60
növekedést megindító hormonok
  • G@b0r
    #6
    hát én akkor se kérném azt a lábszáras megoldást ha fizetnének érte. Átfurják a lábadat brrrr!
    Kiváncsi vagyok hogy néz ki az ember lába egy ilyen eljárás után.1 méteres sípcsontok...
  • tomhson
    #5
    és ezt hól lehet kérni ezt a lábszárnyújtóst?
    mennyibe fog ez nekem kerülni?
  • Laalee
    #4
    van ilyen labszarcsont nyujto eljaras fel eves szenvedes... atfurjak a labadat es a csontodat feszitik napi fel milimeterrel, ja es a legjobb hogy minden nap neked kell utanahuzni :) multkor olvastam valahol, a kliens elfelejtette hogy reggel mar meghuzta es rahuzott megegyett, tört a laba keresztbe...
  • Efreet
    #3
    veszélyei? nagyjából csak azok vannak. ha mindenképpen nöni akarsz, akkor keress természetes növekedéssegítöket (vitaminok, ásványi anyagok), de a hormonkészítményeket sürgösen felejtsd el, nagy mellét lehet velük löni.
    meg ha beléd mondjuk 178 centi van genetikailag programozva, akkor nem sokat segíthetsz rajta. magasabb úgy lehetsz, ha azt a difit valahol "kifizeted". csontritkulás, izomsorvadás, stb... válassz.
  • KeKKSZike
    #2
    Miért olyan nagy baj, hogy 175 cm vagy? Én biztosan nem szednék semmilyen hormon gyógyszert, azért hogy nőjek! Örülj, hogy nem 165 vagy! Akkor még azt mondom, hogy OK... De a 175 cm az szerintem jó! De, te tudod... Sok Sikert!
  • tomhson
    #1
    Meg akarok nőni valahogy..és ehez keresek hormonokat!A belgyógyász meg csak indokolt esetben ír fel! 18 éves vagyok 175 cm ! és meg akarok nőni vagy 182 cm re legalább! Hallot valaki ilyen hormonokról? Mik a veszélyei?
    aki tud ilyet szerezni az írjon ide vagy e-mailt..
    fizetnék érte