21
Na hurrá ilyen is van... de hol és hogy ?
  • l3alF1aKe
    #21
    persze attól isdn t még ugyanugy fizethetem másfél évig...lol
  • l3alF1aKe
    #20
    nekem v-fon os szerzQdésem van, mert "szerencsére?" amikor én elQfizettem a netre, akkor még nem alakult meg teljesen a vivendi v-net részlege....vagy mi. 12000 ért a kedvezményes idQben folyamatosan fenn lehetek. Decemberben aztán kértem egy isdn vonalat, mert adsl csak vácon gödöllQn, és SZEGEDEN elérhetQ. Az átállás hónapját, és az azt követQ hónapot kiszámlázták teljes áron,mintha nem is lenne elQfizetésem. Kaptam egy 44 ezreset (dec félhónap) meg egy (január félhónap) 56 ezres csekket. Persze már az elsQnél feltünt a csalafintaság, ugyhogy beszóltam. 6 szór telefonáltam be mire rendezQdött az ügy...de végülis rendezQdött. 68 ezret vagy mennyit írtak jóvá, azóta nincs gondom. Csakhogy az itteni kábelTV a matáv tulajdonában van, igy junius környékén it is lesz már kábelnet.-) Ugyhogy báj-báj vivendi.
  • Biker
    #19
    v-net volt régen, úgyhogy ismerem őket! le se sz@rják a leveled!
    én 27-én(jan) küldtem emilt, hogy kössék le(nem hat.szerz), és mi történt? febr 16-án felhívnak:1 nem lehet emilben lemondani(??) csak faxon, vagy személyesen(gödöllő)
    2. amúgy 15nap a felmondás, ergo egész febr. kiszámlázva.
    én is perelek(asszem) tartsunk össze!
    verjük ki a sz....
    én tvnetwork-ös lettem.
  • PeTTi
    #17
    Ja technikai, probléma miatt nem kaptam meg az egy hónapot.Ezentul ha leégek én is ezt mondom,vagy nem fizetem be az utolsó szerződőtt hónapot, csak két hónap múlva,és ha érdeklődnek akkor elküldöm ujra a levelezésünket.
    Kell a balhé,pont most,amikor számítana.
  • Biker
    #16
    vivendi úgy ahogy van be*****. a v-fon NEM a törvény szerint számláz!!!!!!!!
    a régi 8-6-3-2nettót küldi!
    csak még senki nem b*/**ta be a képüket!
    bocs a durvulásért, de.....
  • killahdog
    #15
    Vnet nél egy honap ingyen van ? melyik ? :) nekem eddig szépen számláznak ! :(
    Ha valaki tud valamiellrettentöen hyperszuper olcso netet az szoljon :)
  • Evil
    #11
    hungarotel ,csucsidon kivul 3ft/perc ,belul 12ft/perc ,mics 150ft korlat ,es isdn meg + egy 1.5 szorzot jelent mindezekhez. :(( De mar itt a kabel mar csak vissziranyusitani kell ,bar ez tetu lassan megy.
  • PeTTi
    #9
    Na most aztán témánál vagyunk.Szerintem ez a topic nagyon hosszú lesz,mert szinte mindenkinek van mit elsirnia.Most egy csepp könnyet én is adok.
    Vnet szerződést kötöttem 1 évre, és ekkor egy hónap ingyen járna, mégpedig februárban.
    Erre mit tesz az a ...,ideszámlázza februárra is.
    Na én küldtem egy olyan levelet,hogy hétfön nem lennék annak a helyében aki elolvassa.
    Azt hiszem kártéritést fogok követelni.
  • Pheel
    #8
    És én még azt hittem, hogy a Matáv a gecc...
  • killahdog
    #7
    Énis 24 es körzet :))))))
  • Inquisitor
    #6
    Én a 24-es körzetben szívók ... Júni 31-ig még csak a tervekben sem szerepel ADSL :(
    KábelTV szintén a közelben sincsen ...
    A németeknél a DT 14.95-ért adja a 384K ADSL-t, de 80DEM-ért (most már Euro van) 1024/512 is kapható!!!
  • killahdog
    #5
    Amugy az nem lehet igaz hogy magyarban nem lehet netezni. Vannak országok hol ingyenes. ittmeg áhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhh nyomorék vivendi
  • killahdog
    #4
    Hyperfa**a
    Yo, másképp kérdzem :) hogy tunék OLCSON netezni mondjuk havi dijért ha nem pestne lakom ? Nos ugyebár van a muholdas amihez kell egy GPRS telcsi (havi 11 000 és folyamat online) de az sux online netre (elvileg nem is megy). ADSL-t az istenértse huznák ki. Kábeltévé nincs.
    Tényleg a 3,5Ghz-n mikor lesz net és mennyiért?
    VIVENDI
  • Inquisitor
    #3
    Ja IMHO szerintem Enternet-nél fizess elő korlátlan net 3750/hó. Valahogy jobban csípem őket, minta az Axelerot ...
  • Inquisitor
    #2
    Üdvözöllek a CLUB-ban!
    Elárulom, hogy a váltószám CSAK BESZÉLGETÉSRE vonatkozik!
    Ha nem így lenne, én is fent lennék otthonról minden éjjel a netten! (Szintén VIVENDI-s vagyok ... sajnos.)
    Tehát neked marad a 22-07 - 150Ft/óra, 18-22 - 225Ft/óra és nappal az 540Ft/óra
    De ez is csak azért mert az állam maximálta, különben 3x ennyi lenne!
    VIVENDI SUXXX!!!!
  • killahdog
    #1
    Sziasztok !
    Na szovla van ugybeár váltószámok... NEKEM MONDJÁTOK MEG A MATAV váltószámát. Ugyanis itt Vfon van (aki ismeri tudja mekkora egy ****). Pl tudnám élvezni 150ft-s kedvezményt.
    Szoval Matav váltószáma mi?
    Ja és ezt netnél hogytudom használni (ugyanis elöfogok fizetni axelero)
    (>>>Elég kiakasztó volt a motani 42 000 es CSAK INTERNET számlám napi 4 ora net ért este 7 után....<<<)