143
A 3d RTS-ek újabb nemzedéke
  • scynetyc
    #143
    Hi valaki!

    Warrior Kings nem akar menni az XP-n. Létezik ez?
    Ha ráklikkelek akár a tutoriálra akár a küldetésre, kilép a tálcára a játékból.
    Abit st6 512 mega ram 756 mhz celeron proci, Pixelwiev Geforce 2 mx400 64 megás videokártya van .Probálgattam az nvidia drivereket cserélgetni, de ugy sem müködik.

    Van valakinek ötlete, azon kivül hogy a Win 98 se-t tegyem fel?
  • FREAK
    #142
    olvass vissza, nekem rémlik valami
  • Ebola
    #141
    Hali! Volt valakinek olyan porblémája, hoty nem volt hangja... ?
  • Aborg
    #140
    Egy haver meg szeretné venni a gamet, de nem tudja futna e neki Windows 2000 Professional alatt. Menne a dolog?
  • Ebola
    #139
    http://ebola.uw.hu
  • Ebola
    #138
    ha kell valakinek a "beta" ISOja az dobjon egy mailt...
  • skorpio7
    #136
    Egy jó hír a játékot váróknak ... VÉGRE GOLD !!!
    Lehet , hogy tényleg egy bétá-val nyomtuk eddig ?!
    Nem csodálkoznék , ha most kijönne egy "FINAL" warez változat is .A hivatalos megjelenés Április 15.-e . :)
  • I.C.ram
    #134
    FTP accouunt johet :))

    kar hogym ar nincs meg :(( nagyon kene mert a RIP allandoan kilep
  • I.C.ram
    #131
    honnan tudom leszedni az ISO-t?
  • OliApa
    #128
    Totál igaz. . .
  • Icebird
    #127
    Meglátásom szerint ez még nem a teljes verzió.Mivel egyrészt a kiadás időpontja 2002.03.25-re van irva .Másrészt az is arról árulkodik hogy van egy árva Campaign és 1 tutorial ,és ezzel zöld.Előszőr meg azt hittem hogy nincs hang alatta ,csendes az egész,hiányolom a muzsikát.Mert ha ez lenne a full akkor nagyon silány.
  • FREAK
    #126
    Én tudom, miről beszéltek, de a város 10 m magasból is jól néz ki, és akkor még a talaj is cool!
  • FREAK
    #123
    Érdekes, engem nem zavart. De meg is kérdezném: MAGADNÁL VAGY TE, HOGY EGY MÉTERRE BEZOOMOLSZ???

    Mégis, mit látsz közvetlen közelről??? Nálam a legdurvább zoom is 10-12 méterrel a talaj fölött tartotta a kamerát, és akkor már látsz mindent szál búzát, de még kurva jól néz ki a talaj.

    Ez megint sima kötekedés.
  • OliApa
    #122
    A program ilyen. Messziről nem zavaró, közelről meg játszhatatlan. : )
  • OliApa
    #120
    Köszi, de már a másodiknál tartok!

    Hát bizony, eddig azt hittem, vmi jó fajta gépem van. . . : (
  • OliApa
    #118
    Tud valaki mentéseket küldeni, vagy vmilyen helyet, ahonnan leszedhetem? Sajnos, nincs skirmish mód, így csak multiban lehet gyakorolni offline, de akkor nincs ellenség, így hamar megunható. . . : (
    De szép a program, a kölkeim nyüstölnek, segítsen már vki rajtunk, kap egy CD-t ajándékba!
  • FREAK
    #115
    de nem is értem, miért játszik valaki kétgombossal

    így könnyű a programot fikázni :)
  • magus
    #114
    win2k-m van...
  • FREAK
    #113
    SZopás.
  • FREAK
    #110
    A szöget a középső gomb lenyomásával tudod állítani, ha a freelook be van kapcsolva.
  • FREAK
    #109
    Most people have found that using the 12.41 certified drivers or using the latest 27.42 Beta drivers gives very much better frame rates in Warrior Kings
  • FREAK
    #108
    Csak winme alatt van fagyi, de nálam már volt olyan, hogy úgy hagytam, és fél óra múlva kilépett.
  • FREAK
    #107
    1. Olvasd el a site-on levő FAQ-t, vagy olvass vissza a topikban, bemásoltam a lényeget.

    2. A játékmenet a 3. epizód környékén kezd összeállni, és szerintem nagyon jól megcsinálták a fokozatoságot.
  • Blasta
    #106
    Csá!
    Ha WinXP-d van, akkor rakd vissza a windowsos drivert a GF2-re és begyorsul! Elbaszták a fejlesztők az nVidiás kártyák kezelését (hát persze. mi mást tudtak volna elkurni???)
  • Hmuda
    #102
    Lenne egy kérdésem:
    Leszedtem a demót, ami ritka sz*r volt. Lassú töltés és kilépéskor fagyott. Nem tudja valaki, hogy ez a kifagyás a RIPben is megvan?
  • FREAK
    #100
    Ki lett próbálva multiban, igaz, nem eléggé. Szóval kezdtünk egy 7 playeres kört, aminek az lett a vége, hogy az egyik skac 25 perc után eleresztett két Abaddont, de mivel először játszott vele, nem is tudta mit csinál, és észre sem vette, hogy a "kis" háziállatkái elsétáltak a legközelebbi városokig, és szarrá taposták őket. Fél óra után, kiírta a progi, hogy nyertünk (négyen voltunk szövetségben) és persze senki nem vágta, hogy ugyan, miért nyertünk, hiszen még hadseregünk se volt. Erre átjöttek a "vesztesek" a másik szobából, hogy "kösz, jó poén volt a nagy piros gecó".........

