56
Szintetizator
  • kkwx
    #56
    Hellósztok

    Sopronból vagy a környékéről keresünk szintist a nem rég alakult zenekarunkba (Delírium)! (Továbbá egy énekesnőt és gitárost is keresünk.)

    Jelentkezni a [email protected] címen lehet.

    Itt megtekinthető egy dal (többek között ezt is játsszuk majd ha összeáll a banda :) ):

    http://www.rtlklub.hu/dalverseny/6769_kevinkain_-_se_nyugat_se_kelet

    Ha tetszett szavazz (Csak egy gyors regisztráció, amihez még e-mail visszaigazolás se szükséges) és terjeszd ismerőseid között, és töltsd le a lemezemet a weblapomról.

    Előre is kösz minden szavazatot :).
  • DaveGuy
    #55
    Hali!
    Hajdúszoboszlói symphonic goth metal együttes keres elszánt billentyűs kollégát. Sok fellépési lehetőséget, fűtött, ingyenes próbatermet, erősítőt, jó hangulatot biztosítunk. :)
    Írj bátran: [email protected]
  • petie86
    #54
    Ezen a videón vannak tuti hangzások!
    http://www.youtube.com/watch?v=HTXz4Ar5kmY
  • JaSoN HuNTeR #53
    Eladó casio CTK-631

    Casio

  • Maneki
    #52
    Szintist keresünk budapesti szimfonikus metál zenekarba.
    Játszunk feldolgozásokat, és szeretnénk belekezdeni saját számokba, ehhez elengedhetetlen a billentyűs.

    Érdeklődj: 20 / 496 53 46, [email protected] (msn), [email protected] (email)
  • Stupid Peach
    #51
    nekem is kell!!!!
  • tmisi
    #50
    A második kérdésed gondolom arra irányulna, hogy billentésérzékeny-e a billentyű. Sajnos nem! Ez a szinti ugyanazt tudja mint az enyém, csak ebben vannak még + XGLite hangszínek is. Vedd inkább a PSR-E303-ast, az már billentésérzékeny (persze a profi zongorától ez is messze van).
  • korimass
    #49
    Mi a véleményetek a Yamaha YPT210 szintiről ?
    A zongora funkciónál a billentyű is át áll leütő billentyűvé?
  • kepuszeg
    #48
    Szevasztok!
    Roland-os vendéglátós vagyok. Azonban nem újak a gépek. Szeretnék újabb stílusokkal, kíséretekkel dolgozni, de jelenleg másik szintire nincs pénzem. Milyen megoldást (-okat) javasoltok? A szintik: EM-20 ; EM-50
    Segítségetek előre is köszönöm: Kepuszeg

  • Schwarzenegger
    #47
    Sziasztok!

    Egy kezdő felnőttnek milyen szintit ajánlatok?
    Egy ismerősömnek Casio LK-50-e van állvány nélkül, 9 éves de alig használta,házi készítésü adapterrel együtt mennyit ér? Eladná nekem.
    Jók ezek a világítóbillentyüs szintik egy kezdőnek?
    Régebben gitároztam,de az teljesen más.
    Melyik a legjobb könyv tanulásra?

    ÜDV:Laci
  • BlueBear
    #46
    Én azt mondom a KORG mint szintetizátor kitűnő, az 500-as meg még inkább!Bár én egy CASIO LK50-el játszom:)
    Nyugodtan ajánlom, mert volt és mert tapasztalat, és sok sikert is kívánok a további zenéléshez!
  • mollyfall2
    #45
    Kifogástalan állapotú Casio CTK-591 szintetizátor 40 ezer forintért eladó.

