41382
ATI vs Nvidia

***** Tesztek 1 *****
Tesztek 2 *****
Tesztek 3 *****
Tesztek 4 *****
Tesztek 5 *****
Tesztek 6 *****
  • PLackó
    #7557
    bocs hogy ide írok de nem tudom hova sírni bánatom.
    ez mitől lehet?elküldtem gariba a 9600XT-m mert játékokban néha hibázott,most hogy visszaérkezett ilyen hatalmas hibák vannak.de van amikor semmit nem látok a csíkoktól.ez mitől lehet?ha nincs fent driver minden ok,de ha felrakom bármelyiket ez történik.KÉP
  • Rip
    #7556
    No, akkor varok meg, es figyelem az arakat.
    Kosz mindenkinek!
  • Pontius #7555
    Válasz ITT
  • Akuma
    #7554
    nem, hanem a geforce 7600 -ra kell várni
  • fatallerror
    #7553
    az árak rendeződése miatt is meg ki tudja,lehet ha következő generációt választod majd,de ez pénztárcától függ,mennyit szánsz a vásárlásra?
  • Rip
    #7552
    Khmmm...
    Akkor megiscsak varok....
    De tipusra ok? Tehat csak az arzuhanasra erdemes varni, ha jol ertem.
  • Rip
    #7551
    Hmmm, azt hiszem, hogy csak lecserelem en, jobb az :)
  • AlieN911
    #7550
    igen:) énis ezt teszem:)
  • fatallerror
    #7549
    nemsokára jönnek az új generáció képviselői,érdemes lenne megvárni
  • Rip
    #7548
    Sziasztok!

    Egy gyors kerdes:
    Megeri lecserelni egy Ati9600XT-t egy 6600GT-re? Vagy inkabb varjak meg?

    Elore is kosz!

    bye
    Rip

    U.i.:Ha mar volt ez tema valahol, akkor persze eleg egy link vagy utalas.
    (sajnos nincs idom visszaolvasni, bocs)
  • Bendegoose
    #7547
    Már azt is próbáltam
    ...
    B:
  • NeoMaN
    #7546
    kötéllel meg sámlival
  • Bendegoose
    #7545
    mivel lehet felhúzni egy kicsit a magon, és a ramon..
  • Bendegoose
    #7544
    de mi?
  • Punker
    #7543
    ott valami geb@sz van.
  • Bendegoose
    #7542
    Hi,
    Az létezhet, hogy Athlon XP 2.8 Barton, 2GB 400MzhDDR, 6600GT Inno(77.77driver), csak 1227 pontot érjen el 3DMark05-ben

    Dráma..
    HELP...
    B:
  • Ramore
    #7541
    mondom, én csinálnék reklámot egy olyan cégnek, akik olyan korrektek, mint ahogyan azt te leírtad. csak én sajna nem ismerek ilyet, de félek te sem, mert ugye azért nem titok egy jó üzlet címe? vagy fekete termékekkel foglalkoznak, hogy nem reklámozhatod?
  • Ramore
    #7540
    nem is adja meg magát, az ideális 40-60C között.
  • Ramore
    #7539
    az a 100C inkább 120C, és hidd el nem tesz jót neki hosszú távon. egyszerűen ilyen kártyákra nem jó megoldás a passzív hűtés. én csak leírom, amiket hallottam róla, ha neki az a kártya kell, akkor megveszi és kész.
  • stp4trick
    #7538
    HA jól vettem ki laptop játékra? Eleve nem az igazi, bár a mostaniak már... Ki tudja?
  • Akuma
    #7537
    egy jelenleg 32ezer forintos kártyát meg nem féltenék, ha mondjuk 3 év múlva megadná magát... akkor már úgyse érne semmit és úgyis cserére szorulna... hozzá kell tennem: Gigabyte nem adja meg magát :)
  • Akuma
    #7536
    igaz, hogy 100 fok felé ugrik a hőmérséklete, de ez nem hal meg 80 fok fölött, mint egyes márkák, pl inno3d
  • Blasta
    #7535
    Értem, köszönöm a választ!

