1463
NOLF2
  • KeFe
    #207
    ok megvan
  • Sephi
    #208
    Magyaraxd mar el nekem hogy sikerult neke da hangot megoldani?
  • Sephi
    #211
    Uhh sajnos az sem segit... en nem tudom mar mindent kiprobaltam...
  • Sephi
    #212
    Nah meg driver trukokkel se ment a dolog.

    Akinek megy legyen mar szives leirni mitcsinalt
  • rage
    #214
    Akinek nem megy a hang, Xp alatt a következőt csináljátok

    Keressétek meg , hogy hol van a Windows könyvtárban az l3codeca.acm file
    Nos, ezt kellene kitörölni innen

    Most, a játék könyvtárában kell lennie egy WMFADIST.EXE nevű file-nak.
    Ezt indítsátok el, s az újra telepíti a codecet, s immáron jó lesz
    Ha nem, akkor ennek a Fraunhofer codecnek kell XP alatt elsődleges jogot adni.

    ------
    Win9x alatt a dolog ugyanez, ott viszont azt kell megnézni, hogy a system.ini-ben szerepel-e utána ez a sor:
    msacm.l3acm=C:\WINDOWS\SYSTEM\L3CODECA.ACM
    (ahol persze az elérési út opcionális)
    Itt ez jelenti a prioritás beállítást
  • rage
    #215
    Gondot okozhat még Win9X alatt az is, ha valamiért fent van a Fraunhofer codec Pro verziója is. Szerintem, nem a DIVX teszi fel, én is úgy kértem el valakitől anno

    Az a gond, hogy WIN9X rendszerek alatt a system.ini file-ban , amennyiben talál ilyen pro codecet(l3codecp.acm) ennek adja a prioritást.
    Amennyiben ilyen file-unk van a gépen, akkor a system.ini -nek így kell kinéznie:

    msacm.l3acm=C:\WINDOWS\SYSTEM\L3CODECA.ACM
    msacm.l3codec=C:\WINDOWS\SYSTEM\l3codecp.acm

    Mindez a drivers32 szekcióban van
    Így mindkét codec használatban lesz, viszont nem a pro kapja a prioritást, igaz , az is fog működnio tömörítés alatt.
    Ezzel minden rendbe jön, a játék is menni fog, s tömörítésre is megmarad a pro verzió
  • rage
    #216
    Amennyiben XP alatt még ez sem segített, akkor még néhány helyről szedjük ki a codecet
    Pl innen:
    control panel/system/hardware/audio
    Aztán a registry-ből is (keressünk rá a file névre registryben, s onnan is)
    S persze, a Windows\System32 mappából
    Reboot, s most install wmfadist.exe
    Ezután már biztos hogy menni fog XP alatt is

    Win9x esetében bőven elég, amit lent leírtam
  • rage
    #218
    Igaz.
    Viszont, így legalább működik...

    S a legnagyobb baj, hogyha Win9x alá installáltad, s talált pro codecet, azzal, hogy átállította, gondot okozhat más játékoknál is
    Szóval, ajánlatos megnézni a system.ini-t...
  • Nyiri
    #219
    bazze mar a masodik palyan elakadok
    miert csinaltak ilyen unalmasra bazze!!!
    mindjart torlom
  • rage
    #221
    A rendszer szétcseszés már megvolt, mikor installáltad...

    Reméljük, hogy nem
  • hiba
    #222
    unalmas volt ez elso is - 5percet sem birtam ki vele, nem is ertettem mit esznek ezen annyira...izlesek s pofonok.
  • Sephi
    #223
    Koszi most probalom de ugy nez ki utojara mert meguntam mar a sok driver cseremg codek ide codek oda...

    hihetetlen hogy mekkora bunkosagot volt kepes a Sierre megint csinalni
  • Sephi
    #224
    Nos nem ment.

  • Dynamic
    #225
    No én böcsülettel elmentem több, mint a feléig kb. 3 hónap alatt(há' nehezemre esett folytatni).Mondom, hátha megtalálom azt az állítólag Half-Life gyilkos hangulatot.Nem találtam, uninstall.
  • rage
    #226
    Megpróbáltad az összes variációt, amit írtam?
    Mert ezzel tényleg sok mindenkinek megjavult...

    Amúgy a Sierra tényleg szeret ilyesmit előadni
  • KeFe
    #227
    Nemtom mer azokkal a nindzsazos palyakkal kezdtek mer azok kurvaszarok...
  • KeFe
    #228
    Amugy nemtom mi bajotok vele. Nekem tetszik igy elso nekifutasra elmentem a game ketharmadaig. Ha jol latom 15 chapter van benne ... Az elso reszhez kepest kicsit rovid de ez van.
  • G. Joe
    #229
    holnaptol megint unatkozni fogsz! :)
  • SarkanyfuaRUSH
    #231
    Nos igen. Minden elismerésem djcom. Sajnos az utóbbi időben kicsit nehezebben mentek (lehet hogy csak én tapasztaltam; DC-t nem használok ... még :) az új gamek letöltései. Nem volt megfelelő hely, mindíg törölték, sokat kellett szórakozni, mire az ember több helyről összevadászta a gamet. Ne értsen félre senki nem kritizálok, tudom, hogy nehéz ügy warezolni mostanában.
    De djcomnak jár az elismerés: egy nappal a megjelenés után fel tudta rakni a NOLF2-t egy olyan helyre ahol nem törölték fél napon belül, el lehetett érni és normális sebességgel le lehetett szedni.
    Sajnos régen volt, hogy beraktam két CD-nyi anyagot a regetbe és probléma nélkül lejött az egész full sebességgel. Szóval meg lehet ezt oldani.
    Minden érintett nevében nagyon köszönjük djcom és reméljük, hogy az elkövetkező jó gamek esetében is alkalmazni fogod a NOLF2-nél bevált módszert.

