41382
ATI vs Nvidia

***** Tesztek 1 *****
Tesztek 2 *****
Tesztek 3 *****
Tesztek 4 *****
Tesztek 5 *****
Tesztek 6 *****
  • mycso
    #17485
    Bár ez x1900xt, de kb hasonlóan alakulna az x1950xt-vel is: ITT
  • bgabi9
    #17484
    Helló!
    Az a problémám h van 1 játék ami nem támogatja a vidkártyámat és nem tudok jácszani, de újratelepítés előtt hiba nélkül tudtam.
    Hogy lehetne megoldani h megint jáchassak??
  • mycso
    #17483
    Ja és most nézem 0AA...
  • mycso
    #17482
    Eddig sem buktam sehol sose, és most is az jött ki, hogy a 7900GS gyorsabb ;)

    Ha már a tényekről beszélünk...
  • koschwarz
    #17481
    mondjuk én azt mondom, miután millió tesztet átfutottam, hogy manapság minimum egy 8800gts 320 mb kártyát érdemes megvenni, ár-teljesítmény arányában nagyon jó és ezzel a kártyával tényleg akadásmentesen lehet futtatni olyan játékokat is high beállításokon, mint pl. az oblivion (erdőben).

    egy ilyen kártya kerül 65000-be...még éppen megfizethetőnek tartom, bár ez nyilván mindenkinek a pénztárcájától függ.

    én is most veszek új gépet (agp-ről pci-e-re), és őszintén szólva csak ezért ruházok be egy ilyen kártyára (ha már újat veszek...), egyébként simán kiegyeznék egy x1950pro-val is...
  • DarkSector
    #17480
    Futtasd az U3-as motort rajta...
    Valszeg el sem indul...
    Ahogy hallottam.
  • DarkSector
    #17479
    Becsülöm a focis pártiakat is, de gondolom nem a Fifa08 a képzeletbeli léc...
    Vagy az olyan szép?
  • Qwerty4
    #17478
    a fifa 08 nem next genes játék, az futhat is sztem azon jó nyugodtan :)
  • Solten
    #17477
    Tegnap jártam haveromnál, 6600GT-jén lazán fut a FIFA 08...
  • Solten
    #17476
    magyar
  • Solten
    #17475
    A amgyar oldalaknak nem a külföldit kéne koppintani, hanem lefutatthatnának már végre egy tesztet a jelenlegi "kiforrottab" driverekkel..
  • Solten
    #17474
    DX9-ben szárnyal a 2600 XT...
  • DarkSector
    #17473
    Cső én gondoltam váltani 1 X1950XT-re...
    Az merre lehet a táblázaton?
    Mert azok alapján amit láttam, valszeg földbe döngölné még a 7900GT-t is....
  • DarkSector
    #17472
    Igen..
    Ez az ámítás megy már régóta....
    Vegyé drága karit, ne az olcsót!
    Vegyé Vista-t ne használd az XP-t....
    És válts DX10-re mert DX9 már szar....

    Ember...Ha valaki egyszer bedől nekik....
  • Solten
    #17471
    Mi a f@szért szólták le az idióta teszterek a 8600GTS-t, elég szépen teljesít 1280× -ban.. Fogják a zsír új kártyát, lefuttatják a beta driverrel és kijelentik mekkora sz@r! Az emberrel megvetetik a 100 kilóba kerülő karikat.. Szemét kretének!
  • koschwarz
    #17470
    beszéljenek a tények önmagukért, az az.

    a 7600gt-mel igaz én csak 1024-ben próbáltam mind a MOHA-t mind a bioshockot, de medium-high-on mindkettő futott. lehet hogy néha éppen 24 fps-es, de játszható volt.

    úgyhogy mycso megint megbukott.
  • Qwerty4
    #17469
    Váó, akkor én is x1650xt-t fogok venni pro helyett.
    Ha jól láttam DarkSector haverjának 2800+-s procija van, nekem 2500+, talán itt is fognak futni majdnem maxon, kevesebb fps-el.
    De ahogy mondtam én az 5-10 közötti fps-t is képes vagyok tűrni, úgyhogy ezzel nincs nagy gond.
  • NeoMaN
    #17468


  • NeoMaN
    #17467
    Hihetsz neki nyugodtan. Mi a szerizben 1650xt-vel játszunk, és tényleg megy a Medal ill. a Bioshock fullon, normális sebességgel.
  • JAG1
    #17466
    Valszeg minden minimumra volt véve. :-)
  • mycso
    #17465
    Igen kedves a gyakorlati különbségről beszélek ;)

    Te most csak szivatni akarsz vagy tényleg ilyen láma vagy???