    NAGYON SÜRGŐS, ALKUDNI LEHET!
    Érdeklődés: [email protected]

    Részletek:

    61 normál méretű billentyű billentésérzékenységgel, 24 hang polifónia, 255 hangszín (118alap, 128 GM, 9 dobkészlet), 120 ritmus (100 programozott, 20 zongorakíséret), egygombos beállítás, metronóm, 100 dal tanító funkcióval (50 Song Bank, 50 zongoradarab), mikrofon vezérlés (Sing Along), 3 szintes zenetanulás, dal lejátszás vezérlés, dalmemória (2 dal, 2 sáv, max. 5200 hangjegy, lépésenkénti-, illetve valósidejű felvétel), rétegezés (Layer), osztás (Split), transzponálás, hangolás, nagy, multifunkcionális kijelző háttérvilágítással, MIDI (16 csatornás multi-tibre vétel), General MIDI kompatibilitás, csatlakozók: fejhallgató/erősítő kimenet, sustain/változtatható pedálkimenet, MIDI IN/OUT, mikrofon bemenet. 2 x 2 W hangszórók, áramellátás: 6 db opcionális D-méretű elem, vagy opcionális AD-5 hálózati adapter. Méretek: 960 x 375 x 145 mm. Tömeg: 5,3 kg.
  • Etelkozi Vata
    #44
    Sziasztok! /már ha ír még ide valaki :) /

    Egy KORG PA 500-as vásárlását tervezem /túlképpen mindenképp megveszem, de érdekelnek vélemények.../.

    Egyszemélyes zenekarként működök, és bár nem tudok gitározni, de szeretem a műveimbe beépíteni a különböző akkusztikus és elektronikus gitárhangzásokat.

    Gyakorlatilag az érdekelne, kinek milyen tapasztalatai vannak a KORG-ok gitárhangzásaival kapcsolatban?
  • tpepe
    #43
    Sziasztok!
    Tudnátok ajánlani egy olcsó de jó szintit(kezdőnek)?
    Még azt szeretném tudni ,hogy mit érdemes figyelni a vásárlásakor.
    Előre is köszönöm:
    tpepe
  • natokatona
    #42
    Székesfehérvári Endless zenekar(modern,dallamos,death metal) keresi szintetizátorosát folyamatos fellépési lehetőségek vannak.

    honlap:
    http://www.endlessmusci.hu
    mysapce:
    http://www.myspace.com/endlessalbaregiaterrorgroup

    Érdeklődni:
    06 70 502 17 79
    vagy
    [email protected]
  • Xerxész
    #41
    A Creatures of Dawn zenekar (Budapest) szintetizátorost keres. Az irányvonal a klasszikus Nightwish (természetesen saját számokról van szó), női énekkel, ebből kifolyólag tudás az kell.
    Koncertlehetőség van, saját terem van.

    Ízelítőnek a demónk meghallgatható a honlapunkon:
    Creatures of Dawn

    Elérhetőség:
    Müller András
    06-20-348-7630
    [email protected]
  • natokatona
    #40
    Székesfehérvári Endless(modern dallamos death metál) zenekar keres szintetizátorost/zenei programozót/samplerest. Legfőképpen in flames,muse-os szinti témákat szeretnénk. !!!Fellépési lehetőségek vannak!!! Próbaterem : van : helye : Székesfehérvár : Vörösmarty Művelődési ház Korhatár: 18+(ez tudás függvényében lejebb redukálódhat) Ha érdekel akkor jelentkezz: e-mail:[email protected] msn:[email protected] telefon:06705021779
  • Szewy
    #39
    nektek mi a véleményetek a farfisa tk 76, és tk 615 -ről?
    ezeket hozzá lehet kötni a géppel?
  • mikszer
    #38
    Dettó.
  • adriika
    #37
    Teljesen egyetértek veled! különben meg csak azok mondják ezt, akik még életükben sem játszottak szintin. Pedig mekkora élmény, igaz? Én legalábbis imádom!!!
  • SickShit
    #36
    Nekem ez sikeredett egy Yahaha szinti és egy Samick gitár improvizációból:

