107
Emulator help
  • Alien!
    #8
    Hitetlenkedő idegen mi?!

    Na végre,hogy beláttad...Csak egyet nem értek:

    "Van egy ps2 emulatorom aminek a neve EKAF.Ku.va.jo meg minden de nem megy vele a gta3.."

    Mi ezen a kurva jó meg minden????!!!!!

  • Nark
    #7
    Na jo elismerem..Megszivattak :))
  • Laalee
    #6
    arrol a 4-5 fps rol amit talan kicsikrna egy letezö emu, nem is beszelve :)
  • Laalee
    #5
    azert ez durva :) ekaf emulator :) azt van aki veresen komolyan veszi :)
  • Efreet
    #4
    még Dreamcast emuláció sincs, pedig az idén lesz 4 éves... a PS2 meg lényegesen összetettebb cucc.
  • Ramza
    #3
    Ugyan már a másik topicban más elmondta, de ugye az ismétlés soha nem árt. Ps2 emulátor nincs. Nem is lesz még nagyon sokáig. Nem azért mert annyira erős lenne (egy mai csúcs-pc nagyon simán leveri), hanem azért, mert anniyra speciális a hardvere (pl. több fajta proci), hogy egyelőre lehetetlen élvezhető sebességgel emulálni pc-n. Ez tény, el kellene már fogadni mindenkinek.
  • Nark
    #1
    Van egy ps2 emulatorom aminek a neve EKAF.Ku.va.jo meg minden de nem megy vele a gta3 és tök ideg vagyok .Esetleg ha letezik masik emulator segitsetek lecci...Ha jol emlekszem volt ez igy a blem-el is hogy nem ment minden progi rajta ,de volt alternativ megoldás egy masik emulator ..HELP HELP HELP HELP .Mar majdnem be gta 3-aztam .. Majd elfelejtem.A program olyan file-t keres ami nincs a ps2 cd-n es ezert nem tudom inditani.Mar az is valami lenne ha ebben tudnátok segiteni.A file neve : PS2 ROMS (*.ps2 )
    Egyebkent felraktam az sg ftp-re a kelekeket..