34
Mi lenne, ha csinálnánk egy STCC2 kupát?
  • K.András
    #34
    Grafika is ott van mind a mai napig...
  • K.András
    #33
    Ma megint elövettem,persze ismét ütött...Ha van kedvetek lehetne csinálni legalább egy futamot egy héten(ugy sincsen sok jo autos game neten)...Ha nem,akkor mehetek megint svéd meg finn srácokkal játszani(ök még tuti nyomják), de én jobban örülnék akár 3 magyarnak mint 6 finn vagy svéd pilotának...
    Ha jöttök, én tuti alfával megyek ezt most mondom :)
    Hja,annyit hozzáteszek hogy toca2 ehez képest az arkad játékok legroszabbika,éppen ezért meg se emlitsük ha lehet.
  • FREAK
    #32
    Látom a sokéves tapasztalat szólt belőled.... Az STCC2-ben nagyon ritkán lehet 200 fölötti sebességet elérni, de az tuti, hogy akkor már nem nagyon kanyarogsz.....

    Ez a TOCA2 egyszerűen gagyi, ócska, scifibe illő fizikával.

    Na mindegy, nem erről szól a topik.
  • Blasta
    #31
    Pedig nem az szerintem. Én nem ismerem a Toca-t, de az STCC2-vel a megjelenése óta nincs bajom, szóval azért nem kéne ócsárolni.
  • CSOCSO
    #30
    :)))))))))))))))
    lehet hoyg ültél már valamiben de 200 fölött még nem voltál és nemis kanyarodtál:))))
    ez az stcc2 nevetséges!
  • FREAK
    #29
    Na CSOCSOkám.... Bizony ugyanarról beszéltünk, és halld rövid véleményemet:


    HA te komolyan gondolod, hogy ez az ócska szar trágya arcade fos játék az STCC2 közelébe ér, akkor azt kell hinnem, hogy még életedben nem ültél autóban. Ne komolytalankodjunk már, ennél még az STCC 1 is jobb.....

    Na erről ennyit.
  • FREAK
    #28
    De asszem ugyanarról beszélünk.
  • FREAK
    #27
    Most töltöm a demo-t.
  • CSOCSO
    #26
    a TOCA régebbi... de 2 éves lehet...
  • FREAK
    #25
    Asszem max másfél éves.
  • CSOCSO
    #24
    ftp://downloads.codemasters.com/Demo/toca2Demo.exe
    előre szolok ha nektek az Stcc2 a best és a legrealabb akor ez elöször gagyinak tűnik majd mivel élethűbb és máshoyg viselkedik az auto...
  • CSOCSO
    #23
    pözsó?? formula?? izééé nemtom mikori az Stcc2 de a TOCA 2 óta nem jött ki jobb!!!
  • Blasta
    #22
    Azé leadfoot-nak én nem örülnék annyira. Colin2 meg nem olyan multi feeling, mivel csak idő ellen versenyzel. Arcade-ben meg ugye....
    Maradjunk az STCC2-nél!!!!
  • FREAK
    #21
    Felőlem lehet más játék is. Én a nascart is imádom. Csak F1 ne legyen, azt valahogy nem bírom játékban...

    Szóval Leadfoot : Stadium Offroad is jöhet, vagy MBTR vagy Colin 2 vagy akármi.

    NFS szerintem inkább ne.
  • FREAK
    #20
    Letölteném, mi a pontos címe????


    Csak mert játszottam egy asszem TOCA2 című játékkal, volt benne Peugeot is meg kis formula akármi, de az minden csak nem szép és nem real.
  • FREAK
    #19
    Nem kell 16, elég 10, de azok legyenek egy helyen, hogy meg tudjuk ölni a cheatereket :)

    Na ez nem egy NETES hanem egy LAN bajnokság és kész.
  • Blasta
    #18
    Hát az STCC2 azért nem éppen csúny, mai szemmel is. Én még néha amikor festek egy új autót, akkor van, hogy percekig csak egy külső kamerához közel csak simán nézegetem, ahogy farolgatok, gyorsulok stb.
    Nagyon tetszik még mindig és ebben a kategóriában már jó fél/egy éve nem jött ki szebb/jobb/játszhatóbb.
  • CSOCSO
    #17
    nem mondjuk amiben nem csunyaz az auto meg hasonlok...
  • Viking
    #16
    CSOCSO teneked az a jobb fizikaban amelyikben jobban torik a kocsi... (bocs, muszaly volt)
  • CSOCSO
    #15
    a TOCA szvsz jobban néz ki mint az stcc2 és fizikában is sokkal jobb!!!!
  • FREAK
    #13
    És akkor hogy nyersz sört? :)

    CSOCSO : TOCA 2 az ami még elég ronda vagy az, amiben rohad sok autó és sok ország bajnoksága van? Ja nem, az a World Touring Car......
  • Blasta
    #12
    Na ja, csak hát Lanparty vs. Netgame. 5-3.
    Gondolom nem kell kommentálnom melyik feelingje jobb.
  • CSOCSO
    #10
    TOCA 2 sokkal jobb... és vanak benen komolyabb autok is ( pl jaguar xj220 bazzeg 2szer akkorát gyorsul mint akármelyik auto a gamezből:) rossz hallgatni ahogy kattog az a rohadt válto egyre feljebb:))))
    mindegy kiporszáltam az stcc2-t nem rosz de a TOCA 2 jobb!
  • FREAK
    #9
  • Blasta
    #8
    Szerintem az lesz a vége, hogy megrendezzük a Freak Racing Team vs. Blasta Factory Race Team contest-et, és utána ketten jól bebaszunk az első és második díjból.
  • FREAK
    #7
    Hahó sumipalánták! Senki? :) Akkor nem nyertek sört! :)))))))
  • FREAK
    #6
    Nagyon helyes. Várunk minden nagymenőt, aki azt hiszi az NFS4 után már mindenben verhetetlen :)
  • Blasta
    #5
    A Blasta Chrysler Factory Race Team természetesen érdeklődik a verseny iránt,(vajon miért???) és a utaljuk a nevezési díjjat!
  • FREAK
    #4
    www.stcc2.net

    Swedish Touring Car

    Nagyon állat :))) Volvo Power rulzzz :)
  • Lacc
    #3
    Ez milyen game?
  • FREAK
    #2
    A második sorban írtam egy nagyon szép magyar mondatot, remélem, azért lehet érteni :))))))
  • FREAK
    #1
    Hi.

    Az jutott eszembe, hogy csinálhatnánk egy STCC2 bajnokságot. LAN-on (ha kell, van egy 10-12 embernek van hely, de jó lenne, ha más is tudna nagyobb helyet).

    A nevezési díj mondjuk lehetne versenyenként valami jobbfajta sör, vagy bármi, amit megszavazunk. Jó hosszú futamokat rendeznénk, sok pitstoppal, és maga a bajnokság eltartana hónapokig, természetesen pontversennyel. Lehet csapatokat alapítani, a végén különdíjért. A nevezési díjakat :) az adott versenyen dobogós helyezést elértek között osztanánk szét.

    Lehetne külön kormányos és billentyűs kategória, az "idény" végén egy masters trophy-val, ahol a 3-3 legjobb nyomna egy villámversenyt :)

    NAAAA?????????? ÁLLAT??????????