    End Of Journey
  • Viviszkusz
    #35
    Mért neveti ki mindenki szintiboy óta a szintiseket????!!!! Az a pasi egy fogyatékos, és szemétség, hogy miatta most le van írva az összes szintis! Tessék szeretni minket!
  • Prince of Máté
    #34
    http://szintiboyfanclub.uw.hu/
    MEGNÉZNI!
  • mikszer
    #33
    Otthon addig pötyögsz a szintin, amíg vagy
    1. tönkremegy (kellemetlen.. :) ), vagy
    2. megtanulsz rajta játszani.
    Azért néhány oktatófüzet, szintetizátoriskola (könyv) sem rossz, ha kéznél van.
  • takraj
    #32
    Az mit jelent?
  • Tetsuo
    #31
    Máshogy is lehet. Autodidakta módon.
  • takraj
    #30
    Máshogy nem? (Zeneiskala elméletekkel tiszában vagyok ~9 év zenesuli után ;) )
  • Ron Ragm
    #29
    Zongoratanárnál
  • takraj
    #28
    Hogy lehet megtanulni szintin jáccani? Mármint, hogy érdemes elkezdeni? NEM RÖHÖGNI!
  • menyus77
    #27
    hát végülis lottót nem muszáj nyerni ezért ,de mondjuk kocsi helyett megveheted ezeket is.
  • helmut
    #26
    cső! az analóg a király! élőben használni ugyan a képtelenséggel határos, de a hangja maga a csoda. nekem 2 is van. korg polysix, korg poly-61. a polysix 1980-as, a 61-es meg 1982-es. nem mai srácok. nekem a nagy vágyam, és előbb utóbb meg is lesz: oberheim ob-12. ez már digitális, de se dobgép, se sampler, se semmi extra, csak az analóg hangzás tökéletes és egyszerű real-time másolata 4 oktávon. már 3 éve őt se gyártják. nem vészesen drága, 130 körül már van, de cél hangszer kevés, ám annál jobb funkciókkal.
  • Buddy
    #25
    érdekes én is gondolkoztam sokáig (és még bennem van) egy szinti és/vagy egy jó elektr. gitár vételén...bár azt hiszem, hogy nem fogom tudni kísérni a zenéket...csak hallásból billentyűztem eddig, tehát nulla a tudás...
    de olyan jól szól...:)
  • Tetsuo
    #24
    Ha nyerek a lottón, gondoljak rád, v mi?
  • menyus77
    #23
    Egy-egy Roland Fantom, Yamaha Motif, Alesis Andromeda, Nord Lead, Minimoog, Korg Karma, és soha nem látott örömzenélés veheti kezdetét..
  • Zozo76
    #22
    Most egy szolo gitart elbirnek, de erosito nem kene hozza, csak igy a zenere okorkodnek vele, igy talan masnak se lennenek rossz almai.
  • Tetsuo
    #21
    LOL. Ha így fejlődsz, még ebben az életedben eléred a Nirvánát. :)
  • Zozo76
    #20
    Eladtam a francba mar regen. Rajottem hogy sokkal jobban megy nekem hallgatni a zenet mint csinalni.
  • Zozo76
    #19
    Na azert nem player-nek vettem :)
  • FREAK
    #18
    Azért midi playernek kicsit drága volt.......... Főleg hogy nincs is kedved rajta játszani......
  • Zozo76
    #17
    Bevallom, tenyleg most kezdem tanulni a dolgot, soha meg csak zongorazni sem tanultam. Viszont mar regota tortem a fejem hogy a sok hulye-buta jatek helyett kellene valami ertelmes hobbi, elfoglaltsag, es miutan meglattam it Godollo-n a Casio CTK-631 -est, rogvest korbeneztem a neten ez ugyben. Hogy miert Casio? Nem tudom, viszont nem csalatkoztam benne. Ha nincs is kedvem jatszani rajta (ez a jatek egyenlore probalkozas) azert berakok egy floppy-t amin csak .MID -ik vannak, oszt had szoljon. Amugy meg tenyleg brutalisan nez ki, eloben meg sokkal jobban mint kepen. :)))