1704
  • Sith
    #221
    Csak egy kereszt kérdés: A dobozát is látátok vagy csak ujságban papiron?
  • DeXoSZ
    #220
    Jaja, 10e pénz
  • Krinyo
    #219
    MEGJELENT!
    MEDIA MARKTBA MÁR LEHET KAPNI!
  • Sephi
    #218
    De jooo... pedig mar keszultem nagyon ra :(((((((
  • Deajka
    #216
    A Q nénikéjüket. Ezt az egész "ekkor adom ki ,te meg ekkor veszed be .." izét annyira utálom !
    Azért is ezredszer leírom még jó ,hogy kölibe adja a haverom:). Bazze amit mostanában csinálnak!
    AAAGGGGGHHHHH... Tiszta pénz ügylet az egész . Ott sakkozik a sok birka , hogy ne ! ne akkor adjuk ki ,akkor jön IZÉ is !! Öhhö bukta lesz !
  • skorpio7
    #215
    Egy kis pontosított , 99%-os megjenési időpont a Hitman 2-re - SZEPTEMBER .
    A Mafia pedig mindjárt itt lesz a nyakunkon , mivel MÁJUS-ban jelenik meg .Hát én sokkal jobban várom az utóbbi játékot , már csak a "Keresztapám" miatt is . :)
  • Sith
    #214
    Aból hogy az utóbbi időben 10 naponként frisitettek
  • Krinyo
    #213
    Miből gondolod?
  • Sith
    #212
    Elméletileg ma kéne frisiteniük... de most mit mndja igy jártunk....
  • hiba
    #211
    sose jon ez ki, se a mafia, se a hnd2, se gta3pc, dnf-rol nem is beszelve, mar csak hitegetik a pcseket :(
  • Krinyo
    #210
    még mindig nem frissitettek megőrülök
  • Krinyo
    #209
    Hát akkor mostmár baszhatjuk.
    Pedig milyen közel volt :(
  • Sith
    #207
    valahogy kevésbé rédekel amaffia jelenleg... de nagyon ideesitő ez a csuszás.... ááááááá
  • hiba
    #206
    hivatalosan marcius 22 mafia (de ezt februarban mondtak:) (eng), nemet verzio majus.
    BonusWeb-en olvashato egy maifa test(beta? v demo) :Release Date: May, 2002.


  • Sephi
    #205
    huhh aszontak nekem egy amerikai forumon hogy a jatek nem is jon ki csak 2 honap mulva... :((
  • Sith
    #204
    sajna nincs
  • Krinyo
    #203
    na van valami új info?
  • Inquisitor
    #202
    Legalább a Mafia kijönne már végre ...
  • Lantee
    #200
    Per pillanat visszatettem az RtCW-t, mert nincs normális game!!
  • Snomag
    #197
    hát ez gáz :\ Pedig már énis készultem rá..
    De ez azért mekkora szemétség, hogy 10nappal elotte nyomatják be a hirt.. ezt már lehetett volna tudni kb 1-2honappal elotte, szal nemtom mért huzták eddig, hogy megmondják
  • Sith
    #196
    Én is igy vagyok vele, ráadásul az indok nem az hogy most derült ki hogy bug van benne, hanem az hogy még fejleszteni akarnak rajta.. hát etől hülyét kapok
  • Dikkma
    #195
    Hát elvileg jött volna 29-én vagy mikor és 10 nappal előtte bejelenteni, hogy még 5-6 hónap...?????
  • Sith
    #194
    veszet pls irj egy olyat hogy holnap találok 10 milliót.
    De a hitmanre nem tudok mit mondani, állítólag azzal indokolják hogy fejlesztik tovább... na msot a videokból nem tudok végkövetkeztetést levonni de az angyon késznek tünt tényleg...
  • Inquisitor
    #193

    "Az aranyalmák otthona, a GoneGold értesülései szerint a Hitman 2. fejlesztése a tervezettnél kicsit tovább tart. Az eredetileg tervezett márciusi megjelenés helyett júniusra, míg a Gamespot jelentései alapján akár szeptember is lehet a megjelenési dátumból."
    Hitman 2. csúszás - Dixie Flatline, 01:37 - www.hardwired.hu
  • Sith
    #191
    Atól tartok komcsi...
    Rá*asztunk elvtársak
    Állítólag szeptmeberre igérik. Mert még fejleszteni akarnak rajta, ezt nem iagzán értme mert rohadtul késznek tünt az egész a videokból kiindulva de mind1... aki nem hiszi járjon utánna a PCdomon..
    Hát remélem csak kamu vagy tévedés vagy valami..
  • Krinyo
    #190
    kac :D
  • Sith
    #187
    Inkább Baret.. az sokkal brutálisabb.. én meg nem vagyok gonosz
  • Krinyo
    #185
    ja mer különben piano wire
  • Sith
    #184
    Veszett remélem hogy tévedsz... a te érdekedben
  • Krinyo
    #183
    na bazz
  • Snomag
    #181
    28..addig daocozzatok
  • Sith
    #180
    Költő i kérdés volt a 28 at én is tom... hát már csak 11 nap és megjelenik. Sajnos az egy más kérédés hogy mikor lesz meg nekem pld vagy neked vagy bárkinek kishazánkban.
  • Krinyo
    #179
    28
    de az qrva messze van.
    Már unom magam
  • Sith
    #178
    Vére lejutottotma odáig hogy megnézem a videót amit lentebb irtál Krinyo. És nagyon tetszett, bár a beszélgetés egy kicsit idegesitő de a látvány jó. A pályák méretére azthiszem tényleg nem lesz panaszunk, és az esztelen lövöldözéstől se félek. Mert ahogy mézegettem a videót igy hirtelen 2 helyen be lehetett jutni a haciendára. Szal nem kell AK val átvágnunk magunkta a testőrökön... (kifelé már lehet hogy jól jön a Kala) De mikor jelenik végre meg?
  • Krinyo
    #177
    ja :(
  • Sith
    #176
    Vettem észre.. de nem sok ujdonság sajna.. hát már csak 28-áig kell kibirni valahogy.
  • Krinyo
    #175
    Volt frissítés
  • Kolin Mekré
    #174
    Üdv!

    Hát tényleg hülyén jött ki amit írtam, természetesen én sem a HUD mérete vagy a szine miatt fogok a Hitman2-vel nyomulni

  • Krinyo
    #173
    hát qrva jó.
    Először is most van egy új videó.
    http://garnaaldemo.planetinternet.be/kickstart/asf/hitman2.zip itt
    A németet most nemtalálom de még keresem
  • Sith
    #172
    A német videót? hol mikor melyiket? Én még csak egy előzetesét láttam sajnos. De ha mondasz egy cimet azt öröümmel meglátogatom holnap.