    Na jól benyaltam mi :))))))))))))
  • ubi
    #232
    patchot le tudta valaki szedni????? nekem nem jön le! ha valakinek sikerül, tegye fel valami normális helyre please!
  • SarkanyfuaRUSH
    #233
    Egyébként nálam semmi problémát nem produkál a game. A hang is teljesen rendben van és királyul fut. Meg tetszik is :))))
    (AMD TB 1300, 324MB, Gef3 Ti200, SB Live, Win98, utcsó driverek)
    Én szerintem a WinXP szivat itt mindenkit, az UT2003-mal is sok probléma van WinXP alatt, nekem meg semmi gondom 98-ban. A BF1942 is sokkal lasabb XP alatt. Szóval jó még az a jó öreg 98:))
  • Dynamic
    #234

    Kérdés:Ha semmi gond nem volt nálam a demóval, volt hang meg minden, akkor a full is jó lesz??

  • SarkanyfuaRUSH
    #235
    Most olvasom, hogy az 1.1 patch máris megoldja a hangproblémákat. Nem kell mindjárt kidobni egy gamet egy kis probléma miatt :))))
  • SarkanyfuaRUSH
    #236
    Szerintem igen. Nálam demo is rendben volt még a full is. De már itt a patch is ami megoldja, ha gázos :)))
  • SarkanyfuaRUSH
    #237
    The v1.1 patch addresses a sound issue that occurs on PCs with "unusual configurations." Sierra describes this patch as a required update.

    Nahát ez a Sierra ! Lefikázta mindenki gépét, akinek hangproblémája volt :)))))
  • Dynamic
    #238
    No, akkor megnézem:)
  • mozesapo
    #239
    Megy fel az sg-re NOLF2Patch konyvtarba
  • ubi
    #240
    szólj ha kész! kösz! megy a crackel?
  • mozesapo
    #241
    Kész van
  • mozesapo
    #242
    Nem tudom mivel még nem volt időm kipróbálni
  • Ch_Slater
    #243
    Kiprobaltam a peccset és mostmár semmi gond vele.. :))
  • ubi
    #244
    patch ezek szerint nem írja felül a crackelt exe-t?
  • Jinchuu
    #245
    A patch tényleg megoldja a problémát és mostmár van hangja a szereplőknek. Amugy ez a game tényleg nagyon jó, demot is végignyomtam. Na neki is állok játszani egy kicsit. :))
  • djcom
    #246
    Köszönöm a bíztatást,és örülök,hogy örültök:))
    Természetesen igen!!Igyekszem majd megosztani Veletek a legújabb játékok nyújtotta örömöket:)
    Tudom,nem mindenkinek telik privát ftp-re...A nívós gammák mindíg felkerülnek majd:)
    Cate Archer legyen veletek
  • djcom
    #247
    Én meg merem kockáztatni,hogy nyugodtan indulhat a gamma az év játéka címért.jó....nem mindenkinek jön be,de szarintem hangulatban,játszhatóságban,grafikában és mindenben nekem ez a játék áll a második helyen az idén(a Jedi knight 2 után)
    Igaz UT2003....jó,szép meg minden,de az akkor is más kategória.....Az egy multi FPS,hogyismondjam....nincs valóság alapja....igaz a Wolfensteinnnek sem volt,de akkor is ha FPS akkor ez a stílus.
    Bocs attól aki másképp gondolja,de nekem ez a véleményem
  • Jano
    #248
    Abszolúte egyetértek. Mind a Jedi Knight-ban, mind a UT2003-ban, és persze a No One-ban is.
  • Ch_Slater
    #250
    Moziba se járok...
  • Blasta
    #251
    Én is nagyjából így gondolkodom.
    Anno az első rész után nyugott szívvel mondtam azt, hogy a Half Life hangulatát ez a játék tudta egyedül -ha nem is felülmúlni, de- elérni!
    A folytatást még nem láttam, de ha olyan jó mint az első volt, akkor én már boldog vagyok! Remélem szombaton már nyomhatom a gémet!!!
  • djcom
    #252
    akarholakarmi-:Te is privát ftp-t üzemeltetsz??
  • Petyus_
    #254
    djcom király vagy tényleg és a játék is az! :)

    Nekem még a zseniális első résznél is jobban bejön, eddig a Deus Ex volt számomra az etalon, mostantól NOLF2. Aki unalmasnak vagy szarnak látja az első japán pályákat nem tudom milyen játékot nézett. :) Eszméletlen, az őrök beszélgetéseitől elkezdve minden hullaprofin van kivitelezve, sokféleképpen meg lehet oldani a feladatokat, szuperek a fegyverek, tárgyak, király grafika, időjáráseffektek, csúcs ez a játék na. :)

    Ez az audiocodec dolog meg igazán elviselhető, ha megnézed mit kapsz cserébe...

    NOLF2 rulez! :)