38
c
  • CSOCSO
    #1
    Csummika...a mostani pc guruban van egy konzolteszt valaki bescannelné és feltenné a netre? vagy rámküldené emailba?:) köszi helló!
  • Dikkma
    #3
    :)
    Én is megvettem, pedig nem szoktam, de egy Unreal-ért megéri!
  • CSOCSO
    #4
    megvettem elolvastam...
    az unreal nem nagyon érdekel...a nascart visznt meg kell szereznem:) no midnegy..szal látszik hogy az x et nem fikázzák csak dicsérik ami nem azt jelenti hogy az x jo...hanem azt istenitik mert pc alapu meg hasonlo..ha valami a gc ben hba akkor ezt irják: sajnso a ra egy kcisit alacsony ezért ez és ez van..mig az x nél? a ram egy picit kicsi de ne is érdekeljen senkit...
    hm..
    kapjátok be... amugy összevetve: az xbox egy nagyon kicsivel erősebb a gc nél..tényleg max 1-2 millio poligonnal....
  • him
    #5
    VAn benne Unreal ?!?!?!?
    Valaki nem szkenneli be nekem ??
  • Dante
    #6
    Csocso: mindig a kifogások...
  • Dikkma
    #7
    Nem Unreal Tournament, hanem Unreal. De van!
    Nem scannelem be, mert az újság szerzői jogvédett. Ugyanígy, nem rakhatjátok be ide sem, gondolom. Menjetek könyvtárba, ott van mindenféle újság..
  • liquid
    #8
    Unreal-em már van, kösz. Mit írnak mi lesz a fullos game a következőben?
  • Rincewind
    #9
    Abe's Exodus 2 CD
  • Dikkma
    #11
    Sztem is a pénz beszél, a kutya ugat, de ez van :-)
    És amit mondanak benne, nevezetesen: MO-n a potenciális játékvásárlók száma több százezerre tehető, a PC-Guru a legnagyobb példányszámú, a maga 22-23 ezer eladott példányával. Tehát mondhatnak amit akarnak a Zoo Tycon szintű játékról, ha a játékeladási listán mégis megelőzi a RTCW-t (ez most csak egy általam írt hasonlat volt, de tény, a The Sims összes eddig megjelent változata ott van az USA-beli eladási listák első 10 helyezettje közt).
    És fulladjanak meg, hogy az Outcast, az Abe's Exoddus is megvan már! :)
    Most érek oda, hogy a régen megszerzett játékaim visszaköszönnek a PC-Guruban, mert annyi idősek..
  • liquid
    #12
    Abe? Akkor a jövő hónapban is kimarad. Nem is tudom, hogy van e olyan 2-3 éves game, ami miatt megvenném... Maga az újság amúgy korrekt, de ennyi pénzt én inkább könyvásárlásra szánok, egy gamemagért sokallom.
  • Deajka
    #16
    Milyen típusú az Abe's ?
    A gamestarban viszont a ground control lesz .
    Játszott vele valaki ? Ha igen milyen?
    Az újságban nagyon futtatják.
  • Laalee
    #17
    ha a gémszart olvasod ott azt mondjak hogy ok a legnagyobbak ha a gurut akor ok :)
  • Dikkma
    #18
    Abe-->platform, vagy mi, szal oldalról nézed mint a mariot.
    magyar ember-->hát éppen ez az, hogy hiába szar a deer hunter, hiába húzzák le az újságban, mégis első lesz..
  • liquid
    #19
    A Ground... annak idején nem volt rossz, sőt!(3d-s rts egyébként), de mai szemmel nézve sajna már nem egy nagy etwas. (Ez a baj a régebbi gémekkel: én is épp most jutottam hozzá a Messiah-hoz [vidkártya mellé volt bundle] arra emlékeztem, hogy a maga idejében grafikai csodának számított- most meg már inkább csúnyácska- bár maga a játék ettől függetlenül még jó)
  • GAMECUBE
    #20
    jaja feltetel nelkul:)
  • GAMECUBE
    #21
    nem kifpgasok, szerintem meg pont a GC az erosebb az X nel 1-2millio popligonnal.
  • CSOCSO
    #22
    hjo tegyük hozzá álitólag a gc 4 szeres texturázással ha jol számolom kb minig minimum 2 fény de ez több is szokott lenni hosz az rs2 ben ide oda cikáznak a lézerek,,,és eléri a 20 millát... xbox 18 milla poliognt tud 3 fényforással meg texturákkal....
  • GAMECUBE
    #23
    errol van szo, Xbox nem tud akkorat loni:)
  • Lazarus
    #24
    A Guru csak arra jó hogy elmennyen a matek óra bár én csak a Hardver, levrov, Grab rovatot olvasom meg néha a jobb játékokat
    A Guru 2002es Design-ja szerintem szánalmas (3évvel ezelőtt még oké lett volna) :(

