41382
ATI vs Nvidia

***** Tesztek 1 *****
Tesztek 2 *****
Tesztek 3 *****
Tesztek 4 *****
Tesztek 5 *****
Tesztek 6 *****
  • Csaba
    #11407
    Inkább az eladónak kéne fizetnie neked azért, hogy azt a szart rádtukmálhatja.:-)
    Kb. ennyiért (vagy esetleg 2-3 ezret hozzácsapsz) veszel egy ÚJ 6200-ast, ami szintén nem nagy szám, de azért az 5200-asnál jobb...
  • [NST]Cifu
    #11406
    Milyen proci az a 2500Mhz? Milyen foglalatú videókártyát tud fogadni az alaplap (AGP vagy PCI-Express)?
  • mokkachini
    #11405
    1GRAM-os 2500MhZ-s géphez milyen kártyát érdemes vennem?Van rá 60-70-ezrem.Vennék 512-es de nemtom várjak e amíg azokból is lesz ilyen árú ami vizsont fasza meg kompatibilis a játékokkal.
  • Inquisitor
    #11404
    "meg van védelmeselosztóme (az se ér szart se)"
    Nem tudom milyen lehet neked, de márkásaknál válallnak rá 10-30.000 euroig garanciát, hogy ha "szart se ér", akkor pengetnek.
  • Punker
    #11403
    a 3-as megállapítás itt a helyes

    túlfeszvédős szünetmentes nem pénz egy 300-400 ezres gép mellé és jobb félni mint megilyedni.
  • Sir Quno Jedi
    #11402
    1. leszarom mit véd, más okból is kinyúlnak a zeszközök úgyis előbb, meg van védelmeselosztóme (az se ér szart se)
    2. nem érdekel a fogyasztás
    3. hülye vagyok
  • Punker
    #11401
    ilyen gép mellé miért nem raktok szünetmentes? megvédi a cuccot ha gond van és méri a fogyasztást.......
  • [NST]Cifu
    #11400
    Egy Chieftec 420W-os táp visz el nálam minden további nélkül egy A64-et 2giga rammal, egy GeForce 7900GTX-et, 5 HDD-t, két DVD-írót plusz ventik (CPU hűtő, 3 házventi és 4 vincsihűtő) és fénycsövek ill. egyébb apróságok...

    Fogyasztásmérőt lehet venni pl. a praktikerben vagy media marktban, számolja mennyi az aktuális fogyasztás, illetve a kWh értéket.
  • Sir Quno Jedi
    #11399
    Jah, nálam csak a RAID-ben 4 HDD van...
  • ati2002
    #11398
    Egy üveg sörnél többet ne adj érte!
  • DJviolin
    #11397
    Nálam van egy használt Geforce FX5200 128mb 64bit DVI+TV OUT -os videókari. A kérdésem az, hogy vegyem-e 6-8 ezerért?
  • ChevyG work
    #11396
    jah két nagyobbacska hangfal --(2 régebbi videoton, és egy nagy asztali hangfalbol átalaki6tott erölködő) is a tápjol szivja az áramot
  • kirol
    #11395
    Csak gondolom. Pl. a videókártya miatt.
    Nagyon érdekelne, mi kellene ahhoz (milye nműszer?), hogy meg tudjam azt, hogy pl 1 óra használatért hány forintot kell fizetnem.
  • [NST]Cifu
    #11394
    Ez miért falja az áramot? Egy rendes 400W-os tápnak is ki kell tudnia szolgálnia egy ilyen gépet...
  • kirol
    #11393
    Az én gépemben is Codegen (DualFan 480W) van. Pedig ez a konfig gondolom falja az áramot.
    + 3 CD/DVD, 2 HDD, modem, hangkari, TV-tuner, +ventik , stb.
  • ChevyG work
    #11392
    nem abban a konfigban ami az aláírásomba van:)


    a valódi: athlon 2400+, 2x256mb sd, 9800se (pro),160gb samsung, 80gb samsung, 1 dvd olvaso, és 1 cd iro
  • Inquisitor
    #11391
    Állítólag a 400W-os tápjaik még annyi kakaót se adnak le, mint a 300-as tápjaik, és már az se volt egy életbiztosítás. Azt senki se állította, hogy MIND tönkremegy és felrobban, csak igen sűrű.
  • Punker
    #11390
    de milyen géppel könyörgöm? 100W-ot evő irodai gépet persze hogy kiszolgál.....
  • ChevyG work
    #11389
    hmmm, akkor biztos nálam van valami rendellenesség, mert 3 év 20 nap és semmi baja!

