381
rasztúljon a világ.. :))
  • Kou
    #57
    igen, csak ezt kinézetről nehéz megállapítani, addig amíg nem simered az illetőt..
  • Kou
    #58
    Sose tudhatod, lehet hogy van mögötte valami, de az is lehet hogy semmi nincs,
    csak engem az húzott fel hogy minden kamu raszta aki csinálta dolog..
  • Tikal #59
    ez igy van
  • [HUN]PAStheLoD
    #60
    haver megőróbálta.. naponta mosta és neki szét is esett ha nem mosta büdös vót mint a Marihónajja...
  • Lteebee
    #61
    Régebben leszólták a hosszú hajú srácokat, akik nem voltak rockerek, hogy hogy van pofájuk hosszú hajat viselni.

    Most ugyanez van az igaz hitű raszták, meg azok közt, akiknek ebből az egészből a fű, meg a hajzat jön be.
  • Tikal #64
    nem a fű a lényeg :)
  • Coine, The A&O
    #66
    De.
    A legközelebbi fodrász :)
  • PResident Evil
    #68
    Hmmm...
    csá...
    Engem is érdekelne a raszta haj...
    de én ezt nemértem. én azért vállaltam be, mert valahogy a többi haj stílus nem illik hozzám, nem az, hogy nem áll jól, hanem nem illik hozzám... az nem én vagyok. de ki tudja ? lehet hogy pont a raszta haj nem áll majd nekem jó, de én azzal érzem egésznek magam. most nő a hajam, nőttön nő, majd meglátom az eredményt, de én fogom elbénázni magamnak hanem majd a fodrász... de attól nem leszek jamaicai csak a hajam lesz olyan. ez divat lenne nálam ? azt nem tudom, de szerintem ezt nem divatból csinálom...
    na mind1, ecsetelhetném lelkemben vívódó kérdéseket, ettől megkíméllek titeket, de tanácsokat várnék... thx
    na csumika...
  • Galy
    #69
  • Galy
    #70
    csakhogy legyen már valami kép is....hátha valaki nem tudja mi az hogy rasta :)
  • see.aakogh
    #71
    Ehh ha valaki ezt a képet látja és mondják hogy ez a Raszta akkor nem akar majd rasztásitani. Koránt sem ilyen egy civilizált raszta séró
  • Galy
    #72
    rasztát látsz a képen? igen?
    akkó ne kötekedj :)
  • Kou
    #73
    akogh baby: ez raszta, marley bácsinak is ilyenje volt. csak 1 valamit vegyél figyelembe, ezek négerek, egy fehér embernek sose lesz olyan rasztája mint 1 négernek, mert teljesen más a hajunk
  • Gery1980
    #75
    Felhívnám a figyelmet, hogy a RASZTA NEM EGY HAJVISELET!
  • Gery1980
    #78
    A Raszta szó egy életfilozófiát jelent, sőt, egy népcsoportot.
    Kicsit olvass bele a történelemkönyvekbe!
    Melelsleg nincs vele semmi bajom:D
  • Tikal #79
    a raszta séro az ilyen, a civilizált meg olyan amit a fodrászatban csinálnak :))))
  • Tikal #80
    Hát-tal nem kezdünk mondatot, ha ezt meglátja Grétsy:))
    Szoval a rasta az egy életfilozofia, nem egy hajviselet Junkie... szerintem nézz körbe a neten ez ügyben....
  • Galy
    #81
    GRÉTSY RULEZ!!!

  • Kou
    #82
    az lehet hogy ilyen egy igazi csak ilyenje nem lesz 1 fehér embernek az életben, ezt kéne felfogni... és nem azt hangoztatni hogy a csinált meg 1 szar.. a csinált is betud úgy álni mint a természetes (nem mind a jamaicaiaknak hanem mint fehér embernek ami lehet természetes)
  • Kou
    #83
    a rasta = rastafarianizmus....
  • Kou
    #84
    nem attól szép 1 raszta hogy dzsuvás.. nézd meg bob marleyt, vagy bármelyik ember rasztáját (néger emberre gondolok)
    nekik sem dzsuvás nem ragad, a raszta nem attól raszta hogy koszos..
  • Kou
    #85
    nem feltétlenűl civilizálz az amit fodrász csinált meg, vagy amit megcsináltak! az se mindig kúltúrált,vagy az se feltétlenűl divat nekem csinált (egyéb okok miatt lsd.: lentebb)
    de nem divatból, hanem ilyen az életfelfogásom, és addig ne mondja senki egy "csinált" rasztára hogy divat amig nem ismeri a felfogását
  • Tikal #86
    bob marley haját megfogtad?:))

    a civilizáltat poénnak irtam
    Arra irtam hogy az igazi rasta séro olyan mint amit a képen látsz...
  • Kou
    #87
    háth nem tom hogy vagy vele de nálam a dzsuváaas azt jelenti hogy koszos, de nem belűl hanem kivű... nekem is koszos a hajam, de nem folyik róla a kosz
  • Galy
    #89
    Javaslom a Hajas-szalont
  • Tikal #90
    Még növeszteni sincs türelmed?:)

    Erről beszélek soulfly, mikor divat meg civilizált hajrol irok, gyerünk a Hajasba :))))
  • Kou
    #91
    műhaj, pfff
    várd ki míg nem nő többet, türelem kérdése...
  • Tikal #92
    OFF
    Amugy a hajas szalon az egyezik a hajas nevű fazonnal? Mert az egy b*** :)))
    Most komolyan egy férfi hogy tud ilyen átéléssel beszélni a hajrol meg a sminkről meg ilyen buziságokrol? :)))
  • Lteebee
    #93
    Régebbi keserű tapasztalatok miatt tilos telefonszámot beírni!
  • Manta
    #94
    A rasztásokban az a jó, hogy mindegyiknél van cumó.
  • Tikal #95
    muhahahaaaa
  • Manta
    #96
    ?

  • Tikal #97
    :))) csak mondom persze, király:))
  • K.András
    #98
    "Most komolyan egy férfi hogy tud ilyen átéléssel beszélni a hajrol meg a sminkről meg ilyen buziságokrol? "
    Igen van benne valami, de ha azt mondom sok-sok pénz van a dologban akkor elnézed neki?:DDD
  • K.András
    #99
    Hát ez nem bizti,hiába tartozik szorosan a kulturájukhoz ez a dolog itt müraszták vannak 80%-ban akik még öltözködni se tudnak, nemhogy még zöld is legyen náluk :)...
  • Tikal #100
    Akkor pénzért b***? Ezt hogy is hivják?:)))
  • K.András
    #101
    Végül is eljutottunk odáig hogy a Hajas egy prosti :)
    De ezzel a gondolatmenettel Zsidró meg a többi is az...
  • PResident Evil
    #102
    valaki linkeljen már be egy rövid rasztás csávót !! :D
    kösz
  • Kou
    #103
    fejtsd ki a műrasztát légyszives
  • Tikal #104