107
Emulator help
  • Nark
    #1
    Van egy ps2 emulatorom aminek a neve EKAF.Ku.va.jo meg minden de nem megy vele a gta3 és tök ideg vagyok .Esetleg ha letezik masik emulator segitsetek lecci...Ha jol emlekszem volt ez igy a blem-el is hogy nem ment minden progi rajta ,de volt alternativ megoldás egy masik emulator ..HELP HELP HELP HELP .Mar majdnem be gta 3-aztam .. Majd elfelejtem.A program olyan file-t keres ami nincs a ps2 cd-n es ezert nem tudom inditani.Mar az is valami lenne ha ebben tudnátok segiteni.A file neve : PS2 ROMS (*.ps2 )
    Egyebkent felraktam az sg ftp-re a kelekeket..
  • Ramza
    #3
    Ugyan már a másik topicban más elmondta, de ugye az ismétlés soha nem árt. Ps2 emulátor nincs. Nem is lesz még nagyon sokáig. Nem azért mert annyira erős lenne (egy mai csúcs-pc nagyon simán leveri), hanem azért, mert anniyra speciális a hardvere (pl. több fajta proci), hogy egyelőre lehetetlen élvezhető sebességgel emulálni pc-n. Ez tény, el kellene már fogadni mindenkinek.
  • Efreet
    #4
    még Dreamcast emuláció sincs, pedig az idén lesz 4 éves... a PS2 meg lényegesen összetettebb cucc.
  • Laalee
    #5
    azert ez durva :) ekaf emulator :) azt van aki veresen komolyan veszi :)
  • Laalee
    #6
    arrol a 4-5 fps rol amit talan kicsikrna egy letezö emu, nem is beszelve :)
  • Nark
    #7
    Na jo elismerem..Megszivattak :))
  • Alien!
    #8
    Hitetlenkedő idegen mi?!

    Na végre,hogy beláttad...Csak egyet nem értek:

    "Van egy ps2 emulatorom aminek a neve EKAF.Ku.va.jo meg minden de nem megy vele a gta3.."

    Mi ezen a kurva jó meg minden????!!!!!

  • PyRex
    #9
    Gondolom csak HITTE, hogy jo, mert semmivel nem probalta, csak a GTA3-mal - AKARTA :)))))

    PyRex
  • Laza
    #10
    "A file neve : PS2 ROMS (*.ps2 )"

    es ha ezt irta ki, akkor valoszinuleg nem eredeti gammat indit, hanem le"rom"oltat... :)))))
  • Nark
    #11
    Ha meg tudnam venni a gta3 eredetiben akkor nem szivoznék itt mindenfele emulatorral,mert akkor vennek hozza ps2 is.Azt hogy kurva jo meg minden azert irtam mert örültem hatha lessz megoldas.De mivel nincsen ugyhogy feladom.Ps2 meg nem veszek mostmar azert se..

    Lehet cikizni
  • Nark
    #12
    Egyebkent megprobaltam meg a Grand turismoval is de ua..
  • Nark
    #13
    Persze az is masolt volt..
  • Hitm@n
    #14
    Üdv!
    Ha már így benne vagytok az emulátor témában,nem tudnátok mondani 1-2 címet,ahonnan Psx-es játékokat lehetne letölteni?

  • Hitm@n
    #15
    Üdv!

    Na még1x: nem tudtok olyan helyet mondani,ahonnan Psx-es játékokat lehetne letölteni ?
    Valaki válaszoljon plíz !!!
  • Sephi
    #17
    Nem is mert a ePSXe a legjobb emu ami letezhet. Ha van egy kis eszed es rendesen alitod be a pluginokat eszemeletlenul megy barmilyen jatek. a CVGS el is mennek de ott szar a grafika:)
  • Hitm@n
    #18
    Üdv,nem tudjátok mi történt a Mame.dk-n?
    Nem tudok egy játékot sem letölteni,mert a játékok zip-jeinek linkjei helyett csak sima szöveg van.
    Miért?
    Megszűnt?
  • magus
    #19
    hát nem tom. Nekem se megy. Remélem nem szunt meg
  • Nark
    #20
    Linkeld be legyszives es megnezem
  • Nark
    #22
    Hogy honnan szedtem? Arra mar nem emlekszem.De ha ellátogatsz a 576kb forumra ott fogsz talalni ezzel kapcsolatos topicot.Azt hiszem csinaltak egy ftp-t ahova felraktak az emulatorokat ami csak volt nalluk.Én is felraktam azt amit te most keresel.De meg az is lehet hogy megvan a sg-ftp-n mert anno meg oda is felnyomtam.
  • Xboxman
    #23
    Nincs ps2 emu seggfejek.Akárki akármit is kamuzik.
  • Nark
    #24
    KI MONDTA HOGY VAN.
  • versio
    #25
    ps2-re nem lesz emu , nincs akkora állat aki ennek nekiállna ingyen

    elöbb lesz xbox , meg gc emu
  • magus
    #26
    már van és működik is és nem ekaf a neve
  • versio
    #27
    csak nem "mame" a neve?
    mer az nem egészen azért készül hogy játszál vele
    hanem azért hogy tudjál fejleszteni ps2 nélkül

  • magus
    #29
    csak hallottam egy MEGBIZHATÓ EMBERTŐL, de ha lesz időm elkérem tőle
  • dracoon
    #30
    az epsxe akinek megvan az kuldje mar at nekem a biosal meg ilyenekkel egyut thx

    icq:150745679
    irc:#dungeonsiege

    vagy honnan lehet letolteni?
  • magus
    #33
    nem ajánlotta az ekafot...
  • versio
    #39
    én csak azt tudom mondani
    hogy ps2 emu addig nem lesz amig nem lesz legalább 6 Ghz-es pc
    mert ezalatt lehetetlen ps2 emu-t irni
  • Lazarus
    #41
    Emulátor hiper mega gigantikus linkportál
    Itt lehet használható emuk leráncigálásával próbálkozni
  • Xboxman
    #42
    Azé ne túloz!Sztem 2Gh is elég.
  • Sephi
    #44
    Tessek haver adta : NightSlash PSX II Emu *V2.34*. Ez egy sima exe file es kojon valami menu majd keri a DVD-et. Berakom a DVD-et es valami 4 perces toltes utan be is tolti a jatekot de ugy szakadozik hogy az rimes. Igaz soha nem lattam ma jatekot hanem csak a start izeket...
  • FREAK
    #45
    milyen gépen?
  • Garrett
    #46
    és hogy tudnád ideadni a progit ??
  • RON
    #47
    Ezt a progit hol lehet letölteni?
  • Sephi
    #49
    Erdekes mert amikoben tolt ugy dogozik a hard hogy az remes! Most probaltam FF10 est de csak a ps2 logoig jutott es lefagyot

    Ma probaltam meg egy P4 2000Mhz 1000DDram es GeForce 4 es gepen. (Kepes voltam lemenni a haverhez a boltba) Nos ami erdeks volt hogy ezen a gepen el se indult...
  • oneal1
    #53
    nem tudaja valaki hogy honnan lehet psx2-es gamekat leszedni????
  • balty
    #54
    Van normális ps2 emu. Én még nem találtam. Megköszöném, ha valaki megdobna eggyel.
  • tokfej
    #55
    Majd kb 2 év mulva érdeklődj
  • oneal1
    #56
    én letöltöttem egyet
  • Xboxman
    #58
    Föl kéne már fogni eggyeseknek ,hogy nincs PS2 emu és nem is lesz egy ideig...