163
Egy nagyon jó sport!
  • Shaman
    #83
    Amúgy galériámban vannak Livigno fotók,bár elég szarok a jobbak,majd később jönnek...
  • Shaman
    #82
    lál most jöttem onnan :-pp
  • Kiki
    #81
    Sziasztok,
    Szombati indulással (febr. 18) van két szabad szálláshelyem Livigno-ba, önellátó apartmanban, egy hétre, kitűnő bulis pesti ejtőernyős és miskolci csapattal, sajnos én+1 nem tudunk menni.

    Szállásköltség: 43000 / fő

    Akit érdekel: [email protected] vagy 30/995-20-20
  • Tomo15
    #80
    Okok várjuk:))Én jöv. hét kedden megyek Karintiába, a Goldeckre. Miután megjöttem, majd belinkelek pár képet:D
  • Shaman
    #79
    Nah én tegnap gyöttem meg,majd rakok be képeket.
    Voltam Bormióban is ahol az egyik olimpiai szám ment :-p
  • csum666
    #78
    Szombat jöttem meg 1 hét síelésből sok régiót besíeltünk állat volt Sella Rondát is körbe mentük anno Livignoba is voltam télleg jó sport csak a bakancs kényelmetlen:D
  • McGrady
    #77
    kira
    én még kevés olasz helyen voltam,de ahol voltak azok nagyon jók :)
  • Shaman
    #76
    okke

    amúgy én most Szombaton fogok 1 hétre menni,szintén az olaszokhoz,csak én Livignoba...
  • McGrady
    #75
    van, csak a másik gépen majd párat átküldök
  • Shaman
    #74
    fotó?
  • McGrady
    #73
    én Monte Bondoneban(Olaszo.) voltam nagyon jó volt, hó is sok van, a pályák is jól voltak karbantartva
    király volt :)
  • Shaman
    #72
    gratula!

    valami fotót pls!
  • Captain Sparrow
    #71
    Tále
    te tsúnya
  • Realtibi
    #70
    aaaa
    ma jöttem meg a sielésböl
    Szlovákiában voltam Hronecben vagy hol
    2 pályát néztem meg
    Thale meg a Cherny Balo-t
    amugy én 4 éve sielek

    és szerintem kurva jó sport
  • Tomo15
    #69
    állat egy csaj lehet:D
  • Shaman
    #68
    lál :-p
  • McGrady
    #67
    nem szeretem a csákányost....ált. sikerül kiszálni de ha nem akkor elég fájdalmas :D
  • Andora
    #66
    jó kis dolgok vannak!
  • Gladiator
    #65
    ja, és a haverom csaj volt:)
  • Gladiator
    #64
    tudjátok, volt az a síbaleset, mikor az a vonat bent égett az alagútban. na voltunk ott, és ott fent van egy ilyen 35-40 perces csákányos felvonó. megyünk már rajta egy 20-25 pece, mikor jóval előttünk vki kiesik. jó, félrecsúszik. mennék el mellette, erre az a fasz pont akkor próbált feltápászkodni, kicsúszott elénk és így mi is kiestünk. haverom annyira beidegesedett, hogy ott a felvonó alatt el kezdte verni a gyereket. előszőr még megértően néztem, de aztán kicsit durvának találtam, azt úgy kellett leszednem róla:) aztán le árkon-bokron keresztóül, mert ott ugye nem a pálya mellett ment a felvonó, majd megint felszállni. miután felszálltunk egy 5 eprc után magunktól kiestünk, de harmadjára már sikerült felérnünk.
  • Shaman
    #63
    Azé volt olyan mikor a fenébe kívántam a felvonót,persze ez a tárcsás volt...

