48
The secret of the Nautilus
  • Petterson
    #48
    Elakadtam a második szobában. Van egy kesztyüm és egy fadobozom. hiába csinálok bármit, nem történik semmi, pedig egy kéz mutatja, hogy valami kart kell meghúzni, hogy a sarokban lévő rövidzárlat megszünjön. Van ötlet, hogy miért nem sikerül?
  • Ákos 13
    #47
    Kérlek ha van Hidden and Dangerous végigjátszás küldjétek el a [email protected] Fontos!!!!!!!!!!!!!!!
  • Randal
    #45
    Aham, de a pixelhibák meg az iylenek igazak?
  • Randal
    #43
    Gareth: Nézz bele a Schizm fórumába és mond meg, hogy mi igaz abból amit ott írnak!
    Gázos dolgokról van szó, telkesen kétségbe estem.
  • Randal
    #42
    Na, csak belenéztem. Grrrr. Tudnak bonyolítani rendesen. Fene essen beléjük!
    Mindegy. Ettől függetlenül király a játék.:)
    Gareth: A Schizm megjelent már, vagy csak neked van meg? Esetleg nem tudsz vmilyen warez oldalt ahonnan le lehetne szedni az ISO-t?
    Lécci, lécci, lécci!
  • Randal
    #40
    Mivan? mindenki a végigjátszást bújja? nem lesz ez így jó.
    Az idióta robotnál kicsit elakadtam:)
    Lehet, hogy én is belenézek abba a szövegbe.:)
  • Randal
    #39
    A Schizmet honnan szerezted meg? le lehet szedni vhonnan?
  • Gareth
    #38
    Minek az? Törd a fejed vagy tedd félre... Én ezért nem vittem végig spec a Schizmet, végigjátszással már nem az igazi...
  • Lacc
    #37
    Nekem kéne a végigjátszás küldd már el plz emilben a [email protected] címre!
  • Randal
    #35
    akkor rájöttél? tudod, végig kellett játszani azt amit mutogatott.:)
  • Gareth
    #34
    Randal: Thx a helpet. Holnap folytatom újra a cuccot.
  • Gareth
    #33
    hmm... oké ezt majd kipróbálom, csak az nem áll össze pajti, hogy lenyomok egyet az oké, hogy utána lenyomogatom a többit, de akkor ugyanúgy lejátszik még egy kilót nem? Na mindegy ezt kipróbálom majd...
  • Randal
    #32
    Gareth: annyit elárulok, hogyha lenyomsz egy billentyűt akkor lejátszik egy dallamot. Na mit kell csinálnod? figyeld a billentyűket.
    Ha meg nem akartad, hogy segítsek, akkor szidhatsz nyugodtan
  • Randal
    #31
    Gareth: Szerintem ez nem igazán csalás. Én csak akkor nézek bele a végigjátszásba, ha teljesen elakadtam. Akkor is csak azt nézem meg ami ahhoz kell, hogy továbbjussak.
    Nos kell a végigjátszás?
    Látom az orgonával szenvedsz, én is épp ott tartok.
  • Lacc
    #29
    Láma vagyok az ilyen kalandjátékokhoz de ez most nagyon tetszik nekem. Mindig nekem kell segíteni de ne szeretek keresgélni :o) Kellene még a gépházba fogaskeré vagy ékszíj vagy nem tudom. Hol találok alkatrészeket? Lent megtaláltam az egyik ékszíjat meg egy fogaskereket. Beraktam az összes biztosítékot is de nem tudom használni a periszkópot... A projektorban is benne van már az izzó. Gondolom most az alkatrészeket kéne megkeresnem...
  • Gareth
    #28
    Srácok mi az orgonának a kódja? Mert anélkül nem tudok átmenni a következő szobába.

    Randal: most miért kell csalni játék alatt? sztem fölösleges...
  • Lacc
    #26
    Nekem is kéne! Vagy legalább mondja el valaki hogy hogyan kell leállítani a ventillátort a könyvtárban!
  • Randal
    #24
    Na, most má megvan pár dolog, épp most vesztettem el vmi kis hajómat, mer a Nautilussal kicsit súroltam a sziklafalat.
    most merre tovább?
    Ja! de hülye vagyok, van végigjátszásom. Télleg nem kell vkinek? ha nagyon elakad megnézi és megy tovább.
  • Randal
    #22
    A hiba valszeg a te készülékedben van. Vagy rosszul raktad össze?
  • Gareth
    #21
    Én is összeraktam nálam, ott nem csinál semmit a cucc (még a zene is leáll...). A hiba az én készülékemben van?
  • Randal
    #20
    Huhh, most lent vagyok a gépházban. Összeraktam a Nautilus-jelet, meg felszedtem két bigyót, most mit csináljak, már mindent végignyomogattam. Az ajtón nem mehetek ki, mer megráz az áram.
  • Gareth
    #19
    Elvileg annak a kuktának vagy minek el kell fordítanod a fedőjét, mire szétrobban.
  • Lacc
    #18
    Gareth ha már ott tartasz mondd már el plz hogy mit kell csinálni miután felforraltam a vizet a konyhában?
  • Gareth
    #17
    Srácok, amikor lejjebb vagytok már egy szinttel és kirakjátok a Nautlius jelet utána, hogyan tovább? Mer most épp megyek ki kajálni addig ezen töröm az agyam, mer nem lép tovább egyszerűen nálam a játék, hanem ott leakad. Kell ott vhova klikkelni még?
  • Randal
    #11
    Csizmánál van egy kis ezüst golyó, azt rakd be.
  • Randal
    #9
    Ja, elfelejtettem mondani, hogy itt csak cd-író van. Most mit kéne tenni?
  • Randal
    #7
    Mi van akkor ha nekem virtuális meghajtóm is van, és hiába kapcsolom ki, akkor se indítja a cd-t?
  • PyRex
    #5
    Ez micsoda? Valaki kifejtené? :)

    PyRex
  • Lacc
    #4
    Nekem megvan az ISO de nincs hozzá crack-em! Úgyhogy nem tudom elindítani mert kéri a CD-t...
  • Randal
    #3
    oks:)
    Gondolkodta én is, hogy összedobom a végigjátszást, így egy kicsit könnyebb lenne:)
    De tényleg, neked honnan volt meg a BA2, hogy ilyen hamar kivégezted?
  • Randal
    #1
    Ave!
    Remélem ismeritek a játékot. Segítség kellene mivel elakadtam, pontosabban szinte el se tudtam kezdeni, mert a második szobából nem tudok továbbjutni.
    Segítsetek vagy legalább azt mondjátok meg, hogy honnan tudnék valami végigjátszást szerezni.
    Ave.