109364
bf422.jpg
GY.I.K. * Mielőtt kérdezel katt ide! * FAQ
Katt ide! --> cdkulcsgenerator_tuvok <-- Katt ide!


Katt ide! --> Battlefield 1942 GameSpy javítás <-- Katt ide!

BF1942 szerver, stabilabb, lagmentes, német.:
-=[ aX ]=-- (CD and Origin) Address: 94.23.196.155



DTG! --> Aktualis szerverek <-- DTG!

  • FREAK
    #16
    AKkor magyarázok...


    2. Feltételes módban értettem, jelenleg a MOHAA számít a legjobbnak multiban (single-ben ugye hadd ne kezdjük elölről.....). Ha nem lesz bugos, akkor ezzel a grafikával, ezekkel a terepekkel és ezekkel a lehetőségekkel a BF1942 messze maga mögé utasíthatja a MOHAA-t, amivel, mint mondtad csak mi járunk jól.

    3. Van ugye a Q3 engine, ami jelenleg a legszebb és legjobb és egy Cel533+S4 konfigon is vígan bírta a 40-50 frame-et 800x600-ban. Erre jön a 2015, és úgy átírja az egészet, hogy
    -sokkal rondább lett, mint amire egy Q3 engine képes
    -sokkal gépigényesebb lett
    -nagyon kevés kártyára, illetve driverre van optimalizálva, nálam KyroII-vel néha nyom 10 FPS-t, pedig a Q3 már alig megy 80 alá, a WOLF úgyszintén, ráadásul panaszkodtak már GF3 tulajdonosok is



    Na erről beszéltem. De hagyjuk a MOHAA-t, nehogymá itt is az a szar legyen a téma.
  • Deajka
    #15
    Kötözködés volt ?
    "Battlefield 1942 - bye MOHAA
    Az EA legújabb WW2 játéka ezúttal egy profi csapattól "
    A mohaas csapat az 1998-ban megjelent SIN játék ,küldijét csinálta (wages of sin") amire a kritikusok azt mondták ,jobb mint a fő játék.

    Aztán mindenki úgy járna jól ,ha a játékról írt előzetesekben szereplő specifikációk mind megvalósúlnának. Ez megmutatta ,az megcsinálta ,az megveszi ..és Mohaazik egy jót.

    1.Én is ezt mondom
    2.Ezt csak te mondod
    3.Ezt meg nem értem

    Műugrók . Hangulati elem. Ha-ha...

    Graf igényesség nálam nem kritérium (pl:SF)
    Multit nem tudom mert ez nálam csak munkahelyi ártalom . Egyébiránt én ezen a képen inkább a medic ténykedését láttam meg először.Egyébként legyen csak jobb mint a mohaa ,azzal csak mi járunk jobban.
  • FREAK
    #14
    Tudod, kellemeset a hasznossal :)

    Két lehetőség van:

    1. Vagy ez hozza azt a színvonalat, amit én a MOHAA-tól vártam el, de csalódnom kellett

    2. Vagy ez is akkora bukta lesz, hogy sírva fakadok


    Mostmár nagyon ideje lenne egy legalább multiban élvezhető háborús játéknak, ami nem kis szar utcákon játszódik és lehet benne hasalni, és az engine is korrekt, és a fegyverek is jók, és a játékmódok is ötletesek.... Ez külön-külön már megvalósult, remélem ez egyesíti a pozitívumokat.
  • Gery1980
    #13
    Mi ez wazzeg?Egy készülő játék istenítése vagy valami "anti MOHAA" kampány?
  • FREAK
    #12
    Rossz szót használtam, legyen ÖTLETES vagy AKCIÓDÚS.
  • Blasta
    #11
    A jól felépített-ben nem értek egyet, amúgy igazad van!
  • FREAK
    #10


    Azért nem szar ez, gyerekek. És a kép jó másfél éves!

