109364
bf422.jpg
GY.I.K. * Mielőtt kérdezel katt ide! * FAQ
Katt ide! --> cdkulcsgenerator_tuvok <-- Katt ide!


Katt ide! --> Battlefield 1942 GameSpy javítás <-- Katt ide!

BF1942 szerver, stabilabb, lagmentes, német.:
-=[ aX ]=-- (CD and Origin) Address: 94.23.196.155



DTG! --> Aktualis szerverek <-- DTG!

  • I.C.ram
    #879
    utalom a picmicet elbassza a masik jatekat!!!!
  • G. Joe
    #878
    Akkor ezért hatástalan ellenem?
  • Goodwill
    #877
    nemnem, ez saját fejlesztés™, a neve:
    antitimberrushersniper
  • Goodwill
    #876
    kis picmip, közepes picmip, nagy picmip, mind1....van aki bevallja, van aki nem
  • Timber
    #874
    egy kis konnyu nyari MOH:AA erotika:

    Ket MOH:AAs beszelget:
    -Neked mekkora a picmiped?
    -Nagy.
    -Ja ... nagyobb mint nekem. Emiatt is vagy jobb pozicioban mint en. De van akinek hiaba nagy a picmipje ha nem tud loni vele.
    -Hat en teljesen jol tudok loni az en picmipemmel. De szerintem kisebb picmippel is tudnek igy loni. Csak mi van akkor ha valaki jon egy nagyobb picmippel es akkor O tud loni.
    -Ebben igazad van ... de a tul nagy picmip az mar csunya ... teljesen elveszi az egeszbol az elvezetet. Mar szinte fajdalmas. Persze nem neked.
    -Nyugi az en picmipemre meg nem volt panasz.


    stb. ^.^
  • Timber
    #873
    meg kulonben is .. max azt mondhatjak nemelyek, hogy nem talalom .. de nem azt, hogy nem hasznalom ...

    Na a picmip is ilyen .. max ird azt, hogy nem talalod ^.^

    Amugy abban is hasonlit a dolog, hogy megy a nyavajgas ,... Neked olyan nagy a picmiped! Neked igy sokkal jobb es csomo elonyhoz jutsz! De ha tul nagy akkor mar olyan randa lesz ... stb stb ^.^
  • Timber
    #872
    ja az aminek en voltam az egyik beta-tesztere ^.^
  • Goodwill
    #871
    nekem olyan van, amit még ki se adtak...tehát semmi esélyed
  • Timber
    #870
    kigyouborka jobb ..

    kolbaszrol vicc jut eszembe ...
    Pistike bemegy kozertbe:
    -Csokolom egy kilo gyulait lesszives!
    -Egybe vagy szeleteljem.
    -EGYBE! Mi az en seggem? PERSELY?!?

    Masik ... ez valos tortenet. Ex-nejem egy idoben piacon dolgozott ... es volt egy nenike aki 2-3 naponta vett kigyouborkat ... de mindig gondosan kivalogatva ... es mindig csak egyet. Egy napon az elado srac nem birta tovabb es diszkreten megkerdezte a neniket, hogy az uborka megis milyen celt szolgal. Mire a nenike piciket pironkodva valami ilyesmit valaszolt: -Utana nagyon finom salatat keszitek belole ... Ezzel az ifju eladonk fantaziajara bizva, hogy mi az elotte. De ex-nejem leirasa alapjan ... ahogy az a no valogatta ^.^
  • Timber
    #869
    mert altalaban ha mind a ketten bent vagyunk egy szerveren akkor ritka, hogy ne egymas ellen lennenk ^.^

    Gondoltam nehogyma O jobbat hasznaljon mint en! ^.^
  • Goodwill
    #868
    ilyet én nem mondanék (bár van 1 tartalék kóbász a hűtőben, biztos ami biztos).....
  • TneX
    #867
    De te is lebuktál,miért érdekel téged hogy ő MIYLEn aimbotot használ?:)))
  • TneX
    #866
    LOL:)))
  • Timber
    #865
    marpedig a picmipet hasznalod, az biztos ... tekintve, hogy ez egy olyan feature a MOH:AAban amit nem lehet nem hasznalni. Olyan mintha a kefelesnel azt mondanad en nem hasznalom a farkam. ^.^

