18
Te babonás vagy? Dehát mi is ez tulajdonképpen?
  • Pink Tiger
    #18
    én láttam egy vásárban egy babona ellen védő nyakbakasztható talizmánt :D
  • dewdew
    #17
    de jo nektek, hogy ilyen gondtalan fiatalok vagytok...

    babona? Nekem negativ babonam van, szeretem a dolgokat pont forditva csinalni. Pl szeretem a 13-as szamot, Ha latok egy fekete macskat az ut szelen, akkor azt kivanom, hogy menjen at elottem, ha valahol fel van allitva egy letra, akkor direkt alatta megyek el, ha kemenyseprot latok, akkor nem fogom meg a gombomat, es soha nem kopogok le semmit, mert az hulyeseg. stb-stb-stb. Erdekes, meg semmi bajom nem lett.
  • ipszilon
    #16
    és miből gondolod, hogy adok is! azért azt ki kell érdemelni!:-)
    amúgy miért szabad most neked mindent?
    pusz
  • Hitm@n
    #15
    Bocs,hogy kicsit elkéstem a felköszöntéssel...

  • Hitm@n
    #14
    Isten éltessen sokáig,füled nőjön bokáig! :)))
    Azért kérdeztem,mert én meg 29.-én töltöttem a 19-et...(hú,basszus,elárultam,hány éves vagyok:))
  • Dikkma
    #13
    Nagyon köszönöm, Naja és Lazarus ha jól tudom fiúk, így tőlük nem, de ipszilontól akkor egy puszit is beseprek. Ugyanis nekem most mindent szabad :-))
  • ipszilon
    #12
    Boldog Szülinapot!!!! Happy Birthday!! Joyeux Anniversaire!!! Buon compleanno!!!!
  • Lazarus
    #11
    Remélem jól meghúzták a füled!
  • Dikkma
    #9
    Na most őszintén: megvan
    HÉ!
    Kereken most!! Ugyanis fél hétkor születtem...
    szóval behúzva a második iksz!
    Fél hét van!
    A szülinapomat is itt töltöm :D
    Csináljunk egy boldog szülinapot dikki (ez a nevem) topicot! :)
  • Efreet
    #8
    Dikkma: boldog napot neked.

    Babona... hmm... szerintem nem babona, hanem pár embernek túl erös a tudatalattija, és rásegít dolgokra. Dilije mindenkinek van valami, és vannak dolgok amiket valamiért nem tesz meg, vagy mindig megtesz, de ez szerintem nem több, mint az általános rendszerszeretet ami mindenkiben benne van. plusz Karma, plusz elözö életek tapasztalata, plusz...
  • Hitm@n
    #7
    Na most őszintén hány éves leszel holnap?
  • Dikkma
    #5
    A nyakláncom az elmúlt egy évben egyszer, egy röntgenezéskor került le rólam, és most már nicns is kedvem levenni, pedig régen minden fürdéskor alváskor levettem... most asszem egy ilyen kis hülyeség lesz és nem vetem le többé.. :-)
  • Dikkma
    #4
    Én semmiben nem hiszek, de életem legrosszabb időszakát élem, és a 777sms-en pont az én csillag vagy milyen képem van kiírva (vízöntő; holnap vagyok 20 éves :-) )
    és bűntet, egyszerűen a történésekkel tökéletes összhangban van! Ami éppen velem történik, azt írják (pár napig. már nem. de írták.)
    Szóval hülyeség, de most pont úgy jött ki, hogy rámillik, és ez segít egy kicsit.
  • ipszilon
    #3
    Mindenkinek kell, hogy legyen vmi dilije és ha hisz benne, akkor neki ez a garancia! Es lehet, hogy tényleg elvesztené a nyereményét, ha azt is megjátszaná!:-)
  • [HUN]kwega
    #2
    Van, aki ha nyer vmilyen szerencsejátékon, a nyereményét semmiképp nem játssza el. Állítólag azzal semmiképp nem nyerne. Szerintem ez hülyeség. Lehet, hogy egy szakorvos beteges kényszerképzetnek mondaná.
  • ipszilon
    #1
    Hmmm... babona! Nem, nem vagyok az a típus, aki ha lát egy fekte macskát egyből megijed! (na jó ma is láttam egy fekete varjút és egyből elkaptam a tekintetem róla, de egyébként nem vagyok annyira az).
    Persze vannak kabaláim: egy gyűrű meg egy nyaklánc! Ritkán esik meg, hogy ne lenne rajtam az egyik, és ha úgy megyek el otthonról, hogy elfelejtem őket, akkor ideges vagyok!