    1 nagy állt.suliba dolgozok, és vannak az emlitett ház(+táp)-bol és azokkal soha, semmi bajság nem voltz -bezzeg a többivel!
  • [NST]Cifu
    #11388
    Nekem volt. "Csak" a fél gépemet vitte el. Azóta azt vallom, hogy túl szegény vagyok ahhoz, hogy ilyen olcsó cuccot használjak. :)
  • izb
    #11387
    aggig jó míg nem látod,nem érzed,és nem égeti le a gépedet.
  • Punker
    #11386
    nem és nem is lesz, túl sokat láttam megdögleni :)
  • ChevyG work
    #11385
    volt már codegen-ed?
  • Punker
    #11384
    elméletileg elviszi, d eérdemes cserélnie, mert codegen nem a megbízhatóságáról híres.
  • Kövesdi A
    #11383
    hi az lenne a kérdésem hogy az unoka tesomnak van egy gépe és szeretné a mostani Gf 440-es kártyáját aszem ha ez van neki de egy elég régi kártya

    na szoval szeretne venni a gépbe egy Gf 6600 gt veni AGP-ben
    egy 512-es 333 mhz-es ramal csak nem tudom hogy vajon a 300 watt-os táp ha az van neki aszem igen rádásul Codegen táp de mindegy

    na tömör kérdés hogy vajon ez a táp el visszi-e még a 6600 gt vagy esetleg egy új tápba is be kéne rúházni
    előre köszönök minden választ !
  • Punker
    #11382
    hozzá tenném ez volt a többség arányaiban akik anno nálunk vették.
  • Punker
    #11381
    hát ja azokra, akik ingyen vitték a fényképezőgépeket meg akik 6800 Ultra-t és társait vettek, esetleg 19-es TFT -t.
  • Inquisitor
    #11380
    Bizonyára sok ember volt képes egy 100-150.000-es konfig árát visszaigényelni a minimálbéres (+/- 20.000Ft) fizetése után :(
    Szóval az az ingyen erős túlzás. Csak olyanokra igaz, akik állatira nem voltak rászorulva ...
  • Punker
    #11379
    azért az elején ingyen adták ne felejtsd el.
  • NeoMaN
    #11378
    Igazi fasza kis sulinetakcijó magyaroknak.
    Duplaáron szart, el se adhatót!
    :)))
  • Inquisitor
    #11377
    "Csak a számla nem elég?
    Szerintem nem kell magát a terméket megtartani.
    Vagy igen?"

    Igen és nem. A számlát KELL 5 évig megörizned, a gépet CSAK 3 évig nem adhatod el és nem módosíthatod :)
  • Bala10
    #11376
    Jó, csak teszem azt, veszek egy nyomtatót, ami kiesik a kezemből és darabokra hullik. Akkor az alkatrészeket 5 évig örizgetnem kell? Ez tök hülyeség. :)
    Na de mindegy. :)
  • balu666
    #11375
    El nem adhatom, de ajándékba bármikor....
    Bizonyítsa be, hogy én pénzt kaptam a termékért....
  • Punker
    #11374
    lol pont az a lényeg hogy az alkatrészt nem adhatod el.
  • Bala10
    #11373
    Csak a számla nem elég?
    Szerintem nem kell magát a terméket megtartani.
    Vagy igen?
  • Inquisitor
    #11372
    Nem, de ha vásárlást követő 5 éven belül ellenörizni akarja az APEH, hogy nem e követtél el adócsalást a Sulinet visszaigényléseddel, és nem tudod felmutatni mire is igényeltél vissza ...?
  • Vakeraka
    #11371
    és megbüntetnek?
  • reaper4
    #11370
    pénzhez jutsz :)
  • Vakeraka
    #11369
    és mi van ha eladom?
  • NeoMaN
    #11368
    Sulinetes cuccot nem adhatsz el.
    :))))))))))))))

    Amúgy 25-öt nem ér szvsz egy 754+AGP+sempron-os cucc.
    Ettől függetlenül eladhatod ennyiért, ha találsz rá vevőt. :D