19
Részletekből áll a világ ...meg a game
  • Deajka
    #19
    Melyik szarról beszélsz ? 1-es vagy 2-es ?
  • Blasta
    #18
    Nem-nem. Sajnáltam a CD-t arra a rakás szarra!!!!
  • FREAK
    #17
    Metal Gear-ről?

    Nincs semmi info-m, Blasta-nak megvan, de nem emléxem, hogy 1 vagy 2, rég volt az már.
  • Deajka
    #16
    Most van infód vagy nincs ?
  • FREAK
    #15
    grrrrrrrrrrrrrrrrrrr

    Ne alázzuk már így le a Ryan-t!
  • Deajka
    #14
    Megnézném bazz, de nem hiszem el hogy valami szar lenne (persze lehet). Láttam a bemutatóját(vagy mit) a megboldogult Game1-on és tetszett.
    Na , hogy is volt akkor az ?
  • FREAK
    #12
    Metal Gear Solid 2


    Ha arra a manga fps baromságra gondolsz, igen, játszatsz vele pc-n. Kérdés, hogy akarsz-e? :)))
  • Deajka
    #11
    Szeretem a hozzászólásaidat mert mindig írhatom :
    bővebben ?
    Vagy úgy érted ,hogy játszhatok vele a pc-n ?
  • FREAK
    #10
    nem jellemző
  • Deajka
    #9
    A metal gear solid 2 ? Ez csak consol ,ugye ?
  • CSOCSO
    #8
    Turok 2 neten.. valahyog ugy jött ki a lépés hogy 6 raptor volt és 6 gant.. a gant olyan mutáns..tud löni stb.. mig a raptor gyorsabb és csak marcangolni tud.. igaz azé eléggé deadly... szal életemben nem csinált semmi ekkora feelinget!! ekkora dino gyilokot bazzeg:) és tudni kell hoyg a turok2 ben eszéletlen fegyverek vannak.. atobomba plazma rifle gránátvető..de nem olyan ratyi mint az t ben pl.. az atombomba pl elvaik rendesen meg midnen..zoral nagyon... eszméletlen volt!!!
    aztán offlineban a metal gear solid 2.. ezt az isten gamez!!! egy gamez sem áll közel hozzá...eszméletlen zene.. eszméletlen fordulatok és olyan feladatok amiket alig tudsz italálni!!! jobb mint a legjobb akciofilm!!!!!!
  • hiba
    #7
    OFP neten & singl is bejon.
    Tenyleg eleg bugosak a csehek :) de ahogy dogman mondta ugy van. meglatni & megszeretni minden hibaja ellenere.
    Egy regebbi kendvencnek nevezheto programom szinten tiszta bug volt. Azt hiszem azt is a csehek csinaltak (hidden & dangerous)
  • Aborg
    #5
    Commandos 2: nagyon tetszenek a belső terek, edig a legjobb szobák PCs játékban. Sok apró tárgy ami nem is lenne fontos stb.

    Insane: príma fizika, megunhatatlan.
  • DOGMAN
    #4
    Operation Flashpoint 1985, neten multiban játszva.
    Az az igazság, hogy a cseh fiúk nem igen tudnak programozni, rengeteg bug van még az 1.45 patcha után is.
    De aki beleszeretet ebbe a játékstílusba, az visszamegy bárhogy is fagyott ki neki stb. pl:A szerverre mikor bekonnektálsz, várnod kell míg vége az előző meccsnek,ezalatt ha véletlemül nyomsz 1 ENTER-t v. ESC-t akkor kilép és konnektálhatsz újra...(sík idegesítő a menükezelése)
    Taktikázás hegyek vannak, mindig másképp oldjuk meg a dolgokat még CTF-ben is, nemcsak cooperativ-ban.
    Szóval remélem a második részhez már felvesznek valaki olyat is a ki tud programot írni.

    DOGMAN [ZSIR]
  • Deajka
    #3
    Ne is én voltam az első ?
  • Deajka
    #2
    Szasz mindenki ! Először is megnéztem nincs ilyen nevű topic .Ha van/volt/lesz majd elsüllyed.
    Na, a lényeg: arra gondoltam , hogy valszinüleg sok ember sok gémet nyomat és a topicokban látom ,hogy nem igazán tudjuk elmagyarázni ,miért is jó a mi kis gaménk.Én azt mondom ha valakinek élménye volt/van ( a sikamlós témát kerüljük,azt a kocsmában) éppen aktuális játékában és azt mondja " hú bazz ez milyen má'" ossza meg a tanult kollegákkal !
    Pl : én csak most jutottam hozzá a JA2 -höz és ámultam mint borjú ! Ez nem csili-vili meg ragyi-gagyi (mily költői). Kis apró béna pixelek . Lehet gondolkozni ! Király . Vagy: azonos nemzetiségi 2 kommanóst választottam azt ahogy észrevették egymást (nő és ffi) rögtön ment a beugatás ! Persze egymásnak :).
    Más. SWINE . Bazz ennek a grafikája ,egyszerűen csodálatos ! A víz megjelenítése , ahh . Nagyon jó. Játékmenet szintén de itt még csak a bemelegítő (4. vagy 5. pályán tartok ) résznél vagyok ! A járművek fizikája reálisan modellezett . Félelmetes .Nem 'tom van még ilyen game a piacon ?
    Zárszó : egyik küldit azért vesztettem el mert az egyik kis autót néztem negyedórán keresztül !
  • FREAK
    #1
    Az első game-es élvezés, vagy mi?