109364
bf422.jpg
GY.I.K. * Mielőtt kérdezel katt ide! * FAQ
Katt ide! --> cdkulcsgenerator_tuvok <-- Katt ide!


Katt ide! --> Battlefield 1942 GameSpy javítás <-- Katt ide!

BF1942 szerver, stabilabb, lagmentes, német.:
-=[ aX ]=-- (CD and Origin) Address: 94.23.196.155



DTG! --> Aktualis szerverek <-- DTG!

  • FREAK
    #1
    Na igen.
    A gyártó a Digital Illusions CE. Maga a játék egy második világháborús FPS, a benne szereplő összes jármű irányítási lehetőségével. Ez azt jelenti, hogy a dzsipektől kezdve, a katyusákon át egészen a hajókig és repülőkig MINDENT lehet vezetni. Azt már most előrebocsátották, hogy NEM 100% real harci játéknak készül, és sokkal inkább a multi rész lesz kigyúrva, mint a single.

    Ha jól tudom az engine saját, és a képek, ill. videók alapján nem egy szar darab.

    Gamespot INFO :
    http://gamespot.com/gamespot/filters/products/previews/0,11102,466245,00.html
  • Blasta
    #2
    Engem ezek a járművezetések foglalkoztatnak mostanában!
    Igaz, már rég tankcsatákat meg heli csatákat nyomnánk, ha a OFP-nek játszható lett volna az engine-je!
  • Blasta
    #3
    Jut eszembe! Az OFP-ben vajon hogy oldották meg a helikopter vezetését? Mert ott el tudom képzelni, hogy 2-en vezethetnek egy Hind-et!
  • Deajka
    #4
    A Mohaa nagyon jóóó !

    Távolról jött link bármit mondhat... Volt már deadly 12 (nekem teccik!) ,wolf (nekem teccik!) meg mittomén. A járművek vezethetőségéről annyit ,hogyha a westwoodéknál voltak szakmai gyakorlaton akkor inkább bicikli.
  • FREAK
    #5
    Hát ja (sóhaj).............. Talán ez. Fun dolognak tartom, hogy te mondjuk bemászol egy vadászgépbe, én meg beülök egy légelhárító ágyú mögé (mert ugye az is van), és "gyere öcsi lejátszuk!!" :)))))

    A képeken látni hasaló katonákat is, remélem ebből nem hagyják ki a végére.

    A megjelenést eredetileg Q1-re tervezték, de Q2 lesz belőle. Persze részletes info a gamespotnál, illetve a gyártónál www.dice.se
  • Blasta
    #6
  • FREAK
    #7
    Nem hiszem, hogy a Digital Illusions rászorulna, hogy bárkitől is tanuljon, ellenben a 2015-re ráférne egy "szakmai gyakorlat".
  • Deajka
    #8
    Negnéztem a képeket és szerintem az összehasonlítás a game között annyiban lesz lehetséges ,hogy a 2.vh. ban játszódik.
    A csákó kezében az a rifle ... Nézz meg egy mohaas képet. A 3. képen a baloldalon meg aranyosak azok a műugró fiúk . Biztos edzenek.Na ne !
    Ezektől függetlenül még lehet jó ,sőt király de a képeket nézve kicsit hátrábbról indul .
  • FREAK
    #9
    Persze gondoltam, hogy most jön az a rész, hogy ha már mindent lehet benne vezetni, meg egész szigetek állnak rendelkezésre multiban a hozzájuk tartozó tengerrel, akkor kössünk bele a fegyverek kidolgozottságába.....

    Oké, a shotok alapján (aminek legnagyobb része 1-2 éves), szebbek a MOH fegyverei, de

    1. a kész játékban még meglepődhetünk
    2. sokat ér a MOH a szép fegyverekkel, ha egyéb hiányosságai miatt alulmarad
    3. 2015-éknek sikerült elbaszni a Q3 engine-t, ami alapból Cel533+Savage4 konfiggal is vígan szalad, ennek meg legalább saját motorja van


    A műugró fiúkkal mi a baj?

    Azt hiszem, a Renegade már bebizonyította, hogy egy jól felépített multi játékban EGYÁLTALÁN nem számít a grafika (bár kétlem, hogy csúnya lenne a végtermék, és csak megjegyzem, hogy anno a MOHAA videokban sem a grafikától ájultam el...)
  • FREAK
    #10


    Azért nem szar ez, gyerekek. És a kép jó másfél éves!

