27
Melyiket érdemes?
  • Borg
    #27
    Tudom én, félreértés ne essék: Megéri a fáradtságot:)
  • Anee
    #26
    egy nagy fenéket kell...csak abba a tudatba kell lenni hogy egy állat vasad vanami megér egy kis foglalkozást
    de te már járott útra léptél én még a radeon 1el sokkal többet szenvedtem...
  • Borg
    #25
    De van..csak nem annyira súlyosak. Pl az uj 6052 driver már mindenhol jó, csak a teljesitményt nem használja még ki 100%osan, ezen a téren javitani kell még erősen.
    Amugy a többi driverrel szivtam rendesen, ez elöttiekből egy se volt amivel minden ment volna, hol ez nem ment, hol az fagyott le...


    Szóval a mottó:
    ATI KÁRTYÁHOZ (K.) ERŐS IDEGZET, KITARTÁS KELL!
    Akinek ez nincs, az vegyen geforcot.
  • Madman
    #24
    Meddig lehet huzni egy Gef2Ti t?Memoria,Core?
  • Borg
    #21
    Milyen bugra gondolsz? Csakmert a 8500nak nincs egyse. Max a driverének VOLT.
  • Mc Laca
    #17
    © Mc Laca tegnap 22:03 | Válasz erre | #184

    Segitségeteket kérném! Honnan lehetne Biost frissiteni egy Asus V7700 Ti GeForce 2 kártyához? Szerintetek természetes, hogy vadi uj kártyát 2000/10/10-es dátumu Biossal adnak el???
  • Anee
    #16
    125ös fsb-t bírja a Duron.
    A radeon nem gát a tuningban
  • Shep
    #14
    Na megoldódott koszi
  • Shep
    #13
    Kosz megprobalom
  • Shep
    #11
    F-L pont ez a gondom hogy az nincsen, meg egy mail cimet is irhatnal mert a kiwis nem muxik
  • Shep
    #9
    De mire mert nem adtak hozzá drivert
  • Shep
    #7
    Mit kell ahhoz csinálni, hogy a Képernyő beállításainál a csatolónál mejelenjen a menu ahol kiválaszthatom a frissítést?

  • azazel
    #1
    Új videokártyát szeretnék venni, kb. ebben az árkategóriában, sajna GF3 már nem fér bele.
    Szóval, melyiket érdemesebb szerintetek? Esetleg nyomjatok egy-két teszteredményt is, meg akármit, amitől okosabb leszek.