109364
bf422.jpg
GY.I.K. * Mielőtt kérdezel katt ide! * FAQ
Katt ide! --> cdkulcsgenerator_tuvok <-- Katt ide!


Katt ide! --> Battlefield 1942 GameSpy javítás <-- Katt ide!

BF1942 szerver, stabilabb, lagmentes, német.:
-=[ aX ]=-- (CD and Origin) Address: 94.23.196.155



DTG! --> Aktualis szerverek <-- DTG!

  • Goodwill
    #650
    nem kell minden pletykának bedőlni....
  • Timber
    #649
    ize ... en is csak hallottam, hogy allitolag valaki megcsinalta ^.^ de tuti csak pletyka ^.^
  • Sith
    #648
    Én se...
  • Goodwill
    #647
    én ilyenre nem emléxem... :))
  • Timber
    #646
    haha ... nem is tudom ki snipazta le V2-n a levegobol a masikat mig az a dobozok mogott bujkalt ^.^

    Mondjuk azt a mai napig nem hiszem el, hogy osszejott ^.^
  • Sith
    #645
    ez igaz.. de akkor is.. (most ép lázadok) hmm nbem tudom kinek kéne csinálni.. a Csehek az OFP ben nagyjából elkapták az 50-50% ot akor it mirét nem lehet?
  • rusland
    #644
    azert mert ez egy amerikai jatek
  • Sith
    #643
    kösz szépen megtaláltam mintha az amerikai oldal kivételével a többi nem lene túlságosan kidolgozva... remélem ez még változik a végleges megjelenésig nem azt mondom hogyha az USA nak van anyahajója akor legyen mindenkinek de azért kicsit lehetne bővebb a választék
  • rusland
    #642
    http://www.ea.com/eagames/official/battlefield1942/home.jsp

    itt levan irva minden a jatekrol
  • Sith
    #641
    Ok Rusland sory már keresem... mintha a Tigrist meg a darabszámot már kitárgyaltuk volna...
  • Godzzo
    #640
    ala Ryan :)
  • Godzzo
    #639
    Az a kiraly tigris volt, nem? En nem hallottam hogy nehez lett volna iranyitani (az volt a leg kiralyabb :)), csak a vegen mar keves nemet csoda fegyver jott elo a gyarakbol hala az egnek :))
  • rusland
    #638
    SITH irtam oldal szamot
  • Sith
    #637
    Jah gondoltam.. bár mi lenne ha puszta kézzel meghajlitanád a tank csövét.. :)
    Ténbyleg milyen repgpek lesznek benne?
  • Vidam
    #636
    hehe,majd almodban! mert enmeg mikozben ejtoernyozok, jol lelolek a pisztolyommal, a masik kezemmel, pedig a tankokat fogom szet kezigranatozni! :)

    SSSSSSIMAN!
  • Garrett
    #635
    akkor mit kell még?
  • CaviaR
    #634
    Nem az FTP a rossz! Te rontottad el...
    Egy kép linkeléséhez nem elég ennyi adatot megadni: ftp://ftp.supergamez.hu/upload/Új
  • Garrett
    #633
    már látmo mi lesz a köv.szórakozásom:

    ejtőernyős embereket fogok lelövöldözni :)
  • rusland
    #632
    eeeeeeeehöm
    en is akarni lenni betateszter:(
  • Goodwill
    #631
    vagy vízbeesel és megfulladsz jól!
  • Garrett
    #630
    :)) akkor beleesel az égő roncsokba, vagy valaki tuti levadászik sniperrel vagy bazzookaval :))
  • Vidam
    #629
    Na skacok, hamarosan enis elolepek betatesterre! :) Ugyhogy enis tudok majd erdemben hozzaszolni, hogyan is lehet elharitani egy snipert egy zuhanobombazoval...

    TELLEG! mi van akkor, ha miondjuk lezuhanok, de kiugrok a gepbol ejtoernyovel?
  • Garrett
    #628
    bocsi de most tényleg nem működik az FTP szerver...
  • rusland
    #627
    ahha telleg az ha latnam is
  • Garrett
    #626
    ezt nem értem... nem működik a supergamez ftp szervere?
  • Garrett
    #625
    ehh egy aranyos kép:

  • CaviaR
    #624
    OFP forever!!!!!!!!!!!!!
  • Garrett
    #623
    Goodwill te perverz állat :)
  • Goodwill
    #622
    ennél van jobb is, pl. az a pillanat, amikor az én kis golyócskám (nem félreérteni) becsapódik a kis fejecskédbe...
  • Sith
    #621
    Nem tudom nekme nem sokásom 4 tárat ellövöldözni snperkedésem legjobb játéka edig egy másfélé órás game ovlt OFP ben ez alatt sajnos 2:1 re kikaptam havertól.. bár ott 1 lövés egy ember taktika vált be jah meg az hogy ne lógjon ki a puska cső a bokorból
  • Timber
    #620
    jaja ... jol el szoktunk mi lenni ^.^ ket huje sniper egymas kilogo 1-1 pixeljet lodozi ... ^.^ legjobb ha mar csak mi maradunk es vagy 4 tarat engedtunk mar el es mind a ketten 15n nem merjuk kidugni a fejunket.
  • Timber
    #619
    mert minden kasztnak van sajat speckoja
  • Sith
    #618
    ebben a játékban ennek a ki a legjobb xy fegyverel nem sok értelmét látom mert hiba vagy te az isten MP40 el ha jön egy tank akor csak leshetsz.. szal csapatjáték bár ha MP40 el elkezded lőni a tankot akor előbb utób majdcsak elkopik :)
  • Goodwill
    #617
    látom meg se kell szólalnom....rusland megmondja itt a frankót
  • Garrett
    #616
    nem úgy értem. ezt a mohaa topicba akartam.
    pl ki a legjobb sniper, ki a legjobb mp40 ben stb.. bár lehet ez hülyeség lenne..
  • Vidam
    #615
    xyz a LEGJOBB MAGYAR GEPPUSKAS SNIPER? :))
    vagy legjobb bazookas sniper kategoriat is inditsunk? :)))
  • Garrett
    #614
    fuhh egyre jobban tetszik ez a játék :)
  • DOGMAN
    #613
    Elcsesztem a linket.
    ez a jó
  • Sith
    #612
    Russland azért kiváncsi leszek hogy régi cslaádi fotok vagy emlékeke alapján ha összehasonlitotd akor menyire csinálták meg jól a várost
  • Garrett
    #611
    rossz a link nem landor2.wox.org?