    Nekem eddig az tetszik benne, hogy a terep az OPFlash hangulatát idézi (ami azért hatalmas volt) csak legalább normális grafikával. Óriási nyílt terepek, nem csak arra kell koncentrálni, hogy vajon az utca jobb, vagy bal oldalán jelenik meg egy fej.....
  • Blasta
    #11
    A jól felépített-ben nem értek egyet, amúgy igazad van!
  • FREAK
    #12
    Rossz szót használtam, legyen ÖTLETES vagy AKCIÓDÚS.
  • Gery1980
    #13
    Mi ez wazzeg?Egy készülő játék istenítése vagy valami "anti MOHAA" kampány?
  • FREAK
    #14
    Tudod, kellemeset a hasznossal :)

    Két lehetőség van:

    1. Vagy ez hozza azt a színvonalat, amit én a MOHAA-tól vártam el, de csalódnom kellett

    2. Vagy ez is akkora bukta lesz, hogy sírva fakadok


    Mostmár nagyon ideje lenne egy legalább multiban élvezhető háborús játéknak, ami nem kis szar utcákon játszódik és lehet benne hasalni, és az engine is korrekt, és a fegyverek is jók, és a játékmódok is ötletesek.... Ez külön-külön már megvalósult, remélem ez egyesíti a pozitívumokat.
  • Deajka
    #15
    Kötözködés volt ?
    "Battlefield 1942 - bye MOHAA
    Az EA legújabb WW2 játéka ezúttal egy profi csapattól "
    A mohaas csapat az 1998-ban megjelent SIN játék ,küldijét csinálta (wages of sin") amire a kritikusok azt mondták ,jobb mint a fő játék.

    Aztán mindenki úgy járna jól ,ha a játékról írt előzetesekben szereplő specifikációk mind megvalósúlnának. Ez megmutatta ,az megcsinálta ,az megveszi ..és Mohaazik egy jót.

    1.Én is ezt mondom
    2.Ezt csak te mondod
    3.Ezt meg nem értem

    Műugrók . Hangulati elem. Ha-ha...

    Graf igényesség nálam nem kritérium (pl:SF)
    Multit nem tudom mert ez nálam csak munkahelyi ártalom . Egyébiránt én ezen a képen inkább a medic ténykedését láttam meg először.Egyébként legyen csak jobb mint a mohaa ,azzal csak mi járunk jobban.
  • FREAK
    #16
    AKkor magyarázok...


    2. Feltételes módban értettem, jelenleg a MOHAA számít a legjobbnak multiban (single-ben ugye hadd ne kezdjük elölről.....). Ha nem lesz bugos, akkor ezzel a grafikával, ezekkel a terepekkel és ezekkel a lehetőségekkel a BF1942 messze maga mögé utasíthatja a MOHAA-t, amivel, mint mondtad csak mi járunk jól.

    3. Van ugye a Q3 engine, ami jelenleg a legszebb és legjobb és egy Cel533+S4 konfigon is vígan bírta a 40-50 frame-et 800x600-ban. Erre jön a 2015, és úgy átírja az egészet, hogy
    -sokkal rondább lett, mint amire egy Q3 engine képes
    -sokkal gépigényesebb lett
    -nagyon kevés kártyára, illetve driverre van optimalizálva, nálam KyroII-vel néha nyom 10 FPS-t, pedig a Q3 már alig megy 80 alá, a WOLF úgyszintén, ráadásul panaszkodtak már GF3 tulajdonosok is



    Na erről beszéltem. De hagyjuk a MOHAA-t, nehogymá itt is az a szar legyen a téma.
  • Gery1980
    #17
    Én csak üdvözölném a dolgot ha valami ultra játék látna napvilágot!Persze azt nem mondom hogy vesszen a MOHAA, de ha valami jobb azt elismerem.Egyébbként is nálam nem a MOHAA a viszonyítási alap.Szeretem és kész.DE NEM ISTENÍTEM!Nagy különbség!
  • Gery1980
    #18
    Az pedig nagyon is tetszik ha valahol használni lehet a járműveket!Külön hangulatot ad a játéknak!És persze ez maga a realitás!Ezért szeretem a Renegadet is.Persze nem akarok párhuzamokat vonni vagy hasonlítgatni de a járműhasználat nagyon jó dolog és emeli a játék szinvonalát és valósághűségét!Csak jól legyen kivitelezve a dolog!!!!
  • Deajka
    #19
    Egyről beszélünk
  • FREAK
    #20
    Hát igen, ez az egyik nagyon fontos dolog. Egy másik (ami nekem nagyon hiányzik a H&D, DFLW és az OpFlash óta) a hasalás.... Katonai játék hasalás nélkül..... Szóval szar.
  • FREAK
    #21
    hmmmmmmmmm van két #17........
  • Gery1980
    #23
    Megnéztem a képeket!Tetszik amit láttam:)..Egész jóak tűnik a grafikus motor.Azt lehet tudni mikorra tervezik a megjelenést?És hogy légi járműveket is lehet-e hajtani?..Mert a képeken csak tankos screenshotot láttma...
  • Gery1980
    #24
    De ha ez olyan lesz amire gondolok akkor tényleg van esély egy igazi II. világháborús játékra.
  • FREAK
    #25
    Lesz repülő, hajó, tank, légelhárító löveg, minden. Keress rá az SG-n, van egy pár jó kép.