    a CDt nemtom milyen mert nem az enyém a guru hanem a haverom szokta behozni

    a konzol cuccok szerintem nem nagyon illenek a guruuba arra ott van a 576 konzol akinek az kell akkor vegyen azt..


  • GAMECUBE
    #25
    lAzarus:9
    Nem veled orultkodtunk a Gumiszobaban?:)
    mit iszik egy atlag Lazarus:P
    es tarsai:)
  • Lazarus
    #26
    hát ja, de én nem mindig olyan vagyok ám
  • GAMECUBE
    #27
    helyes:)
    majd megyek meg:)
    reg voltam ott:)
  • Blasta
    #28
    Azt tudjuk GC, hogy szerinted a GC MINDENBEN veri az X-et. De semmi gond. Ehez már hozzászoktunk (CSOCSO legalább a realitás talaján mozog )
  • CSOCSO
    #29
    azé nem veri mindenben...XGPU ilag egy kcisit erős már mondtam nem sokban egy kicsikét...1-2 milla poligon...de cpu ilag elvileg a gc a best... bár ki tudja mire lenne képes a ps2 ha nem lenne egy két dolog elbaszva benne...azé én fejbe löném magam a sony elnöke miatt..kijön egy jo konzoltalán verné az XBOXO-t ":))"
    erre van penne bár dolog ami lentartja a dc nél:) nahjó azé nem ilyen szar a helyzet...majd a turokba megláthatjuk mit tud a kis ps2-t..azé ott lesz erdő rendesen...
  • Blasta
    #30
    Ma olvastam el azt a bizonyos Guru-s cikket végig. A PS2 teljesítményét állítólag egyelőre a játékok csak 25%-ban használják ki. Csak olyan baszptt nehéz programozni, hogy nem éri meg a bele feccölt meló!
  • CSOCSO
    #31
    nem jol olvastad!! a memoriát használják ki 25% osan!
  • CSOCSO
    #32
    méghozzá az ee belső buszát használja csak ki 25
    %ban..
  • Inquisitor
    #33
    "Lehet hogy csak álhir de én úgy tudom, hogy a Pc-Guru nál azért nyomják ezt az x-box ingyen reklámot mert kaptak valakitől egyet, és annak jól jönne ha sok szépet mondanának róla!"
    Hmmm. Hát 400.000Ft-ért aztán tényleg tisztára ingyen van :)
    Ráadásul nem az újságé, hanem egy ismerősüké, igaz vett mellé egy KOCKÁT is :)
  • harcu
    #34
    Ground Controll lesz benne? Ne már. :((( Most vettem meg, igaz, adták hozzá a Dark Conspiracy-t. Amúgy marhára kirly játék, csak egy kicsit erősebb gép nem árt alá, mondjuk úgy 700 MHz kell neki.

    Szóval ez egy realtime 3d stratégia, ahol nincs termelés, meg bányászat, csak a harc. Kapsz fix számú egységet - ezeket variálhatod - , aztán ledobnak a terepre. Itt írthatod az ellenséget, rombolhatod a bázisát, stb. A sztory nagyon profi, 2x15 küldetés (a 15. után igen érdekes váltás van benne). A játékban NEM LEHET menteni. Ez néha kellemetlen lehet.

    UI: A repülők használhatatlanok, de a heavy tankok királyok.
  • harcu
    #35
    Ja, szerintem a grafikája is jó. Nekem nagyon tetszik.
  • zola2000
    #36
    Mi bajotok a gamecubeal, a tuningolt változatából többet adnak el mint ps3ból és x360ból együttvéve.
  • Seth
    #37
    Dátumokat figyeled? XD
  • zola2000
    #38
    Igen, de akkó se értem :)