    Nézzél utána melyik vga az erősebb a GYAKORLATBAN JÁTÉKOK ALATT!!!!
    Nemtom haverodnál mit láttál de valamit nagyon benéztél...
  • DarkSector
    #17464
    Te láda..
    Annyira fel tudod baszni az ember idegeit!
    Ki a ret...s fa..t érdekel, hogy mit mondanak egy kártyáról, hogy melyik jobb melyiktől, ha játék közben nem látom a különbséget..bazzeg...
    Te ritka hülye vagy ha nem érted meg az elméleti és gyakorlati teljesítmény közti különbségeket...
  • mycso
    #17463
    Erre már nemtok mit mondani, gondolom láttad mit írtam, hogy min vitatkoztam valakivel (ha aszondod a 7600gt is erősebb a 7950-től, hát akkor....).
    Mind1 az előző hsz-om tükrözi a véleményem a te hozzáállásodról, rálátásodról.

    A 79gs-től egy legalá 2 kategóriával gyengébb vga-ról állítod, hogy gyorsabban futnak rajta a játékok nc.
  • mycso
    #17462
    Akkor elég nagy faszláma vagy....
  • DarkSector
    #17461
    Nem!
    Nem értesz meg valszeg....
    Ezé vitatkozol mindenkivel mert hajtod a hülyeségeidet, és nem figyelsz oda....hogy a másik mit mond...
    De részemről már le is zárhatjuk a témát...

    A haveromnál láttam mit tud a gép, meg a saját gépemet is láttam ennyi..csak összehasonlítottam....
  • mycso
    #17460
    :)
    Jó én befejeztem, mert úgyis csak hajtod a hülyeséged.

    Akkor legyen gyorsabb az x1650 ment a 7900 LoL
    Ezért szeretem ezt a fórumot, múltkor vagy 2 hétig vitatkoztam valaki lámával, aki azt állította, hogy az ő 7600GT-je 7950GT szintjén teljesít....
    Veled nem állok le vitatkozni...mert látom úgysem tudlak meggyőzni, meg most nincs kedvem teszteket linkelni sem...
  • Qwerty4
    #17459
    Akkor nagy valószínűséggel fog növekedni az fps, "játszhatóbb" lesz.
    De ez nekem így is megfelel, maxon.
  • DarkSector
    #17458
    És ha lejjebb viszed a grafikát?
  • Qwerty4
    #17457
    Én a CoJ-t is félig szaggatva vittem végig, elég tempós játék volt pedig.Ugyan akkor még nem mértem az fps-t, de az rosszabb lehetett mint a Splinteré most az bitzos.
    Én hozzászoktam, örülök hogy ilyen játékokat is tolhatok, a Chaos Theory is gyönyörű sztem.Nem zavartatom magam egy kis akadozás miatt.A játékélmény meg szenzációs.
  • DarkSector
    #17456
    ja értem...
  • Qwerty4
    #17455
    Ja és az átlag fps az nem 5, hanem kb. 10.
    Amikor egy jobban kidolgozott helyszínhez érek akkor zuhan 5-re, ilyenkor már a sárga jelzés pirossá alakul.
  • DarkSector
    #17454
    Értelek..
    De gondolom abban egyetértesz te is, hogy más tempóssabb játéknál az 5 fps az már semmi....
    Mondjuk én nem játszottam ezzel a Splinterrel, de nekem ettől biztos elmenne a kedvem....
  • Qwerty4
    #17453
    Már írtam, spliter cell - chaos theory-val játszom most.
    Amikor 5 fps-re lemegy akkor már kezd szaggatni, emészthetően.
    Nem mondom hogy jó, csak azt hogy tűrhető.Játszható így is, és nem is nagyon zavaró legalábbis számomra.
  • DarkSector
    #17452
    Háát ne haragudj, de én úgy tapasztaltam eddig, hogy már 16-17fps-nél már játszhatatlan egy játék...
    Egy fps-nél jó ha 30fps-el megy minimum...
    Akkor te mivel jáccó ami 5fps-el is élvezhető?
  • Qwerty4
    #17451
    Én nem viccelek. :)
    Van amikor lemegy 5 fps-re ez az igazság, ha a fraps jól mér.
    Egyébként ha felveszem a hőérzékelőt akkor 30 fps-t is tud produkálni.
    És játszható a gamma természetesen.
  • DarkSector
    #17450
    Jó nem is...
    bocs..
    Akkor maradjunk a diavetítésnél....
    Te ezt komolyan gondoltad, mert akkor nem értelek...
    Remélem csak viccelsz ezzel az 5fps-el....
    vagy pedig akkor te más adatot nézel...
  • Qwerty4
    #17449
    hát nem éppen álló kép, most játszok a chaos theoryn fullon, 10-en felül szinte soha nincs, 5 és 10 között mozog
  • DarkSector
    #17448
    Amúgy a gyereknél majd megnézem, de tutira 30fps-t megy minimum....
  • DarkSector
    #17447
    5 fps-el!!!!!!!!!
    Az egy álló kép!
    A time-bullet mód is 12 FPS-el működik....
  • Qwerty4
    #17446
    5 fps-el één például tudok játszani simán, de aki mindig a sokhoz szokott hozzá annak már szar, ennyi az egész :)