    A megjelenés eredetileg 2001 volt, aztán 2002 Q1, de az Xbox verzió miatt Q2-re tolták.
  • FREAK
    #26
    The game is spread across all four of the major theatres of combat of World War II. Battlefield's 16 levels are split between the eastern front, North Africa, the Pacific, and Europe, each of which consists of four unique maps that are all based on actual battles. One of the levels in the eastern front, for example, is Kursk, home to one of the largest tank battles of the entire war. The North African campaign has locations like El Alamein and Tabrook; Wake Island, Midway, and Guadalcanal are three of the four battlefields you'll find in the Pacific theater; and the European levels include the Battle of the Bulge and Operation Market Garden. Of course, no World War II-themed shooter would be complete without its own Omaha map, right? The Omaha Beach level in Battlefield 1942 is significantly larger than its cousin in Medal of Honor or Beach Invasion in Wolfenstein. It's so big, in fact, that it has three different "tiers" that are almost levels onto themselves: the actual beach area, the machine gun nests and town above the beach, and the big gun emplacements beyond the cliff walls. There is even a pair of tanks loitering around the level that you'll have to contend with.


    An engineer makes quick work of a pair of tanks.

    Battlefield 1942 is primarily a multiplayer game, and as you'd expect, you'll choose to play as either an Axis or an Allied soldier. Each side has five different classes, or "kits," as they're called in the game. Despite their unique name, these kits--scout, assault, anti-tank, medic, and engineer--basically function like classes that you might be familiar with from other games, except for the fact that they all share the same movement speed. Each of these classes either has a unique ability or carries a unique weapon. The assault class, for example, is unique because he can carry the most grenades. The scout is the only class that carries a sniper rifle and has the ability to call indirect artillery onto any location on the map simply by using his binoculars--essentially, anyone manning an artillery unit will be able to see what the scout sees. The medic, naturally, can heal teammates, while the anti-tank class is the only soldier capable of carrying a rocket launcher. The last class, the engineer, can place land mines under and detpacks onto any vehicle in the game, and he also carries a monkey wrench that can fix any damaged vehicles.

  • magus
    #28
    hát kivancsi leszek rá...
  • Blasta
    #29
    Na ez az, amire én azt mondom, hogy:
    (bocs a stílusért)
    MI A FASZÉRT NEM TUDJÁK EZT AZ OPCIÓT EGY MODERN HELCSISZIMULÁTORBA BETENNI???????
  • FREAK
    #31
    Tévedsz.

    Van belső is MINDEN járműnél, és körbe is tudsz nézni.
  • Anee
    #32
    Akkor lesz jó ha lesz single-ben is KOMOLY német oldal
    ebből a hősamcsi játékokból kezd elegem lenni
  • hiba
    #34
    OFP helizes nagyon allat :)
    Legjobb mikor egy AI-val szalsz be, ot berakod gunnernak, majd kicsit felemelkedsz, aztan auto-hover, majd kiugrasz :) Az ai meg ott fog lebegni mig ki nem fogy az uzemanyag :)
  • FREAK
    #36
    The campaign isn't anything like Medal of Honor, though. In fact, the other characters that you'll run into throughout the levels aren't so much characters as they are bots. And when you die, you simply respawn and continue on with your assigned tasks wherever you left off. The entire single-player campaign has a distinct multiplayer feel to it, but as we mentioned earlier, the game still has a few months of development ahead of it, and the single-player component is certainly subject to change.


    NA ez az! Multi feeling a Player respawn által, és az BOT jellegű ellenfelekkel - SINGLE-ben!!!
  • Gery1980
    #37
    Csak attól félek hogy a gépigény az egekig szökell majd:(
  • FREAK
    #38
    You'll choose to play as a nameless soldier for the Allies or the Axis, and you'll progress through the game's 16 maps slightly differently depending on your choice.
  • FREAK
    #39
    Ez az egy tényleg nem jellemző a DICE munkáira.
  • hiba
    #40
    1x esett meg velem, hogy nem vettem eszre hogy meg vagy 4en beszaltak rajtam kivul a kopterbe, hogy kozelebb keruljenek a csataterhez. en meg mindenfele manoverekkel kapraztattam el magam kozbe 2x majdnem foldbe csapodtunk aztna mikor megutan es kiugrottam akkor latom am hogy meg 4en ugranak utanam :)
  • Gery1980
    #42
    Multiplayer módokról lehet valamit tudni????
  • FREAK
    #43



    Valahogy nem csúnya ez a falucska :)
  • Blasta
    #44
    Milyen kopterből katapultáltál?????
  • Gery1980
    #45
    Egész szép kis olajfestmény:)
  • FREAK
    #46



    Meg ez a tengeralattjárócsa+vizecske......