11
Ime legujjab muvem!
  • Sephi
    #11
    Aki segitene kijavitani szojon ma!
  • Sephi
    #10
    Mondom valaki valaja mar el hogy kijavitsa a szoveget vaz ! Kerem szepen!

    Ha akarjatok hogy fojtatasos legyen egy web-pedzsen akkor ki kell javitani mert en igy nem rakom fol!


    Web-Pedzs - az abbol all hogy ket naponta egy uj fejezet kerul fel:)
  • Sephi
    #9
    Gyerekek jo hirek! Hamarosan lesz honlapunk:) Csak kene valaki aki kijavitana rendesen a szoveget!
    Ha van szojjatok sziasztok!
  • Sephi
    #8
    A Site amire majd ketnaponta teszek fel egy egy uj fejezetet hetvegen fog mukodesbe lepni.

    Azok akik hajlandak lennenek nekem segiteni a helyseirasi problemaval szojanak mar. Ki kene javitani amit irok.

    Egyenlore 3 man dolgozunk a projecten.

    En irom. Zaphod (haver) A Site design es Lacika (masik haver) csinaja a grafikat hozza:) Lesznek tok jo 3d kepek a szereplokrol:)

    Es a tortenet-nek keresek cimet! Akinek van valami jo otelete mi legyen a cime szojon!

    En arra gondoltam hogy lehetne:

    Dilis Lovagok
    Terido Vandorok
    Vandorok
    Vandor Mese

    hmm? milyen... nem tudom mi legyen..
  • Sephi
    #7
    Nos ide irom! Mind aki kerte tole hogy kudgyem a fojtatast varni kell meg egy darabig mert nem tudtam irni bizonyos idegesegi alapotok miat. Olykor ugyanis semmi humorom:)

    Ugyhogy kedre kudom mindenkinek a folytatast! Aki akrja kerem kudjon egy emailt hogy Demo2 oksa? Vagy varjatok meg a jovo hetveget amikor ugyanis mar sitrol megy!

    Sziasztok!
  • Sephi
    #6
    Gyerekek! Velemenyt lehet kudeni ha jo:) Ha nem jo akkor eloszor gyozodjetek meg hogy csak mi vagyunk:)))
  • Marki
    #5
    Na, majd kedden elolvasom, mert most nincs sok időm..
    HY
  • Sephi
    #4
    Ormommel kozlom hogy mar 17 kopiat kuldtem el es abbol 15 en visza irtak hogy feltetlenul folytassam ezert az lesz hogy csinalok egy kulon siteot ahol majd mindenap frissitem uj fejezettekel a tortentet:)
  • Sephi
    #3
    Nah meg meg valami! Ha mar elkezdted olvasni probald nem abba hagyni es a " " reszekre figyej oda jol.
  • Sephi
    #2
    Jah es nem kerek velemenyt mert a torveny vedi!
  • Sephi
    #1
    Nos irtam ket fejezetet legujjab muvembol es hat demo valtozatban kiadom nektek is ha erdekel.

    Ez egy mese csomo angol humorral.
    alig van sor ahol ne lenne valami hulyeseg:)

    Helyesirasilag roszul alok most szolok szoval akit erdekel az ne irjon visza ilyet hogy hat helyesiras egy-es meg dumak mert nem fogadom el:)

    A tortenet Rick Drake , Forzental Drake fiarol szol.

    Akit olvasot mar ilyesmit annak tecceni fog

    Aki keri a demi versiot annak szolok hogy Office XP allat volt irva es nincsenek ekezetek es .doc formatumban van.

    Ha kell egyszeruen irjal egy E-mail a

    [email protected]

    es szivesen elkuldok egy peldanyt! Az elso 3 fejezetet.

    jo szorakozast:)