4
Pop3,Ftp,stb elérése proxy mögül!
  • Borg
    #4
    ADSL van, az bejön 1 LAN kártyán. Egy másik LAN kártyára bejön a helyi háló, és fent van a gépen az analogx. És a cimet, portokat beállitva a többi gépen, simán megy minden, semmi extra beállitás nem kell.
  • Sman2
    #3
    Kösz, de szoftverileg jó vagyok (az Internet Gate is ugyan ez), nekem csak beállítási problémáim vannak: hiába írom be a modem nélküli gépbe az internet explorer/kapcsolat/Lan.../Kiszolgálókhoz a jó Ip-t+Portot akkor sem megy....vagy esetleg a Hálózatokhoz kellene egy pár özssetevő, nektek pl. itt mi van benn (mind a modemes, mind a kiszolgáló gépben)?
  • Borg
    #2
    Töltsd le az AnalogX proxyt. Asszem www.analogx.com

    Itt semmit nem kell átállitgatnod, hót egyszerű kis program, de alapbol megy FTP meg minden át rajta, egy gombnyomásra.
  • Sman2
    #1
    Hello...
    Van egy problémám:

    2 gép van hálozatba kötve és az egyikben van modem:
    a modem nélkülivel netezni kitünően lehet, DE sem a POP3-at sem az FTP-t nem tudom használni. Pedig a modemes gépen lévő INTERNETGATE program mindezt beállítja...én pedig az iExplorer-ben beállítottam az FTP-t ugyan arra a portra, de nem megy.(egyszer már sikerült, tehát módom van rá)...
    98SE van mindkettőn (ne mondjátok, hogy használjam a beépítettet, mert az SE megy:)).
    PLS help me!!!!!!