13
p4 dual
  • pityuka
    #13
    csak azért kérdeztem mert van egy 2.0-ás northwood-om és ezt szertettem volna dualba tenni valahol hallottam hogy van ilyen alaplap ezek szerint kacsa volt :-((
  • szucsati
    #12
    Nincsen ilyen, ismerősöm ezer éve keres. Xeon meg nem földi halandókak való.
    Láttam Quadro Xeon alapot, 2.2GHz-ig. Az szoftwerből gyorsabb, mint itt a legdurvább gamer akármilyen geforceos gépe {8-)

    Persze gondolom nem lehet lassú differenciálegyenletekben, meg simulációban sem {8-)
  • Anee
    #11
    190+áfa volt fél éve a duálos.......most nem látok listán de nem sokkal lehet drágább
  • Ligend
    #9
    http://developer.intel.com/design/Pentium4/prodbref/

    A Product Highlights-ban az alabbi sor szerepel: "Support for uni-processor designs." Ebbol en arra kovetkeztetek, hogy a Pentium4-et egyprocis gepekbe szantak, igy nincs is multiprocesszoros megoldas. Erre egyertelmuen a Xeon-okat szanjak...
  • Borg
    #8
    Hát igen, a mai xeonoknak már más a tokozásuk..
  • Evil
    #5
    minek p4 ,foleg dual ba.Inkabb grupen be. :)))
  • Borg
    #4
    szerintem nézz körül www.asuscom.de-n. Ha azoknak nincs ilyen, akkor senkinek...
  • Anee
    #3
    Szerintem nincs ilyen alaplap mert az i860 az csak xeonokat kezel talán s a P4et nem lehet úgy meghekkelni mint az XP-t hoogy támogassa.
    Duál p4 nem éri meg...kurvadrága az alaplap a rambus ram se ócsó +xeont alig lehet kapni
  • Veriel
    #2
    Nem tudom, de mindjart jonnek az AMD-s nepek, es kiokositanak :)
  • pityuka
    #1
    van-e olyan p4 dual alaplap amibe nem kell p4 Xeon proci, hanem jó bele a 423 vagy a 478 as proci?