    Nekem eddig az tetszik benne, hogy a terep az OPFlash hangulatát idézi (ami azért hatalmas volt) csak legalább normális grafikával. Óriási nyílt terepek, nem csak arra kell koncentrálni, hogy vajon az utca jobb, vagy bal oldalán jelenik meg egy fej.....
  • FREAK
    #9
    Persze gondoltam, hogy most jön az a rész, hogy ha már mindent lehet benne vezetni, meg egész szigetek állnak rendelkezésre multiban a hozzájuk tartozó tengerrel, akkor kössünk bele a fegyverek kidolgozottságába.....

    Oké, a shotok alapján (aminek legnagyobb része 1-2 éves), szebbek a MOH fegyverei, de

    1. a kész játékban még meglepődhetünk
    2. sokat ér a MOH a szép fegyverekkel, ha egyéb hiányosságai miatt alulmarad
    3. 2015-éknek sikerült elbaszni a Q3 engine-t, ami alapból Cel533+Savage4 konfiggal is vígan szalad, ennek meg legalább saját motorja van


    A műugró fiúkkal mi a baj?

    Azt hiszem, a Renegade már bebizonyította, hogy egy jól felépített multi játékban EGYÁLTALÁN nem számít a grafika (bár kétlem, hogy csúnya lenne a végtermék, és csak megjegyzem, hogy anno a MOHAA videokban sem a grafikától ájultam el...)
  • Deajka
    #8
    Negnéztem a képeket és szerintem az összehasonlítás a game között annyiban lesz lehetséges ,hogy a 2.vh. ban játszódik.
    A csákó kezében az a rifle ... Nézz meg egy mohaas képet. A 3. képen a baloldalon meg aranyosak azok a műugró fiúk . Biztos edzenek.Na ne !
    Ezektől függetlenül még lehet jó ,sőt király de a képeket nézve kicsit hátrábbról indul .
  • FREAK
    #7
    Nem hiszem, hogy a Digital Illusions rászorulna, hogy bárkitől is tanuljon, ellenben a 2015-re ráférne egy "szakmai gyakorlat".
  • Blasta
    #6
  • FREAK
    #5
    Hát ja (sóhaj).............. Talán ez. Fun dolognak tartom, hogy te mondjuk bemászol egy vadászgépbe, én meg beülök egy légelhárító ágyú mögé (mert ugye az is van), és "gyere öcsi lejátszuk!!" :)))))

    A képeken látni hasaló katonákat is, remélem ebből nem hagyják ki a végére.

    A megjelenést eredetileg Q1-re tervezték, de Q2 lesz belőle. Persze részletes info a gamespotnál, illetve a gyártónál www.dice.se
  • Deajka
    #4
    A Mohaa nagyon jóóó !

    Távolról jött link bármit mondhat... Volt már deadly 12 (nekem teccik!) ,wolf (nekem teccik!) meg mittomén. A járművek vezethetőségéről annyit ,hogyha a westwoodéknál voltak szakmai gyakorlaton akkor inkább bicikli.
  • Blasta
    #3
    Jut eszembe! Az OFP-ben vajon hogy oldották meg a helikopter vezetését? Mert ott el tudom képzelni, hogy 2-en vezethetnek egy Hind-et!
  • Blasta
    #2
    Engem ezek a járművezetések foglalkoztatnak mostanában!
    Igaz, már rég tankcsatákat meg heli csatákat nyomnánk, ha a OFP-nek játszható lett volna az engine-je!
  • FREAK
    #1
    Na igen.
    A gyártó a Digital Illusions CE. Maga a játék egy második világháborús FPS, a benne szereplő összes jármű irányítási lehetőségével. Ez azt jelenti, hogy a dzsipektől kezdve, a katyusákon át egészen a hajókig és repülőkig MINDENT lehet vezetni. Azt már most előrebocsátották, hogy NEM 100% real harci játéknak készül, és sokkal inkább a multi rész lesz kigyúrva, mint a single.

    Ha jól tudom az engine saját, és a képek, ill. videók alapján nem egy szar darab.

    Gamespot INFO :
    http://gamespot.com/gamespot/filters/products/previews/0,11102,466245,00.html