61
Lécci, mondjatok olyan játékot/játékokat, amelyek nagyon bejöttek nektek
  • Pesta76
    #61
    Nálam a best: Fifa Street 2, Resident Evil 4, Resident Evil Outbreak file 2, God of War 1-2, Mortal Kombat Armageddon ja és Mortal kombat Shaolin Monks
  • kisga92
    #60
    Sziasztok.Használt eredeti PS2 játékok eladóak...
    1.Tekken 5 3500Ft
    2.Star Wars Battlefront 2 3500Ft
    3.Spiderman 2 3000Ft
    4.Gyűrűk ura 3 3000Ft
    5.X-Men Legends 3000Ft
    6.Harry Potter és a tűz serlege 3000Ft
    7.Ski racing 2005 2000Ft
    8.Grand Turismo 2002 2000Ft
    Egyik játéknak sincs baja!!!
    Ha valakit érdekel írjon!!!
  • bigbigle
    #59
    nem rossz.nekem csak 3 gammám van de van amit mindenáron beszerzek
  • graphitman
    #58
    Az én 5TOP PS2 játékom, amiktől nem válok meg soha!(mos veszek 3-mast, csak a HD tv-re is gyüjtenem kellet) Shadow of the Colossus Urban ChaosHitman:The Triple Hit PackCold FearResident Evil 4
  • krizoli
    #57
    help!!!
  • broken brain
    #56
    sziasztok! nem tud valaki egy logikai játékokból álló csomagot ps2-re? egy játékcímmel ki is egyeznék. előre is köszi.
  • SlickAdam
    #55
    Kb fél éve lecseréltem a PS2-met egy PS3-ra azóta nem igazán játszottam az előző generáció játékaival. Tegnap viszont a Media Markt-ban rámkacsintott a polcról egy SoTC, nem volt szívem otthagyni, mert nagyon kellemes emlékeket őrzök ezzel a játékkal kapcsolatban. Megláttam ennek a topik-nak a címét, és így "visszatekintve" leírom, hogy szerintem mik az igazán kihagyhatatlan játékok ps2-re (sztem). God Of War-t nem írom, mert azzal nem jácottam, de hiszek a többieknek, hogy kihagyhatatlan az is!:)
    Szóval:
    -Silent Hill 2
    -Final Fantasy X
    -Shadow Of The Colossus
    -The Warriors
    -Black
    -Bully
    -Metal Gear Solid 2 & 3
    -Gun

    Hirtelen ezek azok, amikre azt mondanám, hogy megérik a pénzüket.

  • Daryl Hall
    #54
    Mivel rengeteg PSX-es játék PS2-es folytatásában csalódtam, ezért rövid leszek. Mai napig imádom PSX-emet, a 32Bit-es csodát, a Sony az óta se tudott frankóbb konzolt összerakni, frankóbb játékkínálattal.
    Itt a listám: ICO, Shadow of the Colossus, Metal Gear Solid 2, Metal Gear Solid 3, Virtua Fighter 4 Evolution, Driver: Parallel Lines, Silent Hill 2, Devil May Cry (szigorúan az első rész). Rengeteg minőségi PSX-es cím folytatása messze alul maradt az elődöktől. Igazából a Driver4 is csak a hangulata miatt került bele a listámba, valamint azért mert mesze realisztikusabb, mint a legújabb aktuális agyon hypeolt gta. Silent Hill 2 méltó folytatása az 1 résznek, ugyanis az első SH-ről ordít, hogy nem folytatásnak tervezték, hanem csak egy részes játéknak, kerek egész, lezárt történettel. Ezért én külön örültem annak, hogy a KCET nem nyúlt hozzá az eredeti történethez. És ezért is mondom azt, hogy a 3. rész egy felesleges folytatás lett. A hideg, fakó színek (amik hozzá tartoztak az SH részek hangulatához) kihaltak a játékból, és megkezdődőt a sorozat kurvulása, meleg, véres színekkel, és egyre jobban elkezdtünk távolodni Silent Hilltől. Egy olyan epizódot folytattak, amit tök felesleges volt és ráadásul egy egyszerű sablonos akármit kaptunk 3. résznek. Kár a sorozatért, talán majd az SH5 kiküszöböli ezt a csorbát. Fumito Ueda játékait, látni kell, HIHETETLEN (ICO, SOTC). DMC (a tökéletes hack’n slash még aki nem is szereti ezt a stílust, annak is kötelező egy próbatétel Dante egyetlen emészthető kalandjával). VF4 alap a verekedős játékok közt, nem összekeverendő a Namco szilikon szériáival. MGS3 baromi jó, bámulatos. Viszont a sorozat visszafejlődött az MSX-es részek szintjére, gyakorlatilag végig kel ramboznunk az egész játékot, nincs lopakodás, helyette van bámulatos grafika és lehengerlő story. MGS2 minden szempontból jobb, viszont maga a történet egy baromság lett (a mesteri 10/10 első rész után nem egy ilyen folytatásra vágytam, a történetet leszámítva jobb az MGS2 mint a 3. rész). Hát ennyi lenne az én kis listám, Final Fantasy részeket direkt nem említem, ugyanis a sorozat a X-2 rész óta nem érdekel, szégyen és gyalázat mekkora hulladékot csinált később a SquareEnix. Resident Evil-ekről pedig annyit, hogy a DC-s Code Veronicával és a GC-s Zeroval vége lett a sorozatnak.
  • kissnezzs
    #53
    hali nem tud valaki leirást a wallace és gromitról?
  • belo4
    #52
    Van 1 pár.Pl:Black,DMC1,3...