    Viszont a srác abszolute nem guru, nem ért a témához, azt szeretné ha minden flottul menne a gépen, szal lehet, hogy inkább másik radeonnal szerelt notit kéne vennie nem?
    Vagy elég annyi, hogy lecibálok egy újabb Catalyst-ot és azt felpakolom neki aztán csókolom?
  • Breki33
    #7534
    Ezt ugye nem komolyan mondod? P

    Ahová évek ótas járok, ott vásárolok jóhogy próbálnak segíteni, de nem vadidegennek, főleg nem pestinek akinek csak egy kártya kéne :-)

    Van itt elég bótos miért nem őket nyúzod P
  • Ramore
    #7533
    bánom is én hol, csak segítenél a többieknek, ha adnál egy-két ilyen bolt címet. ha én ismernék ilyet, akkor biztos megosztanám a többiekkel.
  • Ramore
    #7532
    a passzív hűtéssel olyan 100-120C-os lesz, ami kimondottan jót tesz majd a kártyának főleg hosszú távon.
  • Inquisitor
    #7531
    ATI Mobility FireGL 5000
    Nincs semmi hézag, ez az X700-as FireGL verziója, ha valami gebasz van a FireGL driverrel (ami köztudottan SOKKAL gyorsabb pl. OpenGL-ben, de játékra nem olyan jó), akkor fel kell tenni helyette Catalystot és kész. Persze vagy trükközni kell, vagy kell hozzá egy kis módosító program, esetleg eleve valamelyik módosított Catalyst verziót teszi fel az ismerősöd, és menni fog minden :)
  • Bendegoose
    #7530
    Thx,

    B.
  • Akuma
    #7529
    házba teszel egyel több ventit és kész
    mennie kell venti nélkül is, nem működő kártyát gigabyte nem ad el!! :)
  • The Fugitive
    #7528
    http://www.zipzoomfly.com/images/Enlarge_image/large/324543_A.jpg
    ezt pedig 42000Hufért találtam. tudom, Asus az márka, de mégis melyik lenne a jobb? ahogy néztem a Gigabyte csak passzív hűtéses. ez elég lenne neki? vagy lehet rá szerelni ventilátort?
  • Akuma
    #7527
    annyiért több, mint jó
  • The Fugitive
    #7526

    Gigabyte GeForce 6600GT VIVO, AGP 128MB HDTV DVI
    ez egy jó kari? mert találtam egyet 33000Hufért, és nagyon remélem, hogy nem elírás!!
  • Pontius #7525
    Asusnál nem csak a +programokat hanem a nevét is meg kell fizetni...
    Hardverben nagy különbség nincs, tuningot yól bírja (legalábbis az enyém bírta)
    szvsz, nyugodtan meg lehet venni innot.

    Hűtést sem kell rajta cserélni (szóval nem kell +költségekbe verni magad) csak egy kis ész és ügyesség kell hozzá...
  • Bendegoose
    #7524
    Hi,
    Mit gondoltok szabad INNO3d-t venni, konkrétan 6600GT, és vajon csak attól olcsobb, pl egy ASUS-nál 10eHUF-al mert nem raknak mellé kilónyi programot/játékot, és egyébb átalakító kábeleket, stb,stb, szóval nem akkor mértékű a terméktámogatás?
    vagy maga a hardware chipset, és ram egy lassabb, gyengébb cucc???
    Thx,
    ui.
    gyors szakértői választ várok,
    köszi,
    B.
  • Blasta
    #7523
    Hopp, szorri.

    Mobility V5000
  • Inquisitor
    #7522
    Melyik FireGL? Mert nem mindegy ...
  • PLackó
    #7521
    visszajött nagy nehézségek árán a kártyám a gariból,erre rosszabb mint volt...nyugodt vagyok..
  • Breki33
    #7520
    vidéken? P
  • Blasta
    #7519
    Szasztok!

    Egy barátom szeretne notebook-ot venni, amivel játszhat is.
    Ajánlottak neki egy gépet, amiben egy 256MB-os FIRE GL proci mozog.
    Kérdésem annyi, hogy fog-e tudni ezzel játékokat futtatni normális sebességgel, effektekkel, vagy beszéljem le erről a noti-ról, mert ez a proci inkább a 3D grafiaki progikra van kihegyezve?
  • Ramore
    #7518
    a többiek kedvéért írhatnál egy-két ilyen jobb helyet.