54
Az Online RPG
  • Noname
    #54
    Elindult a spanyol szerver is!!

    Es free!!Helbreath
  • HUB Beco
    #53
    Pedig hidd el sokat fejlődött. Élvezetes kis game lett belőle. Jövő hét kedden újra frissítenek:)
  • Hmuda
    #52
    Régebben játszottam, de sajnos túl keveset kínált a többi mmorpg mellett. Pedig jókat elszórakoztam vele.
  • Noname
    #48
    Más nem játszik a játékkal??
  • Noname
    #47
    Ma 16 -ot csináltam, van köztük pár igen király.
    Pl. Ber. Ogrén 65 hit, a háttérben meg a MAgus energy strike -je.
    A D3 igen durva még nekünk. Majd ha 100+ leszünk.
  • Noname
    #46
    Szia Beco,

    sajna képeket nem tudok beszúrni.
  • Noname
    #45
    A kért képeket elküldtem.
  • Noname
    #44
    Ha sikerült letölteni Whispelj
    ird be: /to Harcos
    Innentöl amit beirsz szöveget én is látom.
    A többit majd ott.

  • Noname
    #43
    ftp://211.239.170.79:10050/download/HbInt2178Full.exe
  • Hmuda
    #40
    Bocsi, hogy csak most, de az utóbbi időben kicsit elszoktam a Helbreath-töl. Mostanában inkább Thingezek, meg Earth and Beyondozok.
  • Hmuda
    #38
    Gyere az Apocalypse szerverre és az Elvine városba csatlakozz. Én is ott játszok.
  • Hmuda
    #36
    Megvan az acc. Pontosan azokat adtam meg, amiket te is megadtál. Jó szórakozást. : )))
  • Hmuda
    #35
    Persze akér most is. Majd ha megvannak, elküldöm a mail-edre, ok? Csak adj egy olyan jelszavat, amit sehol nem használsz (nem mintha nem bíznék magamban, de ki tudja : )))).
  • Hmuda
    #33
    Figyi, megcsinálom a REG-et más jelszóval, azt megadom és te később megváltoztatod. Így okés? : )))
  • Timber
    #32
    nekem Ragnarok jobban bejott ... ^.^

    Helbreath rendszere nekem tul gyengus. nem tetszik nagyon a magiahasznalat. asszem ezzel el is vagta magat a jatek.
  • Hmuda
    #30
    Remélem még van aki játszik vele. Lenne pár kérdésem:

    -Melyik szerveren kevesebb a TK?
    -Mire való a Zemstone?
    -Hogyan szerezhetek Upgrade pontokat?
    -Lesz lehetőségem arra, hogy a kovács nélkül is javíthassam a tárgyaimat?

    Egyenlére ennyi.

    Beco: Csak az lehet a hiba, hogy olyan nevet választottál, ami már regisztrálva van. A reg.-nél nézd meg, hogy van-e már ilyen név.
  • Hmuda
    #28
    Remélem még van aki játszik vele. Lenne pár kérdésem:

    -Melyik szerveren kevesebb a TK?
    -Mire való a Zemstone?
    -Hogyan szerezhetek Upgrade pontokat?
    -Lesz lehetőségem arra, hogy a kovács nélkül is javíthassam a tárgyaimat?

