az illetőnek ill. többeknek ADSL vagy Kábelnetje van, a jobb játék élvezhetősége miatt ( most a többiek se kezdjenek el anyázni akinek nincs ilyen ).
    Szóval ha érdekel a dolog akkor ide pötyögjön az illető valamit és megbeszéljük a részleteket ( mondjuk IRC-n ).