55
...avagy merre fejlődik az emberiség
  • n3whous3
    #55
    imádok rég elhúnyt topikokat feléleszteni
  • Solten
    #54
    csak 1 maradhat!!!
  • n3whous3
    #53
    így is kurva sokan vagyunk, dögöljön csak ki a férgese/gyengéje
  • jointeer
    #52
    sziamájk, namivan :|
  • EaT
    #51
    Nem is rossz ötlet :o
  • Coine
    #46
    Már elég kevés 1házi sulee van hol papok tanítanak, max a hittant.
  • ipszilon
    #45
    asszem katolikus! de nem tuti!
    amúgy a tanárok, ha jól t'om, nem papok csak egyházi suliban tanítanak!
  • Efreet
    #44
    melyik egyház sulija?
  • Laalee
    #43
    a papok mind perverzek!
  • ipszilon
    #42
    jujj! itt az egyik belga suliban 6 tanárról (köztük az igazgatóról is) kiderűlt, hogy molesztálták a diákokat (lányokat). nem semmi, ráadásul ee egy egyházi suli!!!
  • Coine
    #41
    kicsi a világ, mi ?
  • Coine
    #40
    jaja, az is található nállnuk a suliban...
  • Lteebee
    #39
    Még mindig vannak alkesz tanárok?

    Olyanok is vannak, akik tapizzák a csajokat?
  • Coine
    #38
    mi meg kifogtunk egy idióta paraszt alkoholista infó tanárt :-P
    amúgy kösz :)
  • Laalee
    #37
    ja azvolt, ahhozkepest hogy tanar volt aki raadasul tanitott meg birtam is :)

    amugy zsir a logo!
  • Coine
    #36
    :-D
    jó fej tanár lehetett
  • Efreet
    #35
    nekünk azért volt engedélyezve a játék, mert mi oktattuk a számtektanárt az aznapi anyagra... óra elején elmondtuk neki, aztán leadta, mi meg nyomtuk a q1-ctf-teamfortress-t...
  • Laalee
    #34
    hat pedig csak jobb lehet mint a szamtech ora...

    nekunk anno a tanar hevesen ellenezte azt hogy jaccunk oran fel ev mulva mar ö is bentu ult velunk a szamtech elötti szunetben es kvékelt egesz az ora vegeig :)
  • Coine
    #33
    de nem lehet semmit bevinni, és semmi felrakni, de HL meg vmi szar fent van, de nem játszottam SEMMIT a szgépen tavaly szept. óta és vhogy nem is hiányzik...
  • Lteebee
    #32
    Worms armageddont lehetőség szerint.

    Concrete donkey rulez!
  • Efreet
    #31
    meg a quake1nek végképp nincs gépigénye
  • Laalee
    #30
    van rally is ami megy haloban :)
  • Laalee
    #28
    es egyböl a nethez nyulsz :) ilyenkor haloban kell jatszani :)
  • dewdew
    #24
    Eeeeen gyanusitani??? Ugyan, csak kovetkeztettem :-)
  • Coine
    #22
    Nem vagyok a net rabja, kábel van és bármior fel tok' lépni, továbbá nagy részben csak töltök le minden szart és akkor nem vagyok gép előtt.
    Ha gép előtt vagyok (napi 1 óra MAX) akkor : megnézem azokat az oldalakat amiket mindig +szoktam, emilek, SG, zene és klipek, oszt' csá.
    Te meg ne gyanusítgass engem !
  • dewdew
    #21
    Latom te is a Net rabja vagy! Azt kifizeted, de a telefonodon nincs annyi, hogy egy SMS-t irhass :P
  • Coine
    #20
    Természetesen ELŐRE ! :)
    Az SMS-t megkaptam, csak nem volt zsé válaszolni, de kösz szépen, hogy törődtél velem ;-)
  • Dikkma
    #19
    Hm..
  • Dikkma
    #18
    De merre fejlődsz? Előre-vissza stb...? :)
    Sms-em megkaptad egyáltalán?
  • Dikkma
    #17
    De merre fejlődsz? Előre-vissza stb...? :)
    Sms-em megkaptad egyáltalán?
  • Coine
    #16
    Nagyon is fejlődőképes ember vagyok, asszem ezt ti is észrevettétek.
  • Lteebee
    #15
    Te már akkor észrevetted ezt a problémát.
  • Coine
    #14
    Nah kb. ugyanilyen témával nyitottam egy ehhez nagyon hasonló topicot : "Életünk része a PC?" címmel
  • Laalee
    #13
    de ez inkabb a szulöi nevelesen mulik :)
    az a szulo aki szarik a gyerekere az idaig a tv ele ultette hogy nezzed csak maradj csondben... ennel mar akkor jobb ha netezik :)
  • dewdew
    #12
    Ha meg majd az en kolkomet kell nevelni, akkor majd az atyai szigor megteszi a hatasat. Meg lesz hatarozva, hogy mikor lehet es mikor nem. Mint az en gyerekkoromban, keso este nem nezhettem TV-t, es ha hetvegen sutott a nap, de en tevezni akartam, akkor faterom addig "rugdosott" amig le nem mentem focizni a haverokkal.
  • dewdew
    #11
    Kutatasok szerint azok a gyerekek, akik sokat interneteznek, sokkal kozvetlenebbul ismerkednek meg masokkal, es sokkal nagyobb esellyel indulnak az eletnek, mint "korlatolt" tarsaik. Es ebben van valami.
  • Laalee
    #10
    mer baj az ha kenyelmesebben el az ember? persze egy szint utan telleg beteges :) de azert nem veszes a dolog. en eleg sokat ulök a gep elött, megis jut idöm szorakozni menni, dumalni a haverokkal asszonyra satöbbi satöbbi...

    az hogy a 4 oras vasarlasi ritust megoldom 5 kattintassal raadsul olcsobban pedig tiszta haszon. :)
  • ipszilon
    #9
    szerintem pedig ma még "divatosabb", mivel 5 évvel ezelőtt kevesebb netező volt, és akkor még csak hipotéziseket lehetett mondogatni, hogy veszélyes lesz, avagy sem!
    most viszont, szerintem, beigazolódott, hogy sajnos, sok n"em-rugalmas" ember van!
  • Lteebee
    #7
    Én meg majd beszívok és úgy ülök elé.

    ...persze csak szex után...
  • Laalee
    #6
    hat ha legalizaljak a drogokat esküszöm nem ulok a gep ele :)