28
GPU TUNING!!!
  • Pheel
    #28
    Az egyik a valós, a másik a DDR sebességet írja ki. Mi ebben a probléma?
  • Anee
    #23
    nincs baja nincs több kráft az mxben
  • t. Füly
    #22
    Nem annyira értek ehez a huzogatásokhoz de nekem egy Abit Siluro 64mb mx400-om van egy abit kt7-a alaplappal...3D mARK 200-ben 2980 pontot értem el ez idegesített mert nem tudtam felrakni a via 4in1-be drivert...Felraktam a windows me-t , és lás csodát felment a via driver és most 4895 pontot kaptam, ami még mindig kevés de még is jobb!!!!!Szerintettek érdemes felhúzni?????Ha igen mondjatok légyszi EGY norm ilyen progit amivel lehet..Egyébként nem tudjátok hogy mi lehet a baja????Köszi előe is.....
  • Borg
    #21
    Pedig annyi ment, és megy is (csak nem nálam már).
    Teljesen normál leadtekes hütö volt a GPUn rajta, ramokon semmi.
    Nézd vissza a geforce2mx topicot, vagy 3dmarkosokat, abban megtalálod a régi postokat eredményekkel is talán..
  • S3TC
    #20
    A Herculeseken 183-on megy a memória, ennek ellenére egy olyan ismerősöm nem volt, aki ilyet, vagy bármilyen más MX-et (Leadtek is volt) aktív hűtő és extra borda nélkül 210/210-en felül tudott volna hajtani. Illetve lehet, mert elindulni elindulnak e fölött is, csak kérdés, hogy a monitron látni is szeretnél-e valamit a képből.... :DDD
  • Borg
    #19
    Leadtek Geforce2 MX 32SD-volt, senem 400 senem 200, még az első sorozat.
    Megsugom neked, hogy 175/166 volt az alapórajele, és 220/220on ment..
  • Anee
    #18
    gondolom +hűtés a kártyára
  • PeTTi
    #17
    Mit értesz a forrasztás alatt?
  • S3TC
    #16
    Igen barátom, csak, hogy te MX-ed egy 400-as lehetett, ami valószínűleg 200/200, aminek tényleg nem nagy kunszt ez az eredmény, de egy 175/183-asnak a 215/221 már elég húzós ! 25% körüli és ez forrasztás nélkül nem semmi !
  • Borg
    #15
    Nekem is ilyenem van:)
    Van amelyiken 366 (pl az enyémen, ez még korábbi), az újabbakon (64MB) azokon meg 400Mhz...

    Amugy nekem 100%stabil, 225/400on, immár kb 10 hónapja...
  • Borg
    #13
    Ennyit nekem a Leadtek MXem ment, alapbol, semmi extra hütést nem igényelt..
    Mostani Leadtek GTS Pro meg 200/366 helyett 225/400on megy minden további nélkül...
  • CSOCSO
    #12
    az szép..leirnátok hogy kell értelmesen regesen megodani ezt? még véletlenűl se tudjak semmit elbaszni?...
  • S3TC
    #11
    Én is a .reg-es megoldást használom, amúgy nekem Hercules Gf2 MX-em van és nagyon tudom ajánlani, mert habár raktam rá ventillátort és extra bordákat a ramokra:), így az alap 175/183 helyett 215/221-en fut !!! :))))megéri, mert 3D Mark 2001-ben 2500 helyett 3050 !!!
  • Pheel
    #10
    Tuuudja a halál :)))))
    Kimásoltam az egész lapot :)))))
  • Borg
    #9
    "QuickTweak"=dword:00010030
    ez mit csinál?
  • Pheel
    #8
    Segítek:

    REGEDIT4

    [HKEY_LOCAL_MACHINE\Software\NVIDIA Corporation\Global\NVTweak]
    "QuickTweak"=dword:00010030
    "CoolBits"=dword:00000003
  • Evil
    #4
    inkabb a geforce tweakert hasznald. Letolthetu a www.hwhunpage.hu cimrol. A ramokat addig celszeru huzni amig nem szemetelnek ,a gpu amig nem fagy.De csak ovatosan kis lepesekben probalgasd!!!
  • CSOCSO
    #3
    a magyar progi-t el tudnád nekem küldeni???
  • CSOCSO
    #1
    Csumee..most jut eszembe hoyg a kártyám nincs is húzva:) gForce2 7100 am van ez egy MX 32 megás... milyen progit ajánlotok és mennyire szabad húzni a memo-t és a procit?