    Egyenlére ennyi.
  • trebron
    #27
  • Lazarus
    #26
    Egész jó kis gamma ez.. El lehet vele szórakozni :)
  • trebron
    #24
    Ahhoz kepest hogy online, es meg csak ez a beta versio, nekem tetszik. A chat tenyleg a jatek fontos eleme, igy tehetsz szert olyan targyakra, amelyek csak olyan palyakon talalhato, amelyekre csak kb. 50-es szintu karakterrel juthatsz el. Pl.: Food please!!!
  • Hmuda
    #23
    Leszedtem a patchet.
    http://211.51.62.243/downloads/EngPatch213.exe
    Nem nagy szám a game. Szerintem 2 hónap és már senki se fog emlékezni rá. Ki hallott már akkora marhaságot, hogy orkok garázdálkodnak a fegyverkovácsnál a város közepén? Ekkora hibát azért nem kellene ejteni.
  • skorpio7
    #22
    Ez érdekes ... most néztem , nekem meg a "kiszolgáló nem található" duma jön be . :)
  • Hmuda
    #21
    Azért kösz.
  • Hmuda
    #20
    Bekaki. Mostmeg jó az oldal. Úgylátszik az a tegnap esti csak pillanatnyi megingás volt.
  • skorpio7
    #19
    Hmmm ... a fileplanet ezen ügyben ( patch ) nem tud segíteni .
  • Hmuda
    #18
    Kösz. Nekem azt írja ki, hogy nézzem meg a honlapot, de az nekem nem hajlandó bejönni, csak kb 0,000001bit/sec-al.
  • Hmuda
    #17
  • skorpio7
    #16
    Akkor már ezek szerint lent van a kliensed ? Csak valami patch kellene hozzá ? Mindjárt megnézem .
  • skorpio7
    #15
    Ok , ok csak ha valaki ezzel kezdené , hát megelőztem .
  • Hmuda
    #14
    Ezt szedtem le és ez nem hajlandó patchelni magát.
  • Hmuda
    #13
    Ööö...
    Figyi, ez a file egy index.asp
    Ráadásul le se szedi. Lécci, nekünk az a file kell, amit a kliens nem hajlandó leszedni, mert "túl sok".
  • skorpio7
    #12
    Nos kivártam ... itt a link , próbáld meg .Megnéztem és elindult , pedig általában nem kellene neki akkor , amikor már nem kiléptem a letöltési ablakból .De most sikerült .Jó játékot ! :)

    http://fileplanet.ngi.it:8000/^1415874389/ftp1/gamedemos/rpg/Hb212FullENG.exe

  • Hmuda
    #11
    Ne nekem mond ezt a fizetősdit. Én már régen tudom, hogy nem az. Bár először én is megszívtam.
  • skorpio7
    #10
    http://www.fileplanet.com/index.asp?section=0&submit.x=44&submit.y=16&file=82669

    Itt fent van ... és mielőtt valaki azzal jönne , hogy fizetni kell érte , nézze meg JOBBAN ! Csak a personal szerverért !!!
    Próbáljátok az olasz szervert , 9 perc a várakozás , de legalább full sávszéllel jön le az anyag .És egy jótanács ... amikor odakerülsz a letöltéshez , rakd be a linket valami letöltésmenedzserbe ( pl.: Flashget ) és ne az explorer letöltéjét használd , mert a végén csak szitkozódni fogsz .
    Megjegyzés: Nincs semmi gond a Fileplanet-tel , csak meg kell szokni , hogy ilyen várakoztatós lett .Gondolom így akarják fizetésre ösztökélni az embereket , persze gondolom , hogy nem sok sikerrel . :)
  • Lazarus
    #9
    Kéne a legújabb Patch!
  • Hmuda
    #8
    Tud valaki címet, ahonnan leszedhetem a fileokat a klienshet? Nem hajlandó elindulni. Lehetőlek URL-eket adjatok, mert a hivatalos page egy rakat sz*r. Nagyon lassú, kb 5percenként hoz be egy elemet.
  • trebron
    #6
    Na.
  • trebron
    #5
    Igen meg csak beta-test verzio. De szerintem igy is eleg elvezetes a game.
  • skorpio7
    #4
    Ez szép volt , hogy szóltál és én kiegészítem némi infóval .
    ITT van róla leírás , bár mintha itt valami béta állapotról beszélgetnének ?. :)

    Pár kép .: KÉP 1 , KÉP 2 , KÉP 3 , KÉP 4 .

    Én így csinálnék kedvet másnak a játékhoz .
  • trebron
    #3
    http://211.51.62.243/downloads/Hb212FullENG.exe