  • djmassive
    #51
    CSásztok aki szereti a szamurájos játékokat annak ajánlom az Onimusha összes részét (a 2-őt kicsit kevésbé) meg a Genji:Dawn of the samurai,Dynasty Warriors
  • gyuri12
    #50
    hali! most ugye nagyon olcsó a ps2,és vennék,ha lenne rá sok lődözős izgalmas pörgős gém.van?:)
  • aricsi
    #49
    Biztos van egy csomó.
  • aricsi
    #48
    Nekem is kéne még olyan játék,amit kooperatív lehet tolni.
  • dinomano
    #47
    SOCOM 2-3, Rainbow Six részek(sztem van PS2-re is 1-2 darab)... Esetleg Conflict sorozat, mondjuk az egy picit árkádosabb...
  • GohanSSJ2
    #46
    opps kicsit sok volt a "mehet"
  • GohanSSJ2
    #45
    Budokai 3
    Budokai Tenkaichi
    Budokai Tenkaichi 2
  • GohanSSJ2
    #44
    Budokai 3
    Budokai Tenkaichi
    Budokai Tenkaichi 2
  • GohanSSJ2
    #43
    Budokai 3
    Budokai Tenkaichi
    Budokai Tenkaichi 2
  • GohanSSJ2
    #42
    Budokai 3
    Budokai Tenkaichi
    Budokai Tenkaichi 2
  • GohanSSJ2
    #41
    Budokai 3
    Budokai Tenkaichi
    Budokai Tenkaichi 2
  • GohanSSJ2
    #40
    Budokai 3
    Budokai Tenkaichi
    Budokai Tenkaichi 2
  • GohanSSJ2
    #39
    Budokai 3
    Budokai Tenkaichi
    Budokai Tenkaichi 2
  • GohanSSJ2
    #38
    Budokai 3
    Budokai Tenkaichi
    Budokai Tenkaichi 2
  • GohanSSJ2
    #37
    Budokai 3
    Budokai Tenkaichi
    Budokai Tenkaichi 2
  • GohanSSJ2
    #36
    Budokai 3
    Budokai Tenkaichi
    Budokai Tenkaichi 2
  • GohanSSJ2
    #35
    Budokai 3
    Budokai Tenkaichi
    Budokai Tenkaichi 2
  • GohanSSJ2
    #34
    Budokai 3
    Budokai Tenkaichi
    Budokai Tenkaichi 2
  • Haxley
    #33
    Nem tudtok valamit az új WRC-ről? Lesz, nem lesz, mikor?
  • DaniX14
    #32
    szte ma resident evil az nagyon nagy game!!
    mindenki próbálja ki!!
  • adam first
    #31
    Az én Best of Ps2 játékajánlásom:
    -Devil May Cry(remek kis játék,ráadásul könnyű is,a story nagyon a helyén van és ugye elvileg Resi4-nek kezdték el fejleszteni de aztán egészen más sült ki belőle)
    -Devil May Cry 3 Dante's Awakening(barmoi nehéz de már csak maga a story+karakterek miatt is érdemes végigjátszani+rendkivűl látványos,orvosolták a 2-ik rész hibáit)
    -Grand Theft Auto: Vice City(szinte mindenki ismeri,napsütés,Miami,80-as évek, a legjobb gta ami valaha született)
    -Metal Gear Solid 3 Snake Eater(a régi MXS-es Mgsek hangulatát hozza a gém,jó hosszú,változatos,tartalmas,a story a karakterek a legjobb Mgs rész a régi Metal Gear1 és Mgs1 mellett)
    Silent Hill 3(bár nagyon rövid de kellően parás,a legjobb videojáték női karakter ebben a játékban tűnik fel Heather Morris szerepében a Ps1-es Silent Hill1 méltó folytatása)
    -Silent Hill 2(parás,hosszú,meghökkentő,bámulatos no comment ezt látni kell)
    -Onimusha 4 Dawn of Dreams(egy történet,egy hős,egy legenda,japán kultúra felső fokon mint az Animékben)
    Én már csak a fentebb említett játék címek miatt beszereztem egy Ps2 és eladtam a GC-met,nem bántam meg(max. Resi4,SMS miatt de resi4 van Ps2-re is szóval...)És akkor még hiányzik a Shadow of the colossus,Okami,Onimusha Warlords ezeket még mindenképp beakarom szerezni.:))
  • ecneb
    #30
    most próbáltam ki a resident evil 4et... hátt nemtom irányítás érdekes
  • Amse
    #29
    valaki tud olyasmi játékot ajánlani mint a rainbow six sorozat? szóval vmi tactical shooter vagy hasonló. a lényeg, hogy jól játszható legyen :)
  • Hellhammer
    #28
    Kicsit kevésbé hentelős címek, de megy co-op-ban:
    Lego Star Wars II
    Tak the Great Juju Challenge
  • Amse
    #27
    Splinter Cell Double Agent?
    nagyon jó;)
  • kriszkrisz
    #26
    Szerintem a legjobb jatek a Def Jam fight for ny(bunyos)
  • zola2000
    #25
    Próbáld ki a resident evil 4et. Nekem gamecuben bejött.
  • dinomano
    #24
    Ezeket ismerem, de biztos van még... :-) Ami game nagyon bejött nekem: ICO, SOTC, God of War, King Kong...
  • dinomano
    #23
    Tudtommal: Champions, Champions of Norrath, Destroy All Humans 2, Baldurs Gate-Dark Alliance1-2+ X-Men akcióRPG(pontos cimet nem tudok)1. + 2. része...
  • magus
    #22
    tud valaki mondani vmi olyan játékot amit co-op ként végig lehet vinni?