1217
Élet a Wizardry 8 után ...
  • Dynamic
    #29
    Én meg halat sütöttem:)
    A goblin őrnél van egy rúd vagy kar szerűség el kell venni tőle és a rács melletti nyitóba illeszteni.Ezután nyitható az ajtó.
  • FREAK
    #27
    jó kártya az a GTS :))))) vagy nem ilyen gombot akartál??? :)))))))))))))
  • Dynamic
    #22
    Választhatsz, hogy vagy elosztod a pontokat a tulajdonságok között saját ízlésed szerint, vagy van egy gomb ami automatikusan megcsinálja ezt.
    Ezután indíthatod a játékot, de a lényeg hogy a pontokat így vagy úgy ki kell osztani.
  • FREAK
    #18
    hát ja, állítólag 10 órán keresztül "születtem", szóval azóta ha egy csövön kell átmászni, én kész vagyok :)
  • skorpio7
    #17
    Hogy itt a fórumon mik ki nem derülnek egyes emberekről . :)
  • FREAK
    #16
    Ja, addig eljutottam. Nekem viszont alapból, maga a dungeon nem jön be. A valóságban is eléggé klausztrofóbiás vagyok ilyen helyeken, valószínűleg ez az oka. Meg eleve jobban szeretem, a nyílt terepeket.
  • Dynamic
    #15
    A demoban katakombák voltak meg volt egy kastély is.De ezek nem "eltévedős, százfele ágazós" katakombák voltak, ha ettől félsz.Nekem tetszett.
    Volt kis tó, patak, élővilág meg minden:)
  • FREAK
    #14
    Ez nem is kérdéses.

    Viszont volt utalás, a felszíni zord világra, és nem egy screenshoton mintha nappali megvilágításban lennének a dolgok.
  • skorpio7
    #13
    Kizárt ... , ha ismered az alaptörténetet , akkor sejteni lehet vagy inkább tudni , hogy a teljes játékidő földalatti katakombákban játszódik .Ilyen szemszögből nézve a Morrowind 100* jobb lesz . :)
  • FREAK
    #9
    Nem tudjátok, lesz a fullban felszíni rész?

    Mert ha csak dungeon, én el se kezdem. KURVÁRA UTÁLOM a labirintusokat.
  • Lazarus
    #7
    Tudom hogy baromi lámer vagyok meg nem vagyok Lég kreatív. Mi a fenét kell csinálni a cellában?? :)
  • FREAK
    #6
    Kötelet kiveszed a hordóból, és beakasztod a két kerékbe, a lift melletti szekrényben.
  • Lacc
    #5
    Hogy kell lent lent elindítani a liftet? A titkos szoát a kulccsal már megtaláltam, van 4 rúnám is de sehogy se akar működni a lift!

    Egyébként menteni az edit quest-ben lehet...
  • Dynamic
    #3
    Ja,de. Lehet menteni.
  • Dynamic
    #2
    Na, próbálta már valaki?Nem nagyon tudok belemélyedni, mert egy idő után(kb. 30perc) kidob a windowsba, menteni meg nem lehet, így kezdhetem előről.Csinálja ezt másnak is?
    Bár így első ránézésre nem rossz, csak az irányítás egy kicsit nehézkes és szokatlan.De csak gyakorlás kérdése.(Én legalábbis az elején annyit bénáztam a jobb meg bal klikkel.)
    A varázslatokat sem tudtam használni.Találtam két rúnát, amin jelek voltak.Ezt magic módban felírtam a levegőben, meg is jelent jobb felül a rúna, de semmi nem történt.Nem tudom, hogy kell elsütni.
    Az a baj, hogy nem nagyon tudom próbálgatni, mert mint mondtam kidob a szemét.
  • skorpio7
    #1
    Hát igen ... ez a játék még várat magára , de már nemsokáig .Előreláthatólag áprilisban jelenik meg ez a game ( Nem vagyok benne egészen biztos , mert csak a németországi , április 4.-i megjelenést a tuti , de hát utánna nem sokkal ki kell jönnie az angoloknál is . )
    De milyen is maga a game ?
    Ezt könnyen megtudhatjuk , ha letöltitek a tegnap megjelent demó-t a Hivatalos Honlap-ról vagy mostmár hazai szerverről a GAMESTAR ONLINE oldaláról .
    Valójában ez egy FPS-RPG , amiről a legújabb magazinok is mostanában értekeznek ( 576 , PC-Guru ) és dicsérően beszélnek .Ami igazán egyedivé és különlegesséteszi a játékot , az a mágiarendszer , mivel ilyet eddig még szerepjátékban nem láthattunk .A lényege , hogy az egér mozgatásával kell rúnákat rajzolnunk a levegőbe , hogy a kívánt varázslatot létrehozzuk .Persze érdemes végiggondolni , hogy egy támadás esetén milyen következményekkel jár , ha ezt elrontjuk !
    A végleges játékban majd 50 varázslat áll majd rendelkezésünkre , szóval lesz mit megtanulni . :)
    A demó 151 MB , 2 szintet és 3 varázslatot tartalmaz 1 óra játékidővel .