36
Kinek mi a velemenye rola
  • Penya
    #1
    Hi all!
    Ugytunik ilyen alaplapot veszek egy cerka 1000-es ala. Mi a velemenyetek?
  • Pheel
    #2
    Kívánkozik bele a Tualatin magos prockó, szóval ha még nem vetted meg, akkor inkább olyat vegyél bele a sima helyett.
  • Penya
    #4
    Sajna a procko coppermine-os es mar egy hete itt figyel a szekrenybe.
  • Borg
    #5
    Jó lesz az attól még.
    A TUSL2-C stabil, meg sok funkcioja van, negativat nemigen tudnék mondani rá. Nekem P3S 1133 megy benn, meg live, meg hálókártya,meg gts pro, ata100as IBM winyoval.. semmi gondom nem volt vele még.
  • Orgi
    #7
    Sziasztok,
    én is hasonló alaplappal rendelkezem, teljesen tökéletes minden,de bekapcsoláskor 3 kis prüttyögő hangot ad ki.Nem a szokásos hibajelzés,nem sípolás, hanem vmi halk kis prüttyögés. És minden tökéletesen működik.Ahol vettem azt mondták, hogy ez a self-test.Mondtam érdekes,mert a papírjaiban nem említenek ilyesmit, de mivel semmi gond nincs vele hagytam a fenébe.Csak érdekelne,nektek is kiad ilyen hangot?
  • domee
    #8
    Hát nekem ugyan semmit sem csipog. Szerintem élj a lehetőséggel és cseréltesd ki meghosszabítv a garanciát.:)
  • Borg
    #9
    Nekem sem csinál ilyent.
    Próbáld meg a BIOS frissitést, ha nem akarod visszavinni.
    Már van
    1010(original)
    1011 hivatalos (www.asuscom.de)
    1012 béta (www.hwhunpage.hu)
  • Spenser
    #10
    Nekem is Tusl2-cm van 1200 Cel 2 honapja semmi bajj stabill meg minden, ér valamit a bios frissités nekem1010 van most.
  • Borg
    #12
    netről ugyis frissebb INF updatet, és app.acceleratort tudsz leszedni..
    www.intel.com
    Bár XPhez kétséges, hogy hasznosak e, ha azod van..
  • Orgi
    #13
    Érdekes,mióta új procim van (tua 1000@1333) megszűnt a 3 csippanás bootoláskor...viszont hallottam ugyanezt a hangot 1 cusl2-n (úgy hogy a tulaja észre se vette addíg, míg fel nem hívtam rá a figyelmét)...azért érdekes..
  • Borg
    #16
    Nekem nem sipol, és 2-3mpnél már az XP logoja virit:)
    P3S 1133B/512
    és R8500.
  • Orgi
    #18
    Én még sose láttam a videókártyám bejelntkezését!!!Ez a lépés vhogy kimarad nálam, bármit is csinálok Olyan jó lenne látni, hogy Hercules 3D Prophet 4500
  • Pheel
    #19
    Bootolás közben nyomj ctrl+alt+del-t és láthatod :-O
  • Orgi
    #21
    Úgy se látom...bármit is csinálok, az a rész nekem kimarad...
  • Borg
    #22
    Valaki feltette már az új 2.2-es final Intel Application Acceleratort, illetve a legújab INF updatet?
    Hozott változást?
  • ATISoft
    #23
    Kipróbálta már valaki a 1014-es BIOS-t?
    Mert az ASUS honlapján már elég régóta beta állapotban van és 001-es verzióval.
  • Borg
    #24
    Liveupdatet érdemes használni?
    vagy maradjak a jóöreg dosos falshnél..?
  • ubi
    #26
    bazz!!!! tényleg csak 512mb ram-ot kezel?????neten és a leírásban is azt láttam!!!!!!
  • ubi
    #27
    rá tudtuk kötni
  • Borg
    #28
    az asus alaplapokon a HDD lednek külön 2 pinje van, a többitől elkülönitve, nem ott van mint a többi alaplapon...

    amágy tényleg max 512MB, de ez a 815ös chipset megkötése, nem a TUSL2C-é.
  • orion
    #29
    szesz. nekem is tusl2-c van egy 1.2-es p3-al, de már a második alaplapot nyúzom. az első egy lanparty-n megfeküdt. 512 rammal gts 32ddr live5.1, azonkívül semmi stabilitási gond. 1012-es bios-szal.
    jah, meg egyszer beletettem 512-nél több ramot. a gép beindult ugyan de amit a winy2k művelt... nem kívánom senkinek. még az ellenségemnek se...
  • lenta
    #30
    Hali mindenkinek! Valaki megtudná nekem mondani, hogy ebbe az alaplapba mi a maximum amit winchesterből bele lehet tenni? Mert szeretnék 1 200 gigás winyót de amíg nem tudom hogy kezeli e addig nem merem megvenni.
  • Inquisitor
    #31
    Tudtommal intel csak ATA100-at támogat ide felületen, ráadásul ez nem egy mai chipset. Vagy megelégdsz 120GB-os vinyóval, vagy veszel külön IDE vagy SATA kártyát a gépedbe, és arra kötsz egy nagy vinyót. SATA esetén még kellhet tápátalakító, meg SATA kábel is, meg ugye a PCI visszafogná.
    Egyéb áthidaló: Külső USB-s vinyókeret, de az 1.1-es USB miatt baromi lassú lenne.
  • ReTeK
    #32
    öcsém gépében 160as (Pata) van
  • lenta
    #33
    Köszi szépen az infókat!
    Szal akkor 160 mehet bala. hát ez is több mint a semmi.
  • kiss73
    #34
    Hi!
    Nekem a 80-as és a 120-as seagate mellett egy 250-es samsung is mükszik benne.
    Egyébként az i815-nél mérethatár a pénztárca bősége.
  • Inquisitor
    #35
    Készséggel elhiszem, és írt már rá adatot a 137GB feletti részbe?
  • ReTeK
    #36
    tegnap írt pár dvd-t mert már csak 300 mega volt szabadon