7
Szereposztó Dívány
  • Crem
    #7
    Valamelyi nap volt a tv-ben a Kozsó válogatott az új álomegyüttesébe (üstökös) szupersztárokat!
    Ott az egyi zsűritag viccesen nevetve mondta,hogy az biztos bekerül aki elmegy vele vacsorázni és stb... stb...
    Biztos vagyok benne,hogy volt némi célzó gondolata ennek!
    Ebből kifolyólag gondolom már az elején van hasonló gondolkodású ember a bizottságban akik eldöntik egyáltalán ki járhat ebbe a suliba...
    Persze nem éltem át nem voltam ott ezért ez csak az én egyéni feltételezésem!!!!! Mindenesetre érdekes az,hogy valakit elsőre felvesznek valakit meg 8. alkalommal! Ha jól tudom a Dobó Katának elsőre sikerült... :)))))
  • ipszilon
    #6
    miért? és ha abban a 30-20%-ban van benne?
  • FREAK
    #5
    Ven esély, csak meg kell próbálni vagy 8x.
  • Crem
    #3
    Ettől fél szegény apuka is... Nem csak a "megalázásra" gondol,hanem arra,hogy önnmaga árnyéka lesz a lány...
    "Jó társaság"----Gyors halál...
  • Remedy
    #2
    :) Van ahol van, van ahol nincs. Embere válogatja.
    De: Van egy ismerősöm, aki színművre jár. Mikor megismertem érettségi körül állt, egy igazi tökös gyerek volt, magas, vállas, olyan akire ha ránéz az ember akkor azt mondja hogy na igen, nincs még nagy gond az országban. 2 év után újra összefutottunk, karika a fülében, kendő a fején, dohányzik mint állat, és be se áll a szája, mint egy rossz buzi komolyan mondom, 5 percig se bírtam elviselni. No ennyit arról, hogy milyen emberek vannak ott.
  • Crem
    #1
    Sziasztok!

    Egy nagy segítséget kérnék!

    Van a családunknak egy nagyon jó barátja! Nekik egy gyönyörű lányuk,aki a Szinművészetire akar jelentkezni!:(
    Kicsit naív a lány és leszerel mindenkit azzal,hogy ma már nem létezik "Szereposztő dívány" szerintem, sőt, sok más szerint tutira ma is van!
    Ha esetleg valaki tud ilyen történetet vagy ismer ilyen linket azt nagy köszönettel várom!