25
Teac 4x4x32 bol 8x8x32est
  • Rosep
    #25
    Nekem is W54E van, de még nem halottam, hogy CD-kből is ki lehetne olvasni fileba a firmware-t...
  • Pheel
    #23
    TDK? Yamaha? Pioneer? Freecom?

    Nehogy már ezeket ne szeressük! Ők is tettek az asztalra már pár dolgot.
  • Inquisitor
    #22
    Tudom senkit se érdekelt az előző hozzászólásom, de megjegyezném, hogy PPéter-t megkérdezve írtam: NEM LEHET megcsinálni.
    Ha egyikünknek sem hisztek, hát én feladom :)
  • premieer
    #21
    Hi!

    Nekem egy TEAC CDW54E 4*4*32-es Cd íróm van közel
    három éve.Cd-t még nem rontott,szóval nemoskára
    ha újjat veszek az valószínűleg TEAC lessz megint.Én frissítettem a firmware-ét nem is egyszer,és mindig jó volt,és most is jó.
    Szóval szerntem csak a hozzá való firmware-vel
    frissítsetek,mással ne!Pl.: ne 8*-val!!!!
    Nagyon elfogjátok rontani.Örüljenek sokan,ha jó az író.PHILIPS,LG TEAC melett szóba sem jöhet.
    Nem rosszak,de a TEAC az proffesszinális CD-író.
    A PHILIPS-ről én még jót nem halottam,főleg
    ezekről az OEM 4*-es írókról,3 haverom vett
    a T*SCOBA,de mindek volt már kicserélve,mert
    elromlottak,és ez komoly!!!!!
    Nagyon szar írók.....
    Íróból ASUS,TEAC,PLEXTOR,esetleg Lg.
    Semmi más,ha jó írót akartok.
    ez tapasztalat
  • szucsati
    #20
    Veriel: te megcsinaltad ezt a varazslatot?
    es a cdw54e-vel?
  • Veriel
    #19
    Enyem se olvasta ki (de nem is kellett).
    Nem is tudom, van-e olyan, ami kiszedi.
  • Lulu
    #18
    Vigyázzatok az én flash progim nem olvassa ki, csak felülírja a régit! Ha nincs meg az eredeti nehéz lesz helyreállítani!
    Az enyém Philips 4x4x32!
  • Veriel
    #17
    Hehe, nem eleg, hogy CD-ket masolsz, mostmat a CD irot is masolni akarjatok??
  • szucsati
    #16
    Ugy ertem, hogy lementeni a firmwaret, nem pedig a gepbol kiszedni a meghajtot {8-)
  • Veriel
    #15
    kalapacs?
  • szucsati
    #14
    Nekem van egy ismerosom, akinek van 8/8/32-ese
    csak mondjatok meg, hogy tudja kiszedni, megprobalom ravenni, es elkuldom nektek a firmwaret!
  • Veriel
    #13
    Sok bator ember... ti is imadkoztok flasheles kozben? ;)
  • Maestro
    #11
    Ha valakinek lenne egy 8x8x32 es abbol ki lehetne olvasni a firmware-t.Ha valakinek van ilyen irjon.
  • Maestro
    #10
    Honnan vetted hogy kulonboznek?En biztosan tudom hogy ugyanaz a ketto ha lesz firmware en updatelni fogom es tuti hogy mukodni fog!Amugy nemhiaba nem talani firmwaret hozza.
  • FreeHome
    #6
    Én megpróbáltam a CDW514E 8x10x32-es firmware update-et, és azt írta ki, hogy nem találja a cél meghajtót.Tehát először az update programot kell átírni, hogy ne CDW514E meghajtót keressen, hanem CDW54E -t,de ennyit nem ér az egész.
  • FreeHome
    #4
    A CDW512E 8x10x32- es cd író firmware-je vajon jó?
    http://www.teac.com/DSPD/TechSupport/Firmware/ide_f.htm
  • Maestro
    #3
    Erre konkretan nem tudok peldat de a cd-irok topicban tobben is csinaltak mas markakkal pl lg 4x4x32 8x4x32
  • Maestro
    #1
    Hi!
    A teac 4x4x32 cd irobol 8x8x32est lehet csinalni ugy hogy hogy a teac 8x8x32
    firmware-t foltoltod a a cd-irora.A 2 cd iro felepitesben tejesen azonos csak
    a firmware kulonbozik.Erdekes modon sehol nem talatam a neten 8x8x32-es firmare
    updatet pont emiatt.Mas cd olvasokhoz es irokhoz persze firmware de ehhez nincs.
    Ezert ha valaki tudna egy firmware-t 8x8x32-eshez akkor kuldjon egy linket vagy meg
    jobb lenne ha elkuldene.Elore is koszi.