62
ALIEN...
  • Hitm@n
    #21
    Egységben az erő!!! :))
  • Dikkma
    #20
    Na. Vmi ilyesmi. Ketten csak összehozzuk :)
  • Pheel
    #18
    ehhe. Jó volt :)
  • Hitm@n
    #17
    Már elmúlt éjfél,de Csocso még pojénkodik :))

    Jó a vicc,még nem hallottam.
  • CSOCSO
    #16
    ez ugy van hoyg az emberek felmennek a nostromora és látják a szörnyeket erre megszolal az egyik: Te a földön ALIEN?? ( él ilyen?)
    és nagyon régi vicc
  • Hitm@n
    #15
    Én is hallottam,miszerint a Predatorok hozták létre az Alieneket,hogy szétszórva őket 1-2 bolygón,majd visszatérjenek később(mármint a Predatorok) és vadászhassanak rájuk.
    Szerintem nem minden úgy alakult,ahogy a Predatorok tervezték...
    Amúgy még egy ilyen témájú könyvhöz sem volt szerencsém,de mihelyest látok valahol,azonnal megveszem/kikölcsönzöm.
  • Totya000
    #14
    a neve azert Alien, mert a foldon nem el ilyen.
  • CSOCSO
    #13
    amugy S.Jockey meg milyen faj honnan van az ottan? erről semmi hír?amugy várom a filmet!
  • Dikkma
    #12
    Hát mivel valami olyasmi van, hogy a Predatorok teremtményei az alienek. Szal van egy bolygó, és oda mennek a Predatorok. Leszállnak páran, és írtják a népet. Mint a Predator filmben az embereket. Rejtőzködnek, olyan mint az amerikai kommandós a dzsungelben.
    Szal van közük egymáshoz :-)
    ASSZEM! Én vmi ilyesmit hallottam.
  • Waterhorse
    #11
    Egyébként mindig van egy kis sejtetés, hogy egy univerzumban léteznek. Gondolom mindenki tudja aki látta a Predator 2-ot hogy a végén ott van a kifözött fej. Aztán az Alien 1-ben meg az a hajó amit az elején találnak az egy Predator hajó.
  • netrunner
    #10
    Én egy Aliens vs. Predator filmet néznék már meg!!!
  • Hitm@n
    #9
    Hú,de király lenne egy Predator 3.

    Mondjuk,az Alien 5-öt sem hagynám ki :))
  • Coine
    #8
    Jaj az nagyon jó lenne, mind2 !!!

    Megvan a hír a lenti linkről !

    2002. JAN. 26. Alien 5. ???


    Félek, hogy ez is csak ugyanolyan beugratás, mint amilyen a tavaly év első negyedében keringett...
    Mostanság mutatták be Amerikában a Black Hawk Down (Sólyom Végveszélyben) című Ridley Scott filmet, és a vele készült interjúk közben természetes módon felmerülnek kérdések az ALIEN sorozattal kapcsolatban.
    Scott, bár nem 100%-os válaszokat adott, elmondta, hogy talán, szivesen, lehetséges, hogy megcsinálná () az Alien ötödik részét, és akkor abban több mint valószínű, hogy az idegenek eredete lenne a középpontban. Hogy hogyan keletkezet ez a faj, és mit kerestek a Space Jockey űrhajójának fedélzetén...
    Na. Majd elválik...


  • Dikkma
    #7
    Inkább úgy mondom, hogy erősen gondolkoznak a történeten, szóval 100% hogy lesz. Amúgy Hardwired, meg minenhol ezt mondják. Lesz egyébként Predator 3 is!
    Eddig olyanon gondolkoznak asszem, hogy a faj kialakulását, elterjedését mutatják be, szal nem Kripli, meg az ő történetének folytatása.
  • Coine
    #6
    Honnan az infó ?
  • Dikkma
    #5
    Lesz Alien 5, kira!
  • CSOCSO
    #4

    :)
  • Pheel
    #2
    Baba ROTFL, de jó 5let ez a fórum. :)
  • CSOCSO
    #1
    nyah tuttok oldalt ahol van rola sok kép? ha lehet akkor rajz kép...mert aza baj hogy élethű igazi képek nem nagyon vannak róla amit el lehetne nézegetni, tanulmányozni..nem lehet kapni itthon 40 centis alien babát?
    /\ L | = N rulez!