26
  • fejesprf
    #26
    Sziasztok én megosztáshoz tők béna vagyok de 1perc alatt sikerült a kővetkező progival: Sygate Office Network 4.2 és van benne tüzfal is.
  • harcu
    #19
    100 milliárdos bevételt, azért ne keverd össze.
  • Csatti
    #18
    En most itt vagyok finnorszagban mar tobb mint egy honapja, az epuletben ahol lakom ott a 10/100 Mbit/s-es csatlakozo (ami net szempontjabol kb. 8-10 Mbit-et produkal, de van belso halo is azok kozott akik racsatlakoztak) minden szobaban, a havi dija pedig 2500Ft. Aztan hazamegyek majd ket honap mulva es sirva fakadok. :(
  • zplayer
    #16
    szerintem pofatlanul draga... meg evente + 20 ropi.
  • Tomcat.no1
    #6
    Nos látod én is gondolkodtam ADSL-en meg a kábel NET-en de végűl maradt a modemes kapcsolat (freestart) meg a mindenkinek csomag s így 4000HUF-ból megúszom. Sajnos ez addig marad mig a fentebb említett alternatívák olcsobbak nem lesznek (úgy 5000HUF tályékán)!!!!!! :(
  • Laci73
    #5
    Na és ott az ISDN. Mekkora egy égés volt... reklám: száguldjon az Interneten...hahaha. Tavaly decemberig az 56k-s modememmel fizettem úgy havi 15 rugót (előfiz.+ mindenkinek csomag + telefon alapdíj + napközbeni Net). Szerencsémre most kábeltv-n jön, a telefont leszereltem és ott tartok hogy így sokkal OLCSÓBB, a tízszeres sebességről és a nem korlátozott hozzáférésről már nem is beszélve...
  • Laci73
    #4
    Igen. Magyarországon világviszonylatban is rendkívül drága a NEt. Volt egy cég, amelyik monopóliumon volt tavaly decemberig, ám az öröksége, a magas Net és telefon díjak megmaradtak. (Mert arra rájött mindenki hogy érdemes ezt a magasabb árat tartani)
  • fotel
    #3
    egy szó: MATÁV
  • Bucser
    #2
    HAt sajna ez van...
    Es manapság még a kábeles net is kiváltságnak számit (nem a Chello az nem net hanem lofos...)

    Hát sdsl sincsnalunk akkor hogyan lenne VDSL?Videken meg ADSL-t sem akarnak addig értékesiteni amig l nem datak elég isdnt... Szoval ez elég röhejes...