    Chopok-on (magyarosan Hopok)a déli oldalon ahol csak piros,meg fekete pálya van,nem visz ülölift a csúcsig,csak úgy a pálya feléig,onnantól tárcsás megy. De sajna olyan hosszan,hogy a végére teljesen kész leszel....5-ször bírtunk felmenni a csúcsra utána már inkább direkt kiestünk,vagy kiálltunk a felvonóból,mert annyira szar volt,hiába tartod magad karból az is elfárad egy idő után.....cseszett osszú ott a tárcsás felvonó..C
  • McGrady
    #62
    jaja :)
    meg kellemes időtöltés....ülni a felvonón aztán csúszkálni le a pályán :)
  • Shaman
    #61
    pedig nem rossz az hétvégenként 1-1 napra kiszaladni.
    SOkat lehet fejlődni,már ha van még hova :-pp
  • McGrady
    #60
    azjó :)
    mi ált. évente 1szer megyünk 1 hétre vagy olaszba vagy franciába, de ha az anyagiak megengedik akkor 2-szer is :)
  • Shaman
    #59
    mézz itt szét:

    Itten-e!

    Nem reklámnak szánom,csak érdemes nézelődni,mi mennyi.
  • Shaman
    #58
    szinte minden hétvégén a télen megyünk 1 vagy 2 napra Szlovákokhoz,vagy Ausztirába.

    Illetve Február második hetére be van tervezve,vagyis már le is van foglalva egy 1 hetes Livigno-i síelés. Livigno olasz-osztrák határon van,s vámmentes terület,szal olcsó lesz a pia! :-ppp
  • Andora
    #57
    én is szívesen elmennék!
  • McGrady
    #56
    ott már voltam, téleg király hely!
    kicsit drága a kaja fenn a hegyen de ez mindenhol így van.
    a pályák is jók, nincs semmi gond a hóval.
  • Gladiator
    #55
    dec. 12 paganella sulival. kurva jó hely. profi pályák, jól karbantartva. bakancs kéne, mert mmúlt évben végleg lelaktam. széttört a sarka.
  • Andora
    #54
    hát!
  • McGrady
    #53
    én majd megyek olaszországba, remélem lesz hó, deott szokott lenni.
    egyébként franciába vok legtöbbet de ez kivételes :)
    te mere szoktál síelni?
  • Shaman
    #52
    hmm látom nem nagyon pörög ez a topig....ilyen kevesen síelnek ezsgén?
  • Shaman
    #51
    lassan kezdődik a szezon...

    nézegettem a hójelentést,de azé még nincs túl sok hó :-p
  • Andora
    #50
    Síugrás a nyerő!!!!!
  • Vlala #49
    igen, ez inkább kikapcsolódás.
    Nyáron kenuzni voltam, ott az volt természetes, hogy mindenki tud evezni, és minden vendéglátóegységnek saját stégje van, bicajt pedig kettőt, ha láttam a két hét alatt.
  • McGrady
    #48
    ausztriában Nassfeld teccett
  • magus
    #47
    3 éves korukban. osztrakoknak a sieles olyan mint nekunk kimenni szaladgalni a retre...

    en mondjuk tanultam meg sielni. Tavaly Neukirchenben (Ausztria) voltam, iden Lachtalban. Neukirchen jobb volt, Lachtalt mar untam a vegere, a palyak unalmasak a vegere, meg Neukirchen magasaban volt, szebb volt a taj, tobb volt a palya, a varos is nagyobb volt, tobb volt a kocsma. Itt vagy a csapossal pialtal, vagy a szobadban, de jo kis kocsmak nem voltak.

    amúgy én is 3 nap alatt tanultam meg úgy sielni hogy lejöjjek a piros pályán, aztán örültem is magamnak. idén rövidlendületeket probalgattam, több kevesebb sikerrel, de jó, mert tényleg könnyen megtanulható, de azért sajna elég drága, és nem is nevezheto nagyon kemeny sportnak mert 1 hetig evente nem nagy cucc lefaradni:)
  • McGrady
    #46
    én is sok kicsi gyereket láttam elég meredek pályákon.
    sztem alapból hozzá vannak szokva+van ilyen sítanfolyam valszeg azokon tanulnak.
  • Vlala #45
    Szlovákiában, a Tátrában.
    Azon lepődtem nagyot, mikor először síeltem, hogy 5 éves forrma gyermekek már rutinszerűen felvonóznak, lesiklanak... Mikor kezdhették?
  • McGrady
    #44
    Én most 13 vagyok, már egész régóta síelek.
    Nagyon jók a pályák franciao.-ban!!
    Ti eddig hol voltatok?