    Egy másik menetben csak ketten kezdtük el egy 2 vagy 3 playeres mapen, és 30-40 perc után volt egy gyenge próbálkozásom egy ostromra, persze minden ostromcucc nélkül. Az eredmény teljes szívás, bár sikerült felégetni a falak egy részét, meg a gatehouse-t, de bent már nem volt esélyem (azzal az ötven mercenary-vel..... :))) AZtán sajnos időhiány miatt abba kellett hagyni a játékot, és menteni sajna nem lehet multiban. Pedig jó lenne, mert ha kihagyjuk az ördög/angyal gyilkológépeket, akkor egy nagyon kellemes egész napos háborút lehet vele vívni.
  • fucko
    #99
    Hat szedd a qczi-rol,az biztos jo es onnan gyorsan szedi.
  • Blasta
    #93
    GET DA FAK
    AUT OF HÍR
    BIFÓR ÁJL KIK JÓ MADERFAKING SIT ASZ.
  • FREAK
    #92
    Azoknak, akik szerint a játékmenet (multiban) túl lassú :


    csináltam egy próbát. A kezdőértékeket 5000-re állítottam, és kezdésnél benyomtam a gyorsítást.
    Figyeltem az órát, és 15 perc elteltével egy egész szigetet elfoglaló nagyváros állt előttem, majdnem minden felépíthető épülettel, több mint 8000 egység food-dal, második szintű brutál kőfalakkal körülvéve. Na? Még mindig lassú? Csak azért, mert ha láma módon alap beállításokkal kezdi el valaki a multit, akkor ugyanez LAZÁN igényelne 3 órát, ha nem többet. Szóval ésszel, emberek, mielőtt lefejeljük a felénk nyíló ajtót.................
  • Blasta
    #90
    Elmondom mi a gondom:
    Emléxel annak idején az Imperium Galactika 2-re? (hogy lehetne feledni)
    Na annál összetettebb 3d-s, majd mindenre kiterjedő játékmenetet nem produkáltak azóta, megkockáztatom, hogy nem csak űrstratégia szinten!

    Annak ellenére, hogy imádtam, végignyomtam, nem lett volna kedvem multiba nyomni, hiszen a single játékidő is igencsak hosszura sikeredett, hátmég ha azt multiba próbálnánk produkálni!
    Nagyon hosszu és lagymatag lett volna, hiába a tökéletes játékmód!
    Namármost.
    Ha a WK is ezen a szinten mozog, akkor igencsak unalmas Vasárnapunk lesz! Hiszen mindenki azért megy hálózni, hogy jót szórakozzon, jót játszon a haverjai ellen nem pedig órákig ellenséget nem látva magába ücsörögjön. Ezt ne úgy fogd fel, hogy "muszály ölni", de akkor is, a multi öröme abban rejlik, hogy olyan játékokat játszhatsz, amik emberi ellenfelek ellen, hatalmas plusszt adnak! Egy IG2 szintü játék nem hiszem, hogy sokkal többet nyújtott volna multiba, mint a gép ellen!
    Amint mondtam, ez otthon, egy nyugis hétvégén jó lehet, de a Rollban.....??????
  • FREAK
    #89
    Vissza a multira : van benne diplomácia is, meg (ha jól láttam) segélyezés, szóval a sunyiságnak nem szabtak határokat. Kíváncsi vagyok a nagy szövetségekre és a végén a hatalmi belviszályokra! :))))
  • FREAK
    #88
    Jaja :) Van egy fansite contest, amin lehet nyerni egy Radeon 8500-t :)))))))) Királyság
  • FREAK
    #87
    Ja, és a linkek között az ATi szerepel, az nVidia nem, úgyhogy talán ez az (egyik) első game, amit végre inkább Radeonra optimalizáltak (megjegyzem a KyroII-t is szereti :)
  • FREAK
    #86
    Nvidia Drivers causing problems?
    There is a serious known issue with many games caused by an error in the drivers for Nvidia cards other than the 12.41 WHQl certified drivers. This causes very slow frame rates even on powerful machines. Most people have found that using the 12.41 certified drivers or using the latest 27.42 Beta drivers gives very much better frame rates in Warrior Kings (and indeed in most other DirectX based games). For Nvidia based hardware it is always worth while perusing the comprehensive troubleshooting FAQ at: http://www.geforcefaq.com


    VIA Motherboard?
    People using computers with VIA motherboards are well advised to ensure that they have the latest "VIA 4-in-1" upgrades installed. Check out your motherboard against the lists on http://www.viaarena.com/?PageID=1 . The AGP drivers are especially important to game performance, but these upgrades provide overall improvements.


    What is the minimum spec machine for Warrior Kings?

    A : CPU: 350Mhz, System RAM: 128Mb, Video: Minimum 8Mb with 3D Acceleration and DirectX 8 compliant.


    --------------------------------------------------------------------------------

    What is the recommended spec machine for Warrior Kings?

    A : CPU: 733Mhz, System RAM: 256Mb, Video: We would recommend a card with 32Mb RAM and DirectX 8 compliant.


    --------------------------------------------------------------------------------

    What operating system do I need to have, to run Warrior Kings?

    A : Warrior Kings will run on the following operating systems: Windows 95a, Windows 95b, Windows 98se, Windows 98, Windows 2000, Windows ME and Windows XP.
  • Blasta
    #85
    FAK
  • FREAK
    #84
    minimum 30 fps :)
  • Blasta
    #83
    A minimum érdekelne!
  • FREAK
    #82
    nálam faszán fut, szóval nincs gáz vele
  • Blasta
    #81
    Esetleg idővel! Szerinted milyen a gépigénye?
  • FREAK
    #80
    Attól nem kell félni. Hadseregeket, városokat minden mágia nélkül is lehet nyomatni, de ha igazi mazo vagy, akkor belemész a mágikus dolgokba.