    most lebuktal ^.^ es milyen aimbotot hasznalsz? ^.^
  • TneX
    #864
    Most télleg nem veszed az adást,vagy csak teteted a hülyét?:)))
  • G. Joe
    #863
    hmmm, használsz ! default r_picmip 1 :P
  • Goodwill
    #862
    kb. úgy használom én a picmipet, mint ahogy aimbotolok :)
  • Timber
    #861
    Goodwill ... ez olyan mintha azt mondanam, hogy en nem hasznalok sensitivity-t!
  • Timber
    #860
    r_picmip: A quake (1-2-3) engine egyik parancsa. Ez a parancs felelos a texturak meretenek a beallitasaert. Azaz minde egyes alkalommal mikor te valtoztatsz a texture quality-n a jatek egy elore hozzarendelt r_picmip utasitast ad ki. Vegul is annyit tesz, hogy egy bizonyos teruleten atlagolja a pixeleket. Evvel csokkentve a memoria igenyt .. novelve az FPSt es csokkentve a minoseget.

    MOH:AAban ami egyetlen hibaja, hogy a bokrok texturajaban sok alpha channel van. Igy 5nel nagyobb ertekkel a levelek eltunnek (hisz az atlag az leginkabb az alpha channeles resz lesz). Ez persze elonyt ad olyan helyeken mint a HUNTon a bozotos resz a templomkert elejeben.
  • Goodwill
    #859
    ja télleg....akkor lehet hogy mégis használok, csak még nem tudok róla
  • Timber
    #858
    iiiimadom ha valaki azt irja, hogy: PICMIPET EN NEM HASZNALOK!!!

    Lofaszt nem! a PICMIPET MINDENKI HASZNALJA!

    Gondolkozzatok mielott irtok ^.^

    en r_picmip 3-mal jatszom amugy
  • TneX
    #857
    Mi az a picmic elárulja valaki?
  • hiba
    #856
    hogylenne csalas mindenki igy quakezeik evezredek ota :) - egy egy "feature"
  • I.C.ram
    #855
    picmic egy csalas en ezert nem hasznalom :(
  • rusland
    #854
    szinten
  • G. Joe
    #853
    Én is csak war esetében, bizonyos mapokon. Ugyanazért amit irtál. MErt ugy csunya a játék mint a préselt bagoly :P
  • Goodwill
    #852
    elveszi a játék hangulatát teljesen...
  • Goodwill
    #851
    én picmicet nem használok.....hogy néz az úgy ki bazzeg? libafos
  • rusland
    #850
    en is
  • Vidam
    #849
    szerintem az volna jo, ha total semmi extra skint nem lehetne hasznalni!
    es buzi picmip sem lenne! En azert hasznalok ilyeneket, mert NEM TUDHATOM BIZTOSRA, hogy az enemi hasznalja-e, vagy sem!

    En annak a jateknak volnek a hive, ha mindenki eredti beallitasokkal, skinekel nyomhatna csak, mokas bujocskat, taktikai elemeket lehetove teve..:)
  • Timber
    #848
    lesz .. az tuti ...

    bar a BF1942 sajat tomorito mehanizmust hasznal a pakk fileok keszitesehez ...

    tehat remelhetoleg kevesebb lesz az editalt model meg texture ...
  • Goodwill
    #847
    azér egy elite blád pecs szintű cucc jólenne ide is....
  • Goodwill
    #846
    carmageddon fíling?
  • Timber
    #845
    ver nem fog froccseni ... de hat az MOH:AAban sincs ...

    az EA mar elore megmondta, hogy a BFben nem lesz ver ... mert igy ki lehet adni 13+ ratinggel es nem csak 18+ ... es valljuk be sok gamer van a 13-18 korosztalyban ...

    Persze erdekes mod majd ehez is kijon egy unofficial (amihez az EAnak tenyleg de tenyleg semmi koze nincs) blood patch.

    Amugy a zold verrel ellatott german verziok mennyivel jobbak? ^.^
  • rusland
    #844
    es raadasul dzsipó:)))
  • rusland
    #843
    mert az angol
  • rusland
    #842
    vagyis nem amcsi dszipp
  • rusland
    #841
    lethal az nem amcsi tank:)
  • G. Joe
    #840
    Az megmarad, ha ugy csinálod ahogy Timber mondta
  • Goodwill
    #839
    mer az olyan jó