42
  • kaiser960
    #42
    nekem modok kénének
  • Tomcat.no1
    #35
    Nos letöltöttem a game demóját és 5 perc alatt arra a következtetésre jutottam, hogy habár a grafika nagyon jó, a játék maga leginkább valami DOOM és Quake(1) keverék mai technikával elkészítve... (azért ami előszőr megrémísztett az amikor a csávó ordítva rohan felém bommbával a kezében)
    Mindenesetre ez valóban csak a gyilkolásra alapszik és nem sok története van, mondhatni kicsit gyerekes. S ezt mondom annak ellenére, hogy a SWINE-el nyomulok... :)
    Ami viszon nem rossz, sőt... az a MAX Payne...
  • liquid
    #29
    Azok a "borítékok" a Netricsa üzenetei: infók az ellenfelekről, a pályákról, vagy csak jó dummák. Default gombkiosztás esetében egy dupla jobbklikkel tudod elolvasni őket (érdemes).
  • Sephi
    #27
    Most egy dolog.. az teny hogy szep a grafikaja! de hogy mekorra marhasag egy jatek!!!!! borzalmas!
  • Sephi
    #25
    Az egyes resz az olyan szar volt hogy 5 percel az instal utan unistal:)
  • Maul
    #24
    Én az ilyenektől folyton iszonyú fejfájást kapok.
  • KIP
    #23
    Nincs mese ez a gamma minden FPS rajongónak ,
    kötelező...a grafikája meg szerintem elképesztően jó! amúgy meg régen olvastam ilyen jó cikket,
    ,jó is az amikor azt veszem észre hogy röhögök a
    monitor előtt:-) nice shot:-)
  • dewdew
    #22
    csak 3 honap?
    talan 33
  • Árnyvadász
    #19
    Liquid fan club! :)) Nos az elöbbihez csak annyit szeretnék hozzáfűzni, hogy bár a megállapítás igaz, hogy a játék is alaplja, de hidd el kedves Liquid, hogy lehetne egy játék bármilyen jó, hogyha fertelmes lenne a róla készített beszámoló és fordítva. És még szerény is! :)) Pacsi.
  • liquid
    #18
    Thnx ismételten, bár az érdem ilyenkor legalább annyira a rivjú alapjául szolgáló játéké, mint az arról bemutatót karcoló emberkéé.
  • Árnyvadász
    #16
    Liquid: Valóban nagyon jól írsz! Már régebben is feltünt. Hogy az igazak megmondója legyek, több neves PC-s magazin leírásánál jobban szoktam a tieidet várni. Hiszen teljesen átfogó képet kapok, úgy ahogy azt 4 oldalban lehet, természetesen a negyedik oldal a képeké, dehát az is a játék része. Nem mondom, hogy csak így tovább, hiszen ez csak jobb lesz, tehát értelemszerűen továbbra is maradok hű olvasód. :))
  • dewdew
    #15
    Az elso resz volt nekem az ev jateka tavaly, ezert ezt is meg kell vennem. Szerintem kihagyhatatlan.
  • liquid
    #14
    (Magyarázat: ősrégi D&D party során vezette be kedvenc, azóta külföldre szármatott mesélőm - az MP-s klasszikus ferdítése alapján- az Anatóliai Kézigránát intézményét, a különössen nagy sebzésű fireballokat nevezve így. Költői szabadság, tudod...)
  • liquid
    #13
    Ciki, nem ciki, nekem az anatóliai, most már így marad... :-)
  • Efreet
    #12
    ANTIOCHIAI a kézigránát, nem anatóliai... klasszikust csak pontosan illene idézni, ez így rém ciki.
  • liquid
    #10
    Nem, nem hozzám volt szerencséd, sok altegeróm garázdálkodik még a neten... :-)
  • Dante
    #6
    4 csillag ennek...
    hihetetlen. A játék jó hogy szép de egy idő után (ami azt illeti elég kis idő után) rohadt monotonná válik az egész moster cécó...
  • liquid
    #4
    Köszönöm a dícséretet urak - a kritikát is. Sajna egy ilyen SS jellegű FPS esetében (ami ráadásul folytatás) nem nagyon lehet mit "leírni" a konkrét játékmenetről, ha csak a fegyverek/szörnyek részletesebb jellemzését nem: ezt viszont már megtette az első részről író kolléga, nem akarom őt ismételni. Ha valami "tartalmasabb" anyagot veszünk górcső alá (pl egy új Civ-et, vagy egy normális RPG-t) akkor megpróbálunk több, a stílussal csak most ismerkedőket segítő információt is belepréselni a bemutatóba.